Krajský přebor
I 2012/2013 – PDŠS – zpravodaj č. 6
Výsledky 5. kola hraného 13. 01. 2013
ŠK Ústí nad Orlicí
B – TJ Štefanydes Polička ŠK
Vysoké Mýto B – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Mareš Jan Rozhodčí:
Sabol Marian
1. Zeinert M. V 2134 1/2 Červený P. 2269 1. Sabol
M. V 2341 1:0 Výprachtický D. 2092
2. Blaško Š. 1974 0:1 Komárek
D. H 2164 2. Ptáček L. 2128 1/2 Krátký
J. H 1977
3. Mareš J. 1950 1/2 Lorenc
O. 2153 3. Kosek
J. V 2104 1:0 Wiesinger W. 1939
4. Švub J. V 1970 0:1 Paščenko J. 2105 4. Lipavský
D. 1991 1/2 Havrlík P. 1887
5. Poslušný M. 1986 0:1 Pokorný
T. H 2218 5. Vavroušek P. H 1817 1/2 Dungl P. 1863
6. Mareš P. V 1988 1/2 Komárková M. 2063 6. Ondrej
T. 1889 1/2 Mikyska
K. H 1889
7. Kubišta L. 1895 1/2 Houška
B. 2015 7. Marinov
P. 1827 1:0 Kalous
T. 1878
8. Jániš P. 1811 0:1 Stodola
M. 1927 8. Ptáček
M. 1815 1:0 Zámečník
B. 1920
2
: 6 6
: 2
TJ ŠO Chrudim
B – TJ CHS Chotěboř ŠK
Rapid Aggressors – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Němec Bohumil Rozhodčí:
Veselý Emanuel
1. Pokorný Z. V 2274 1:0 Ondráček O. 2131 1. Kraus
O. 2031 1:0 Just
P. 2053
2. Malivánek J. 2178 1:0 Linhart
J. 1998 2. Sýkora
J. V 2109 1/2 Trojan L. 2010
3. Krys J. 2082 1:0 Dobšinský
P. 1871 3. Hennig T. 2016 1/2 Černý J. 2069
4. Linhart Z. 1961 1/2 Petrus
L. 2015 4. Vávra
R. 2033 1/2 Törvenyi
R. 2004
5. Česenek J. H 1778 1:0 Hospodka J. 1853 5. Veselý
E. 1921 1/2 Melichar
V. 1815
6. Česenek V. 1658 0:1 Krejčík
T. 1953 6. Novotný
A. 1819 1/2 Nešpůrek
P. 1800
7. Němec B. 1953 1/2 Fiala
M. 1835 7. Hrnčiarik
K. 1849 1/2 Vančura D. 1743
8. Bartoš M. 1715 0:1 Sukdolák
R. 1857 8. Seidl Z. 1877 1:0 Melichar
Z. 1410
5
: 3 5
: 3
TJ Jiskra Litomyšl –
TJ Jiskra Heřm. Městec ŠK
Bohemia Pardubice – Sokol Zaječice
Rozhodčí:
Pekař Václav Rozhodčí:
Horáček Michal
1. Pekař V. 2157 0:1 Petuchov
S. H 2163 1. Yakimenko A. C 2220 0:1 Vařejčko J. 2237
2. Zeman M. 2093 1/2 Pačovský
M. H 1955 2. Horáček
M. 2031 1/2 Trhal
T. H 2119
3. Daniel M. H 2081 1:0 Starý L. 1950 3. Novák
A. 2102 1/2 Hájek
J. 2086
4. Doseděl J. H 2083 1/2 Starý V. 1850 4. Nadrchal
T. 2040 1:0 Trhal
M. H 1938
5. Jirsa L. 1998 1:0 Honek
J. 1813 5. Jelínek
V. 1993 1/2 Hájek
J. 1918
6. Škeřík K. 2008 1/2 Hon J. H 1829 6. Makeš M. 2084 1/2 Konrád
F. 1920
7. Kotva M. H 1946 1:0 Přibyl J. 1843 7. Daněk
P. 1948 1/2 Jelínek
M. 2006
8. Odstrčil J. 1828 1/2 Šindelář
P. 1829 8. Mazura
T. 1952 1:0 Žídek
J. 1000
5
: 3 4.5
: 3.5
Tabulka po 5. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Bohemia Pardubice 5 4 1 0 13 24.5 : 15.5 16
2. ŠK Vysoké Mýto B 5 4 0 1 12 25.5 : 14.5 17
3. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 4 0 1 12 20.5 : 19.5 10
4. TJ Štefanydes Polička 5 3 2 0 11 26 : 14 20
5. TJ ŠO Chrudim B 5 3 0 2 9 23.5 : 16.5 18
6. Sokol Zaječice 5 3 0 2 9 21.5 : 18.5 13
7. ŠK Rapid Aggressors 5 3 0 2 9 19 : 21 12
8. TJ Jiskra Litomyšl 5 2 0 3 6 18 : 22 8
9. TJ CHS Chotěboř 5 1 1 3 4 19.5 : 20.5 16
10. SK + Sokol Žamberk 5 1 0 4 3 15.5 : 24.5 7
11. TJ Jiskra Heřm. Městec 5 0 0 5 0 14 : 26 6
12. 2222 ŠK Polabiny D 5 0 0 5 0 12.5 : 27.5 3