27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Prvního ročníku turnaje v rapidu 'O přeborníka Heřmanova Městce' , který se uskutečnil v sobotu 15.června 2013, se zúčastnilo 45 hráčů z 20 oddílů. Vítězem se stal FM Martin Červený z Polabin před Lukášem Karáskem z Jihlavy a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta , z žen byla nejúspěšnější Zuzana Podrázská z Havlíčkova Brodu.
O přeborníka
Heřmanova Městce
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
Tit.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
PH 1
PH 2
PH 3
1
FM
Cerveny Martin
2348
2222 Sk Polabiny
8
42
47,5
2
Karasek Lukas
2216
Sk Gordic Jihlava
7
40,5
38,25
3
FM
Sabol Marian
2328
Sk Vysoke Myto
6,5
36
34,5
4
Machan Jan
2182
2222 SK Polabiny
6,5
35,5
28
5
FM
Tuma Jiri
2318
TJ SO Chrudim
6
41
33
6
Vykydal Frantisek
2138
Sachovy Klub Lokomotiva Brno
6
40
30,75
7
FM
Gregor Jiri
2288
Tj Neratovice
6
37
30,5
8
Trhal Tomas
2169
Sk Vysoke Myto
6
36,5
30,25
9
Zelenka Jaroslav
1929
Sk Bohemia Pardubice O.S.
6
32
24
10
Forman Miroslav
1922
Sk Kostelec N.Cern.Lesy
5,5
36,5
25,25
11
Jelinek Vaclav
1985
Sk Bohemia Pardubice O.S.
5,5
35,5
25,75
12
Kastner Oldrich
2077
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5,5
35
24,75
13
Danek Pavel
1934
Sk Bohemia Pardubice O.S.
5,5
33
21,5
14
Just Pavel
2002
2222 Sk Polabiny
5,5
30,5
20,5
15
Houska Bronislav
2021
Tj Stefanydes Policka
5,5
29
19,75
16
Splichal Petr
2009
Sk Era Postovni Sporitelna
5
36
20,75
17
Trojan Lubos
2007
2222 Sk Polabiny
5
32
20
18
Pribyl Jiri
1871
Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec
5
28,5
15
19
Podrazska Zuzana
1680
Tj Jiskra Havlickuv Brod
5
24
13
20
Koper Stefan
1982
Sk Kostelec N.Cern.Lesy
4,5
37
19,25
21
Nemec Otakar
1874
Sk Lipa
4,5
36,5
23,25
22
Haba Zdenek
2228
Sk Gordic Jihlava
4,5
35
20,75
23
Stary Lukas
1934
Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec
4,5
33,5
19,25
24
Hon Jiri
1876
Sk Rapid Pardubice, O.S.
4,5
31,5
16,75
25
Sindelar Petr
1834
Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec
4,5
31,5
16,25
26
Melichar Vojtech
1913
2222 Sk Polabiny
4,5
28,5
13,25
27
Kotzot Jiri
2035
Tj Kavalier Sazava
4,5
27,5
14
28
Tuma Jan
1931
TJ Stefanydes Policka
4
37
16
29
Krasa Marek
1727
Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem
4
34,5
17,75
30
Fiala Milan
1873
TJ CHS Chotebor
4
33,5
15,5
31
Vochozka Jindrich
1779
Tj Slavia Hradec Kralove
4
30
13,5
32
Kalvach Ladislav
1831
Sk Lokomotiva Radlice, O.S.
4
26
11
33
Nedelcev Radim
1575
Sk Vysoke Myto
4
26
10
34
Marinov Peter
1802
Sk Vysoke Myto
3,5
33
14,75
35
Mottl Jan
1250
Tj Jiskra Havlickuv Brod
3,5
29,5
10,75
36
Stary Vladimir
1842
Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec
3,5
28
10,25
37
Janko Jan
1806
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3,5
26
9,25
38
Machan Vaclav
1755
2222 SK Polabiny
3,5
26
9
39
Vesely Emanuel
1823
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3,5
24
7
40
Pribik Petr
1974
Tj Slavia Hradec Kralove
3
28,5
9,5
41
Klabenes Petr
1250
TJ CHS Chotebor
3
27
9
42
Vorel Bohuslav
1679
2222 Sk Polabiny
3
23
6
43
Vacek Jaroslav
1642
Tj Slavia Hradec Kralove
3
22,5
6,75
44
Urvalek Michal
1000
Tj So Chrudim
1,5
28,5
4,5
45
Vencl Jiri
1589
Tj Lokomotiva Ceska Trebova
1,5
23,5
3,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .