27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 12.května 2013 se v Poličce uskutečnil Krajský přebor čtyřčlenných družstev v rapidu za účasti 11 družstev. První příčku suverénně obsadilo vysoce favorizované družstvo Polabin A, druzí byli zástupci Bohemie Pardubice A a na třetím místě skončili hráči Vysokého Mýta, domácí Poličce se příliš nedařilo.
Krajský přebor družstev PDŠS v rapid šachu
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
2222 ŠK Polabiny
7
7
0
0
24
0
0
2
4
ŠK Bohemia
Pardubice A
7
5
0
2
18
0
0
3
3
ŠK Vysoké Mýto
7
6
0
1
17,5
0
0
4
7
2222 ŠK Polabiny
B
7
4
0
3
15
0
1
5
6
ŠK Bohemia
Pardubice B
7
4
0
3
15
0
2
6
5
ŠK Rapid
Pardubice
7
3
0
4
15
0
3
7
2
TJ Štefanydes
Polička A
7
3
1
3
14
0
0
8
9
TJ Štefanydes
Polička B
7
3
1
3
13,5
0
0
9
8
TJ Štefanydes
Polička C
7
3
0
4
13
0
0
10
10
TJ Štefanydes
Polička D
7
2
0
5
6
0
0
11
11
TJ Štefanydes
Polička E
7
1
0
6
3
0
0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK
Polabiny (Rtg prům.:2243, Kapitán: Červený Martin / PH 1: 24 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
FM
Červený Martin
2348
1
1
1
1
½
1
1
6,5
7
2044
2
FM
Novotný Michal
2293
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1944
3
Bujnoch Radek
2237
1
1
½
0
0
1
1
4,5
7
1880
4
Veselý Tomáš
2094
½
½
1
1
1
1
1
6
7
1802
2. ŠK Bohemia
Pardubice A (Rtg prům.:2007, Kapitán: Laušman Petr / PH 1: 18 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Horáček Michal
2017
1
1
1
0
0
1
1
5
7
2088
2
Vodička Pavel
2062
0
½
1
0
½
1
0
3
7
1976
3
Laušman Petr
2018
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1896
4
Mazura Tomáš
1932
1
0
0
0
0
1
1
3
7
1815
3. ŠK Vysoké
Mýto (Rtg prům.:2104, Kapitán: Sabol Marian / PH 1: 17.5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
FM
Sabol Marian
2328
1
1
0
1
1
1
1
6
7
2122
2
Ptáček Luboš
2089
½
1
0
½
½
1
1
4,5
7
2050
3
Doseděl Jiří
2037
0
1
½
1
0
0
½
3
7
1981
4
Beneš Milan
1962
1
1
0
0
1
1
0
4
7
1879
4. 2222 ŠK
Polabiny B (Rtg prům.:1917, Kapitán: Melichar Zdeněk / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Půlpán Jakub
2083
½
½
1
1
½
1
0
4,5
7
2075
2
Melichar Vojtěch
1913
0
1
1
0
0
0
0
2
7
1979
3
Nešpůrek Petr
1900
0
½
1
1
1
1
½
5
7
1899
4
Cach Jakub
1770
0
½
1
½
0
½
1
3,5
7
1825
5. ŠK Bohemia
Pardubice B (Rtg prům.:1963, Kapitán: Daněk Pavel / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Nadrchal Tomáš
2002
0
1
0
0
1
0
2
6
1951
2
Jelínek Václav
1985
0
½
1
1
1
1
4,5
6
1861
3
Zelenka Jaroslav
1929
0
1
1
0
1
0
3
6
1755
4
Daněk Pavel
1934
½
1
½
½
1
0
3,5
6
1662
6. ŠK Rapid
Pardubice (Rtg prům.:1976, Kapitán: Veselý Emanuel / PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Petuchov Sergej
2126
1
0
1
0
1
1
4
6
1917
2
Kastner Oldřich
2077
½
½
0
½
0
1
2,5
6
1820
3
Hon
Jiří
1876
1
0
0
0
0
1
2
6
1730
4
Veselý Emanuel
1823
1
1
½
1
0
1
4,5
6
1654
7. TJ
Štefanydes Polička A (Rtg prům.:2138, Kapitán: Červený Petr / PH 1: 14 / PH
2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
FM
Červený Petr
2281
½
0
0
1
0
1
2,5
6
2053
2
Paščenko Jaromír
2116
1
0
0
1
0
0
2
6
1961
3
Lorenc Oldřich
2134
1
0
0
1
1
0
3
6
1876
4
Houška Bronislav
2021
1
½
1
1
0
1
4,5
6
1796
8. TJ
Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1871, Kapitán: Schaffer Ondřej / PH 1: 13.5 /
PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Stodola Marek
1971
0
0
0
1
0
0
1
6
2050
2
Sion David
1930
1
0
1
1
1
1
5
6
1914
3
Petrásek Kamil
1811
0
0
1
1
0
1
3
6
1872
4
Schaffer Ondřej
1770
0
0
1
1
½
0
2,5
6
1755
9. TJ
Štefanydes Polička C (Rtg prům.:1906, Kapitán: Schaffer David / PH 1: 13 / PH
2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Komárková Magdaléna
2025
0
½
1
1
0
0
2,5
6
2070
2
Smejkal Jan
1962
½
0
1
0
1
0
2,5
6
1940
3
Sodomka Adam
1893
1
½
1
0
1
0
3,5
6
1852
4
Schaffer David
1745
0
½
1
0
1
0
2,5
6
1753
10. TJ
Štefanydes Polička D (Rtg prům.:1387, Kapitán: Tulis Jan / PH 1: 6 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Tulis Jan
1569
0
0
1
0
0
0
1
6
2067
2
Nešpor Jakub
1480
½
0
1
0
0
0
1,5
6
1954
3
Simon Michal
1250
0
0
1
0
0
0
1
6
1888
4
Simon Jakub
1250
0
0
½
0
0
0
0,5
6
1790
11. TJ
Štefanydes Polička E (Rtg prům.:1313, Kapitán: Buchta Martin / PH 1: 3 / PH
2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Buchta Martin
1563
0
0
0
0
0
0
0
6
1952
2
Ryšavá Monika
1340
½
0
0
0
0
0
0,5
6
1916
3
Peřina Josef
1250
0
0
0
0
0
0
0
6
1796
4
Drápela Jiří
1100
0
0
½
0
0
0
0,5
6
1742
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .