Datum |
ŠSČR |
PDŠS |
Mládež |
Další akce |
3.8.2013 |
|
|
|
Šachový tábor Palučiny |
4.8.2013 |
|
|
|
Šachový tábor Palučiny |
10.8.2013 |
|
|
|
Šachový tábor Palučiny |
11.8.2013 |
|
|
|
Šachový tábor Palučiny |
17.8.2013 |
|
|
|
Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů |
18.8.2013 |
|
|
|
Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů |
24.8.2013 |
|
|
|
Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů |
25.8.2013 |
|
|
|
Mezinárodní rychnovský šachový festival seniorů |
27.8.2013 |
|
|
|
MEU mládeže, Malenovice |
31.8.2013 |
|
|
|
Jablonné n. Orlicí - rapid (Memoriál L.Krejčího) |
1.9.2013 |
|
|
|
MEU mládeže, Malenovice |
7.9.2013 |
|
Školení
rozhodčích, Choceň |
|
Žamberecký
Mish-Mash, Boskovice - rapid |
8.9.2013 |
|
Školení
rozhodčích, Choceň |
|
Žamberecký
Mish-Mash, Boskovice - blesk |
14.9.2013 |
|
|
MČR 10-14
rapid - Klatovy |
|
15.9.2013 |
Odevzdání soupisek - lig.
soutěže |
|
MČR 10-14
rapid - Klatovy |
|
20.9.2013 |
|
Odevzdání soupisek - kraj.
soutěže |
|
|
21.9.2013 |
GP
rapid Dolní Benešov |
|
|
|
22.9.2013 |
|
|
|
|
25.9.2013 |
|
Losování kraj. soutěží
Choceň |
|
|
28.9.2013 |
GP
rapid Hostivice |
|
|
Choteč - rapid
(Memoriál Č.Honsy) |
29.9.2013 |
|
|
|
|
5.10.2013 |
|
|
|
Hlinecký
dvojpěšec - rapid dvojic |
6.10.2013 |
|
|
|
|
12.10.2013 |
|
|
ELD, 1.LDMD 1.- 2.kolo |
|
13.10.2013 |
|
|
ELD, 1.LDMD 3.- 4.kolo |
|
19.10.2013 |
|
|
1.turnaj
KP 10 a 12 - Polabiny |
Nasavrcký
blesk |
20.10.2013 |
1.liga - 1.kolo |
KP I, KS - 1.kolo |
|
|
26.10.2013 |
|
|
M
Čech 12-16 - Hrdoňov |
|
27.10.2013 |
|
|
M
Čech 12-16 - Hrdoňov |
|
2.11.2013 |
Extraliga 1.kolo |
|
M
Čech 12-16 - Hrdoňov |
|
3.11.2013 |
Extraliga 2.kolo, 2.liga -
1.kolo |
KP II - 1.kolo |
|
|
9.11.2013 |
|
|
KSDŽ
1.turnaj - Polabiny |
|
10.11.2013 |
1.liga - 2.kolo |
KP I, KS - 2.kolo |
|
|
12.11.2013 |
|
|
Přebor
škol UO 1-5.tříd - Lanškroun |
|
13.11.2013 |
|
|
Přebor
škol CR 1-9.tříd - Hlinsko |
|
15.11.2013 |
|
|
M
Čech 8-10 - Hrdoňov |
|
16.11.2013 |
|
|
1.turnaj
KP 14 a 16 - Mistrovice |
|
17.11.2013 |
Polofinále MČR juniorů, MČR
juniorek, 2.liga - 2.kolo |
KP II - 2.kolo |
M
Čech 8-10 - Hrdoňov |
|
20.11.2013 |
|
|
Přebor
škol UO 6-9.tříd - Lanškroun |
|
22.11.2013 |
|
|
Přebor
škol SY 1-9.tříd - Svitavy |
|
23.11.2013 |
Polofinále MČR juniorů, MČR
juniorek - Havlíčkův Brod |
|
2.turnaj
KP 10 a 12 - Svitavy |
|
24.11.2013 |
1.liga - 3.kolo |
KP I, KS - 3.kolo |
|
|
28.11.2013 |
|
|
Přebor škol PA
1-9.tříd - Pardubice |
|
30.11.2013 |
Extraliga - 3.kolo |
|
2.turnaj KP 14 a 16 -
Polička, DL |
Mistrovice
- rapid (Turnaj Járy Masopusta) |
1.12.2013 |
Extraliga - 4.kolo, 2.liga
- 3.kolo |
KP II - 3.kolo |
|
|
5.12.2013 |
|
|
Krajské
finale škol 6-9.tříd - Lanškroun |
|
6.12.2013 |
|
|
Krajské finale
škol 1.-5.tříd - Polička |
|
7.12.2013 |
GP rapid Kouty nad
Desnou |
|
ELD 5. kolo, 1.LDMD
5.-6.kolo |
|
8.12.2013 |
1.liga - 4.kolo |
KP I, KS - 4.kolo |
|
|
12.12.2013 |
|
|
Krajské
finale středních škol - Svitavy |
|
14.12.2013 |
MČR
v blesku - Brno-Jundrov |
|
KPDŽ 1. - 3.kolo, DL
Lanškroun |
|
15.12.2013 |
2.liga - 4.kolo |
KP II - 4.kolo |
|
|
21.12.2013 |
|
|
|
|
22.12.2013 |
|
|
|
|
23.12.2013 |
|
|
|
Vánoční
turnaj Svitavy |
24.12.2013 |
|
|
Vánoce |
|
25.12.2013 |
|
|
Vánoce |
|
26.12.2013 |
|
KP blesk
Ústí n.Orlicí |
Vánoce |
|
28.12.2013 |
|
|
|
|
29.12.2013 |
|
|
|
Memoriál
Jirky Pavliše Krouna |
30.12.2013 |
|
|
|
|
4.1.2014 |
GP
rapid Bílovec |
|
KPDŽ 4.-5.kolo (Svitavy a
Č.Třebová), DL Svitavy |
|
5.1.2014 |
2.liga 5.kolo |
KP II - 5.kolo |
|
|
11.1.2014 |
|
|
3.turnaj KP
10 a 12 - Lanškroun |
|
12.1.2014 |
1.liga - 5.kolo |
KP I, KS - 5.kolo |
|
|
18.1.2014 |
Extraliga 5.kolo |
|
3.turnaj KP
14 a 16 - Ústí n/O. |
|
19.1.2014 |
Extraliga 6.kolo, 2.liga 6.kolo |
KP II - 6.kolo |
|
|
25.1.2014 |
|
|
ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD
7.kolo |
|
26.1.2014 |
1.liga - 6.kolo |
KP I, KS - 6.kolo |
|
|
31.1.2014 |
|
|
Pololetní prázdniny |
|
1.2.2014 |
|
Konference PDŠS |
Hlinecký
střelec - rapid mládeže |
Chvaletická
Olympiáda 1.kolo |
2.2.2014 |
2.liga - 7.kolo |
KP II - 7.kolo |
|
|
8.2.2014 |
|
|
Jarní prázdniny |
|
9.2.2014 |
1.liga - 7.kolo |
KP I, KS - 7.kolo |
Jarní prázdniny |
|
15.2.2014 |
Extraliga 7.kolo |
|
Jarní prázdniny |
|
16.2.2014 |
Extraliga 8.kolo, 2.liga -
8.kolo |
KP II - 8.kolo |
Jarní prázdniny |
|
22.2.2014 |
|
|
KSDŽ
2.turnaj - Lanškroun |
|
23.2.2014 |
1.liga - 8.kolo |
KP I, KS - 8.kolo |
|
|
1.3.2014 |
GP
rapid Dobrovice |
|
KPDMŽ
- Polička |
|
2.3.2014 |
2.liga 9.kolo |
KP II - 9.kolo |
|
|
8.3.2014 |
|
|
MČR
10-16 - Kouty n/D. |
|
9.3.2014 |
|
|
MČR
10-16 - Kouty n/D. |
|
15.3.2014 |
|
|
MČR
10-16 - Kouty n/D. |
Chvaletická
Olympiáda 2.kolo |
16.3.2014 |
1.liga - 9.kolo |
KP I, KS - 9.kolo |
|
|
21.3.2014 |
Extraliga 9.kolo |
|
|
|
22.3.2014 |
Extraliga 10.kolo |
|
Orlická
šachovnice + KP 8 |
|
23.3.2014 |
Extraliga 11.kolo, 2.liga -
10.kolo |
KP II - 10.kolo |
|
|
29.3.2014 |
|
|
KPDŽ 6.-7.kolo (Polička) |
Kunvald -
rapid družstev (Memoriál Mirka Kodytka) |
30.3.2014 |
1.liga - 10.kolo |
KP I, KS - 10.kolo |
|
|
5.4.2014 |
|
|
4.turnaj KP
10 a 12 - Hlinsko |
|
6.4.2014 |
2.liga - 11.kolo |
KP II - 11.kolo |
|
|
7.4.2014 |
|
|
MČR škol 1-5.tříd - Vyškov |
|
8.4.2014 |
|
|
MČR škol 1-5.tříd - Vyškov |
|
9.4.2014 |
|
|
MČR škol 6-9.tříd - Vyškov |
|
10.4.2014 |
|
|
MČR škol 6-9.tříd - Vyškov |
|
12.4.2014 |
|
|
4. turnaj KP
14 a 16 - Hlinsko |
|
13.4.2014 |
1.liga - 11.kolo |
KP I, KS - 11.kolo |
|
|
15.4.2014 |
|
|
MČR stř.škol - Vlachovice |
|
16.4.2014 |
|
|
MČR stř.škol - Vlachovice |
|
17.4.2014 |
|
|
Velikonoční turnaj
mládeže - Polička |
|
18.4.2014 |
|
|
|
Šachové velikonoce -
Polička |
19.4.2014 |
|
|
|
Šachové velikonoce -
Polička |
Městečko Trnávka -
blesk |
20.4.2014 |
|
|
|
Šachové velikonoce -
Polička |
26.4.2014 |
|
|
ELD finále, 1.LDMD 8.-
9.kolo |
Chvaletická
Olympiáda 3.kolo |
27.4.2014 |
|
|
ELD finále, 1.LDMD 10.-
11.kolo |
|
3.5.2014 |
GP rapid
Znojmo, Znojemská královna |
|
|
Hlinsko
- blesk (O Pohár města Hlinska) |
Choteč - rapid
(O Pardubickou kotvu) |
4.5.2014 |
Znojemská královna |
|
|
|
10.5.2014 |
|
|
MČR
do 8 let - Tábor |
Chvaletická
Olympiáda 4.kolo |
11.5.2014 |
|
|
MČR
do 8 let - Tábor |
|
17.5.2014 |
GP
rapid Ústí nad Labem |
|
KP
Rapid 10-14 - Ústí n/O. |
Krucemburský
pouťový rapid |
18.5.2014 |
|
|
|
KP
družstev v rapidu - Polička |
24.5.2014 |
GP
rapid Děčín |
|
Finále KP
10-16 - Polabiny, DL Kunětice |
|
25.5.2014 |
|
|
Finále KP
10-16 - Polabiny, DL Kunětice |
|
31.5.2014 |
|
|
MČR DSŽ - Seč |
|
1.6.2014 |
|
|
MČR DSŽ - Seč |
|
7.6.2014 |
GP
rapid Hustopeče |
|
|
Putovní
věž města Lanškrouna |
8.6.2014 |
|
|
|
|
10.6.2014 |
|
|
|
|
11.6.2014 |
|
|
|
|
14.6.2014 |
|
|
MČR
DMŽ |
Chvaletice
- rapid (O Krále Železných hor) |
Chotěboř
- rapid (O putovní pohár) |
15.6.2014 |
|
|
MČR
DMŽ |
|
21.6.2014 |
|
|
|
O
přeborníka Heřmanova Městce - rapid |
22.6.2014 |
|
|
|
|
26.6.2014 |
|
|
|
|
27.6.2014 |
|
|
|
|
28.6.2014 |
|
|
|
|
29.6.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|