27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 11.června 2011 se v Chotěboři odehrál XXVIII.ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár' . Za účasti 94 hráčů v něm zvítězil FM František Vrána ze Starého Města před Zdeňkem Hábou z Jihlavy a IM Pavlem Jirovským z Kolína. Našim početným zástupcům se tentokrát tolik nedařilo, když nejlepší z nich byl Jiří Tůma z Chrudimi před loňským vítězem Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a Jaroslavem Zelenkou z Bohemie Pardubice.
Poř.
Los
Příjmení a jméno
Elo N
Oddíl
Body
Progres
Bucholz
Elo str
1.
4
Vrána František
2290
ŠK Staré Město
6,5
27,5
30,5
2124
2.
7
Hába Zdeněk
2215
Gordic Jihlava
6
26
31
2114
3.
2
Jirovský Pavel
2340
Sokol Kolín
5,5
24,5
35
2114
4.
5
Šťastný Jan
2271
KŠ Říčany 1925
5,5
23,5
30
2060
5.
15
Vala Filip
2104
Jiskra Havl.Brod
5,5
23,5
29,5
1983
6.
3
Tůma Jiří
2297
TJ ŠO Chrudim
5,5
22
30
2056
7.
1
Sabol Marian
2365
ŠK Vysoké Mýto
5,5
20,5
29,5
1977
8.
16
Šnorek Milan
2100
ŠK AD Jičín
5,5
20
29
2007
9.
49
Zelenka Jaroslav
1928
ŠK Bohemia Pardubice
5,5
19
24,5
1956
10.
8
Navrátil František
2186
2222 ŠK Polabiny
5
24
34
2090
11.
13
Trhal Tomáš
2112
ŠK Vysoké Mýto
5
22
29
2035
12.
19
Vincze Roman
2068
Gordic Jihlava
5
19
26
1994
13.
27
Horák Vladimír
2034
Spartak Vlašim
5
19
24
1796
14.
14
Siebenburger Vlastimil
2108
TJ Žďár n/S
4,5
22,5
34
2145
15.
6
Karásek Lukáš
2221
Gordic Jihlava
4,5
19,5
30,5
1996
16.
12
Hadžala Daniel
2148
ŠK Loko Radlice
4,5
19,5
30,5
1983
17.
42
Linhart Zbyněk
1964
ŤJ ŠO Chrudim
4,5
19,5
29
1939
18.
37
Půlpán Jakub
1996
2222 ŠK Polabiny
4,5
19,5
28,5
2079
19.
53
Krejčík Tomáš
1886
CHS Chotěboř
4,5
18,5
27,5
2050
20.
39
Bouček Vlastimil
1983
ŠK Kostelec n/Č.l.
4,5
18,5
27
1908
21.
48
Hospodka Josef
1928
CHS Chotěboř
4,5
17,5
28,5
2031
22.
43
Kohout Jan
1951
ŠK AD Jičín
4,5
17,5
27,5
1948
23.
40
Mareš Vladimír
1981
ŠK Pyrit Příbram
4,5
16,5
23,5
1915
24.
17
Michálek František
2088
Sokol Kolín
4,5
15,5
24
1863
25.
11
Mkhitaryan Karlen
2151
ŠK AD Jičín
4
21
34,5
2045
26.
26
Pospíšil Martin
2035
KŠ Říčany 1925
4
18,5
28,5
1957
27.
21
Svoboda Ivo
2054
TJ Žďár n/S
4
17,5
29
1946
28.
18
Tesař Jan
2075
ŠK Třebíč
4
17,5
28,5
2021
29.
29
Pavlíček Petr
2014
Loko Praha
4
17
26
1903
30.
23
Janáček Jaroslav
2050
ŠK S-B Světlá n/S
4
16
28
1889
31.
41
Tejkal Jiří
1974
Loko Praha
4
16
22,5
1826
32.
47
Stárek stanislav
1929
KŠ Říčany 1925
4
16
22,5
1765
33.
45
Zachariáš Miroslav
1941
ŠK Třebíč
4
16
21
1807
34.
24
Jelínek Václav
2046
ŠK Bohemia Pardubice
4
15
24
1845
35.
55
Štolfa Jaroslav
1882
CHS Chotěboř
4
13,5
24
1962
36.
62
Stehlík Jiří
1828
Stadion Kutná Hora
4
13,5
23,5
1900
37.
58
Brož Pavel
1863
Sl.Velké Pavlovice
4
13,5
21,5
1895
38.
73
Půlpán Matěj
1733
2222 ŠK Pardubice
4
13
25
1979
39.
57
Němec Otakar
1871
ŠK Lípa
4
13
21,5
1922
40.
50
Zvěřina Jan
1915
CHS Chotěboř
4
12,5
23
1790
41.
9
Vojta Pavel
2173
SpartakVlašim
3,5
19
28,5
2028
42.
22
Koper Štefan
2053
ŠK Kostelec n/Č.l.
3,5
17
27,5
1914
43.
25
Jiruše Josef
2043
Sl.Hradec Králové
3,5
17
27
1897
44.
28
Novotný Lubomír
2021
ŠK AD Jičín
3,5
17
27
1858
45.
44
Daněk Pavel
1944
ŠK Bohemia Pardubice
3,5
17
24
1911
46.
35
Laušman Petr
2006
ŠK Bohemia Pardubice
3,5
15,5
25
1880
47.
33
Petrus Luděk
2010
CHS Chotěboř
3,5
15
26,5
1898
48.
63
Janko Jan
1817
Rapid Pardubice
3,5
14,5
26
1929
49.
67
Švanda Radek
1787
Štefanydes Polička
3,5
14
21,5
1997
50.
64
Walek Petr
1808
TJ Náměšť n/O
3,5
13,5
26
1983
51.
30
Trojan Luboš
2011
2222 ŠK Polabiny
3,5
13
25
1865
52.
59
Filip Vojtěch
1841
Spartak Vlašim
3,5
12,5
24,5
1870
53.
72
Polanský Jiří
1748
Gambit Jihlava
3,5
11,5
22,5
1866
54.
38
Mazura Tomáš
1991
ŠK Bohemia Pardubice
3,5
10,5
20,5
1691
55.
85
Škvařil Michal
1575
Bohemians Praha
3
16
27,5
2012
56.
36
Vavřinec Tomáš
2003
KŠ Říčany 1925
3
16
26,5
1872
57.
31
Vobořil Pavel
2011
Rapid Pardubice
3
15
28
1974
58.
10
Petuchov Sergej
2156
Rapid Pardubice
3
14
24,5
1741
59.
71
Bukáček Lubomír
1765
TJ Žďár n/S
3
13
24,5
1994
60.
61
Obůrka Vladislav
1829
TJ Žďár n/S
3
12,5
21,5
1851
61.
75
Langr Jiří
1700
Ortex Hradec Králové
3
12
25,5
1931
62.
51
Forman Miroslav
1909
ŠK Kostelec n/Č.l.
3
12
24,5
1866
63.
69
Michal Milan
1772
CHS Chotěboř
3
12
23,5
1913
64.
34
Havlík František
2008
KŠ Říčany 1925
3
11,5
22,5
1805
65.
20
Hořínek Karel
2060
ŠK Bohnice
3
11
23
1795
66.
70
Sukdolák Radek
1766
CHS Chotěboř
3
10
26
1897
67.
54
Vocilka Jiří
1884
Stadion Kutná Hora
3
9
21,5
1696
68.
52
Horáček Jaroslav
1901
ŠK Třebíč
3
9
19
1705
69.
76
Skořepa Jakub
1691
Gambit Jihlava
3
8
19
1652
70.
83
Čech Lubomír
1597
KŠ Říčany 1925
3
7
15,5
1808
71.
79
Benda Vladimír
1669
ŠK Třebíč
2,5
13,5
22,5
2010
72.
46
Šaňák František
1932
ŠK Boršice
2,5
11
22
1693
73.
65
Malý Dušan
1804
KŠ Říčany 1925
2,5
11
21
1902
74.
66
Smejkal Mojmír
1801
TJ Žďár n/S
2,5
10,5
21,5
1747
75.
74
Veselý Vítek
1732
Jiskra Havlíčkův Brod
2,5
10
23
1854
76.
56
Fiala Milan
1875
CHS Chotěboř
2,5
10
19,5
1746
77.
81
Tůma Jan
1638
Jiskra Havlíčkův Brod
2,5
8,5
21,5
1840
78.
77
Vránová Jarmila
1684
ŠK Staré Město
2,5
8,5
20
1832
79.
32
Čermák Michael
2010
Jiskra Havlíčkův Brod
2,5
8,5
19
1638
80.
89
Melichar Jaroslav
1250
2,5
7
17,5
1709
81.
82
Sládek Jaroslav
1626
ŠK AD Jičín
2
10
25
1898
82.
94
Švanda Ondřej
1250
Štefanydes Polička
2
10
25
1889
83.
78
Skořepa Tomáš
1670
Gambit Jihlava
2
9
22,5
1825
84.
68
Vondra Aleš
1774
Gambit Jihlava
2
8,5
25
1893
85.
86
Suchomelová Simona
1489
Jiskra Havlíčkův Brod
2
5,5
19
1774
86.
84
Horák Jaroslav
1581
Gambit Jihlava
2
5
20,5
1711
87.
87
Daňhel Lukáš
1473
Bohemians Praha
2
5
18,5
1646
88.
80
Filip Lukáš
1657
Spartak Vlašim
2
5
16,5
1701
89.
88
Rychlý Tomáš
1250
CHS Chotěboř
1,5
6
19
1722
90.
60
Eisner Oldřich
1832
Sokol Pečky
1,5
5,5
19
1540
91.
90
Pibil Tomáš
1250
Jiskra Havlíčkův Brod
1,5
2,5
17,5
1679
92.
92
Štůla Petr
1250
Jiskra Havlíčkův Brod
1
4
17,5
1670
93.
91
Kokrda Stanislav
1250
Jiskra Havlíčkův Brod
0,5
1
17
1597
94.
93
Grygarová Monika
1250
Jiskra Havlíčkův Brod
0,5
1
14
1568
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .