27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 9.června 2012 se v Lanškrouně uskutečnil 18.ročník integrovaného turnaje pro mládež do 18 let 'O Putovní věž města Lanškrouna', kterého se ve dvou skupinách zúčastnilo celkem 33 hráčů. Ve skupině do 14 let kralovali zástupci Bohemians Praha , kteří obsadili všechny stupně vítězů v pořadí Jakub Voříšek, Tomáš Kozbert a Petr Aubrecht, nejlepší z dívek byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O. . V kategorii do 18 let, hrané kruhovým systémem, zvítězil Jan Mareš z Ústí n/O..
Lanškrounská
věž - 14
Konečné
pořadí po 7 kolech
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Voříšek Jakub
1535
TJ Bohemians
Praha
5,5
23
30,5
5
2
Kozbert Tomáš
1386
TJ Bohemians
Praha
5,5
21
29,5
4
3
Aubrecht Petr
1372
TJ Bohemians
Praha
5,5
20
27,5
5
4
Staněk Ondřej
1572
TJ Bohemians
Praha
5
19
27
5
5
Holásek Vít
1250
Šachový Klub
Ústí Nad Orlicí
5
18,5
26,5
5
6
Švanda Adam
1100
TJ Štefanydes
Polička
5
18,5
25
5
7
Kupsa Matěj
1252
TJ Lanškroun
4
22,5
30
3
8
Holásek Vojtěch
1250
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
22
29,5
4
9
Brejša Adam
1250
TJ Lanškroun
4
21
29
3
10
Žižka Petr
1250
TJ Bohemians
Praha
4
19
25
3
11
Pešek Petr
1250
TJ Lanškroun
4
18,5
25,5
4
12
Dudlová Kateřina
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
17,5
24,5
4
13
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
4
16
21,5
4
14
Švanda Ondřej
1374
TJ Štefanydes
Polička
3,5
23,5
32
2
15
Mann Štěpán
1100
TJ Lanškroun
3
18
24
2
16
Kalousová Julie
1100
TJ Lanškroun
3
17,5
23
3
17
Jiroušek Jan
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
16
22
3
18
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
3
15
22
3
19
Falta Vít
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
14
21
2
20
Hrůšová Natálie
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
13,5
20
2
21
Nikolinko Tomáš
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2,5
14
19,5
1
22
Křikava Štěpán
1000
Žamberk
2,5
12,5
18,5
1
23
Holásková Veronika
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
17,5
25
2
24
Havlíček Ondřej
1000
TJ Lanškroun
2
12
16,5
1
25
Holásková Markéta
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
1
14
19,5
0
Lanškrounská věž - 18
Konečné
pořadí po 7 kolech
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
1
Mareš Jan
1975
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5,5
18,25
2
Kubišta Ladislav
1930
Šachový Klub
Ústí Nad Orlicí
5
14,75
3
Franěk Jan
1942
TJ Bohemians
Praha
4
12
4
Havelka Josef
1854
TJ Lanškroun
4
10,5
5
Kapoun Vít
1816
Šachový Klub
Ústí Nad Orlicí
3
8
6
Škvařil Michal
1728
TJ Bohemians
Praha
2,5
9,25
7
Daňhel Lukáš
1522
TJ Bohemians
Praha
2
7
8
John Petr
1664
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
5,75
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .