27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Šesté kolo 2.ligy skupina D přálo hostujícím celkům, když čest (převážně našich) domácích celků zachraňovalo jen Ústí n/O. za remizu 4:4 s Náchodem. V krajském derby nestačil Rapid Pardubice B na Chrudim a podlehl jí 2,5:5,5, Polabiny C podlehly stejným poměrem 2,5:5,5 Olomouci , Česká Třebová prohrála s Rychnovem n/Kn. dokonce 2:6 a tak jedině Vysoké Mýto přivezlo všechny body ze Šumperka za výhru 2:6. Další výsledky: Hradec Králové B - Velké Losiny 1,5:6,5
2.
ČL 2012/2013 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 06. 01. 2013
2222 ŠK
Polabiny C – Agentura Garde Calcio Olomouc
Šachový klub Ústí nad Orlicí – TJ Náchod
Rozhodčí:
Trojan Luboš
Rozhodčí: Šmajzr Martin
1.
Hošek M.
V
2308
1/2
Pastirčák M.
2404
1.
Šmajzr M.
2208
0:1
Velecký V.
H
2153
2.
Mojžíš J.
V
2163
0:1
Cagašík T.
H
2259
2.
Pekař V.
H
2157
1:0
Mojžíš J.
2136
3.
Kourek J.
2133
1/2
Beil Z.
H
2253
3.
Zeinert M.
2134
0:1
Cerha M.
2082
4.
Půlpán J.
V
2099
0:1
Neoral A.
H
2171
4.
Pečinka M.
2087
1:0
Nývlt O.
1980
5.
Macháň J.
2078
0:1
Šobáň J.
2155
5.
Holásek P.
2048
1/2
Rybák M.
2211
6.
Trojan L.
2010
1/2
Švancara P.
2127
6.
Mareš P.
1988
1:0
Novotný J.
1959
7.
Černý J.
2069
1/2
Zbořil T.
2138
7.
Švub J.
1970
1/2
Semerák P.
1996
8.
Just P.
2053
1/2
Trávníček P.
2138
8.
Volf J.
2126
0:1
Dostál P.
H
2105
2.5 : 5.5
4 : 4
TJ Lokomotiva
Č. Třebová – Panda Rychnov n. Kněž.
ŠK Rapid Pardubice B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí:
Vondra Lukáš
Rozhodčí: Veselý Tomáš
1.
Výprachtický D.
H
2092
0:1
Zeberski J.
C
2351
1.
Hlavnička J.
H
2211
1:0
Novotný M.
H
2274
2.
Hrabal M.
H
2100
0:1
Siembab B.
C
2275
2.
Smutný J.
H
2146
0:1
Němec P.
2211
3.
Hurt L.
2109
0:1
Ringel Z.
2266
3.
Sýkora J.
2109
1/2
Hlaváček R.
2262
4.
Vondra L.
2006
0:1
Goluch P.
C
2272
4.
Veselý T.
H
2140
0:1
Bujnoch R.
H
2207
5.
Petráž M.
2007
1/2
Machlowski S.
2181
5.
Petuchov S.
2163
0:1
Komárek D.
2164
6.
Krátký J.
1977
0:1
Mesiarik R.
2183
6.
Kastner O.
2092
1/2
Malivánek J.
2178
7.
Prax I.
1916
1:0
Novotný J.
2131
7.
Kraus O.
2031
0:1
Krys J.
2082
8.
Šimek Z.
1873
1/2
Daniel J.
1932
8.
Mojžíš M.
2017
1/2
Komárková M.
H
2063
2 : 6
2.5 : 5.5
T.J. Sokol
Šumperk – ŠK Vysoké Mýto
Slavia Hradec Králové B – Sokol Lázně V. Losiny
Rozhodčí:
Vicenec Roman
Rozhodčí: Nun Josef
1.
Valenta V.
2169
1/2
Sabol M.
2341
1.
Döring R.
2186
0:1
Červený M.
H
2328
2.
Sohr V.
2094
0:1
Vařejčko J.
H
2237
2.
Novák R.
2132
1/2
Jedlička A.
H
2224
3.
Kubíček A.
H
2208
0:1
Baláček T.
H
2217
3.
Tichý M.
2013
1/2
Stárek S.
2013
4.
Strašil P.
H
2094
1/2
Trhal T.
2119
4.
Nun J.
2236
0:1
Malý M.
2143
5.
Doležel J.
2061
0:1
Kosek J.
2104
5.
Jaeger L.
2013
0:1
Gnida P.
1927
6.
Opravil K.
H
2024
1/2
Fiedler B.
H
2111
6.
Smolej L.
H
1985
0:1
Alfimov I.
H
1961
7.
Stratil P.
2115
1/2
Doseděl J.
2083
7.
Marek P.
1917
1/2
Bureš V.
2132
8.
Vicenec R.
2049
0:1
Ptáček L.
2128
8.
Steiner P.
1886
0:1
Vaculík J.
1862
2 : 6
1.5 : 6.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim
6
6
0
0
18
33.5
:
14.5
24
2.
ŠK Vysoké Mýto
6
5
1
0
16
31.5
:
16.5
21
3.
Panda Rychnov nad
Kněžnou
6
5
0
1
15
30.5
:
17.5
25
4.
TJ Slavia Hradec
Králové B
6
4
1
1
13
27.5
:
20.5
21
5.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
6
3
2
1
11
29.5
:
18.5
20
6.
Agentura Garde
Calcio Olomouc
6
2
2
2
8
26
:
22
14
7.
2222 ŠK Polabiny
C
6
2
2
2
8
23.5
:
24.5
13
8.
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
1
1
4
4
17
:
31
9
9.
T.J. Sokol
Šumperk
6
1
0
5
3
18.5
:
29.5
9
10.
ŠK Rapid
Pardubice, o.s. B
6
1
0
5
3
16.5
:
31.5
8
11.
TJ Náchod
6
0
2
4
2
17
:
31
10
12.
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
6
0
1
5
1
17
:
31
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .