27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Největší pozornost na mamutím festivalu Czech Open na sebe poutala pětice hlavních turnajů, kterých se zúčastnilo cca 1150 hráčů a mezi nimi i takřka 80 našich zástupců. Až na vyjímky však stupně vítězů patřily zahraničním účastníkům, mezi českými hráči pak byli 'na bedně' vidět jen dva našinci. V turnaji A byl z českých hráčů nejlepší GM Martin Petr z Rapidu Pardubice na celkově 5.místě, ostatním se příliš nedařilo. V turnaji B byli z našich zástupců nejúspěšnější Jakub Půlpán z Polabin a Tomáš Veselý z Rapidu Pardubice následovaní Václavem Pekařem z Litomyšle. V turnaji C zvítězil český zástupce Jiří Jezbera z Hradce Králové, mezi českými hráči skončil na třetím místě Lubomír Šilar z Chvaletic (celkově šestý), v popředí byli i Vojtěch Melichar z Polabin, Ondřej Kraus z Rapidu Pardubice a Milan Kotva z Moravské Třebové. V turnaji D byl z našich hráčů nejúspěšnější Jan Švub z Ústí n/O. před Radkem Sukdolákem z Chotěboře, Štefanem Michlianem z Bohemie Pardubice a Alešem Novotným z Rapidu Pardubice. V turnaji E se nejvíce dařilo hned pětici našinců v pořadí Jakub Cach z Polabin, Adam Lorenc z Letohradu, Petr Jouza z Lázní Bohdaneč, Zdeněk Cach jun. z Polabin a Barbora Voldánová z Bohemie Pardubice.
CZECH OPEN 2013 PARDUBICE OPEN - turnaj
A
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
GM
Nisipeanu
Liviu-Dieter
F
ROU
2670
0
7,5
2481
40
51
2
GM
Oleksienko Mikhailo
F
UKR
2568
0
7,5
2440
37,5
48
3
GM
Shyam Sundar
F
IND
2505
0
7
2467
37
48
5
GM
Petr Martin
F
CZE
2523
0
7
2395
37,5
48,5
13
GM
Laznicka Viktor
F
CZE
2684
0
6
2512
41,5
52
25
IM
Plat Vojtech
F
CZE
2447
0
6
2414
36
45
79
GM
Bernasek Jan
F
CZE
2551
0
5
2370
34
43
110
FM
Cerveny Petr
F
CZE
2285
0
4,5
2349
30
39,5
154
FM
Cerveny Martin
F
CZE
2357
0
4
2311
34
41,5
198
FM
Novotny Michal
F
CZE
2293
0
3,5
2214
24,5
31,5
205
FM
Jedlicka Ales
F
CZE
2226
0
3
2307
28,5
35
CZECH OPEN
2013 "PARDUBICKY KRAJ OPEN" - turnaj B
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
FM
Mueller Fabian
F
GER
2320
0
7,5
2144
39
50
2
FM
Tappyrov Vladimir
F
RUS
2231
0
7,5
2110
41,5
53
3
FM
Nikolaev Leonid
F
UKR
2293
0
7,5
2101
39
50,5
7
Turner Jan
F
CZE
2362
0
7
2059
37,5
48
19
Meduna-Jun. Eduard
F
CZE
2082
0
6
2112
38
49
20
Siebenburger
Vlastimil
F
CZE
2113
0
6
2101
38,5
49,5
28
Pulpan Jakub
U16
F
CZE
2101
0
6
2036
31,5
40
36
Vesely Tomas
F
CZE
2090
0
6
1970
32,5
42
50
Pekar Vaclav
F
CZE
2151
0
5,5
2046
38
49
87
Tuma Jan
U16
F
CZE
1760
0
5
2019
36,5
45,5
110
Kozusek Daniel
U16
F
CZE
2055
0
4,5
2048
32,5
42,5
112
Torvenyi Roman
F
CZE
2016
0
4,5
2041
34
44
133
Stary Lukas
F
CZE
1929
0
4
2065
33
43
134
Hajek Oskar
F
CZE
1810
0
4
2064
35,5
46
143
Danek Pavel
F
CZE
1963
0
4
2040
28
36
170
Jelinek Vaclav
S60
F
CZE
1985
0
3,5
2113
36,5
46
171
Mares Jan
F
CZE
2008
0
3,5
2097
34,5
43,5
234
Hon Jiri
F
CZE
1863
0
1,5
1857
22,5
27,5
CZECH OPEN
2013 "CESKA PODNIKATELSKA POJISTOVNA OPEN" - turnaj C
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Jezbera Jiri
F
CZE
2163
0
7,5
42
53,5
6
2
Matsenko Vadim
F
RUS
2160
0
7
42,5
53,5
5
3
Vasilyev Vasily
U16
F
RUS
2148
0
7
40,5
51,5
6
5
Karhanek Pavel
F
CZE
2071
0
7
39
49
6
6
Silar Lubomir
F
CZE
2159
0
7
38,5
49,5
5
24
Melichar Vojtech
U16
F
CZE
1916
0
6
36,5
44,5
4
33
Kraus Ondrej
F
CZE
2038
0
5,5
37
47,5
4
50
Kotva Milan
S60
F
CZE
1980
0
5,5
28,5
36,5
5
53
Kratky Josef
F
CZE
2021
0
5
38,5
50
4
56
Horacek Michal
F
CZE
2024
0
5
37
48
4
59
Schaffer Ondrej
F
CZE
1793
0
5
37
46,5
3
68
Petrun Milan
F
CZE
1965
0
5
34
43
4
70
Hrnciarik Karel
F
CZE
1864
0
5
33,5
42,5
3
82
Reznicek Dominik
U16
F
CZE
1736
0
5
29
38
4
112
Kastner Oldrich
F
CZE
2080
0
4
37
46
4
113
Nespurek Petr
F
CZE
1853
0
4
36,5
46
3
122
Cesenek Jan
U16
F
CZE
1817
0
4
31
40
2
134
Liduch Filip
U16
F
CZE
1865
0
4
28
35,5
3
154
Sojma Zdenek
F
CZE
1899
0
3,5
28,5
36,5
2
162
Bartos Karel
F
CZE
1858
0
3,5
24
31,5
2
165
Sodomka Adam
F
CZE
1873
0
3
32
42
2
173
Papacek Milos
F
CZE
1841
0
3
27
36
2
CZECH OPEN
2013 "MOTORGAS OPEN" - turnaj D
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Galishnikov Yuri
F
RUS
1853
0
8
39
49,5
7
2
Mestnikov Aisen
U14
F
RUS
1766
0
7,5
42
53
6
3
Bogdanov Nikita
U14
F
RUS
1844
0
7,5
38,5
48,5
6
5
Jarolim Jan
F
CZE
1847
0
7
38,5
48
5
7
Rusnak Jan
F
CZE
1995
0
7
37
46,5
7
9
Hronik Petr
F
CZE
1964
0
7
30
38
6
20
Svub Jan
S60
F
CZE
1976
0
6
39,5
51
4
25
Sukdolak Radek
F
CZE
1890
0
6
37
47,5
5
31
Michlian Stefan
F
CZE
1859
0
6
34
44,5
5
37
Novotny Ales
F
CZE
1823
0
6
33
42,5
4
71
Grundman Vaclav
U14
F
CZE
1684
0
5
33,5
42,5
4
84
Zejdlik Patrik
U14
F
CZE
1548
0
5
30
39
4
104
Kapoun Vit
F
CZE
1742
0
4,5
32,5
41,5
3
138
Svitil Radek
F
CZE
1639
0
4
31,5
40
3
139
Frgalova Hana
W
F
CZE
1610
0
4
31,5
40
3
157
Vorel Bohuslav
F
CZE
1700
0
4
26
35
2
167
Bodlak Stanislav
S60
F
CZE
1665
0
3,5
28,5
36,5
2
170
Janko Jan
F
CZE
1813
0
3,5
27
35,5
2
175
Ludvik Tomas
U14
F
CZE
1501
0
3,5
26,5
33,5
3
176
Gregor Jiri
F
CZE
1519
0
3,5
26
35
0
201
Marcinko Patrik
F
CZE
1765
0
2,5
36
45,5
2
205
Krejci Jan
S60
F
CZE
1690
0
2,5
27
36,5
2
210
Krys Jaromir
S60
F
CZE
1641
0
2,5
22,5
30,5
0
213
Klabenes Petr
U14
*
CZE
0
1550
2
26,5
34
0
CZECH OPEN
2013 "KONTAX OPEN" - turnaj E
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Typ
Skup.
FED
RtgFIDE
RtgN
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Tesar Patrik
N
CZE
0
1797
8
44,5
56
7
3
Towse Mark
*
CZE
0
1250
7,5
43
55
7
5
Nova Michaela
W
F
CZE
1531
0
7,5
40,5
49,5
7
13
Cach Jakub
F
CZE
1751
0
6,5
40
52
5
16
Lorenc Adam
F
CZE
1633
0
6,5
39
49,5
6
17
Jouza Petr
F
CZE
1740
0
6,5
38
48,5
6
18
Cach Jun. Zdenek
F
CZE
1511
0
6,5
36
46,5
6
21
Voldanova Barbora
W
N
CZE
0
1474
6,5
34,5
43,5
6
28
Bures Martin
F
CZE
1624
0
6
38,5
50
5
39
Kvapil Petr
F
CZE
1717
0
6
36
45,5
5
50
Mikulenka Tomas
F
CZE
1513
0
6
30
37,5
5
52
Tran Huyen Linh
W
F
CZE
1706
0
5,5
44
57,5
5
57
Jakoubek Jakub
F
CZE
1554
0
5,5
37
45,5
4
61
Nguyen Thai Dai Vinh
U12
F
CZE
1420
0
5,5
35,5
46
5
67
Riha Vojtech
U12
N
CZE
0
1344
5,5
33
42,5
3
68
Pistora Lubomir
S60
N
CZE
0
1442
5,5
33
42
5
70
Cach Ondrej
U12
F
CZE
1455
0
5,5
32,5
41,5
4
75
Melichar Zdenek
F
CZE
1405
0
5
40,5
51,5
4
92
Prokop Matej
*
CZE
0
1550
5
34
45
5
104
Nespurek Jan
U12
*
CZE
0
1550
5
30,5
41,5
4
117
Vasek Petr
*
CZE
0
1250
4,5
35
46
4
128
Fiala Jan
U12
*
CZE
0
1350
4,5
32,5
41,5
4
132
Lorenc-Sen. Josef
N
CZE
0
1376
4,5
32
40,5
2
140
Joukl Jakub
*
CZE
0
1550
4,5
30,5
38
4
144
Krys Jaromir
N
CZE
0
1464
4,5
29
37,5
3
157
Kvapil Pavel
S60
F
CZE
1617
0
4
34,5
44
3
170
Lorencova Jitka
W
N
CZE
0
1322
4
30
39
2
177
Zeleny Frantisek
S60
N
CZE
0
1582
4
28,5
39,5
4
182
Bohunek Sen. Jan
N
CZE
0
1448
4
27,5
34
2
184
Pliva Petr
U12
*
CZE
0
1350
4
26,5
32,5
4
186
Stehlik Pavel
*
CZE
0
1550
4
25,5
33
2
187
Penaz Vladimir
N
CZE
0
1254
4
24
33,5
4
189
Sucharda Tomas
U12
N
CZE
0
1472
3,5
34,5
44
3
196
Zejdlik Erik
U12
*
CZE
0
1550
3,5
32
41
2
203
Joukl Martin
F
CZE
1292
0
3,5
30
38
2
207
Vaskova Marie
W12
N
CZE
0
1354
3,5
28,5
37,5
2
217
Bilek Marek
U12
*
CZE
0
1550
3,5
23,5
30
3
224
Bilek Jaroslav
N
CZE
0
1307
3
27
35,5
3
225
Nespurek Vojtech
*
CZE
0
1250
3
27
35
3
230
Horackova Isabela
W
*
CZE
0
1250
3
25
32
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .