27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve středu 21.listopadu 2012 se v Pardubicích odehrálo okresní kolo Přeboru škol kategorií 1.-5.tříd i 6.-9.tříd . V kategorii 1.-5.tříd soutěžilo 14 družstev, z nich nejlepší byli hráči ZŠ Šfefánikova Pardubice před ZŠ Polabiny 1 Pardubice. V kategorii 6.-9.tříd soutěžilo 5 družstev a vítězem se stali žáci ZŠ Polabiny 1 Pardubice.
Přebor škol okresu Pardubice, kategorie
6.-9.tříd
Konečné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP
Res.
BT
1
ZŠ Polabiny 1
4
4
0
0
14½
8
0
1338
2
ZŠ Sezemice
4
2
0
2
9½
4
0
898
3
ZŠ Štefánikova
4
2
0
2
7½
4
0
706
4
ZŠ Polabiny 3
4
2
0
2
7
4
0
643
5
ZŠ Dašice
4
0
0
4
1½
0
0
135
Detailní výsledky
4. ZŠ Polabiny
1 (14½ Body/8 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Cach Jakub
1782
1
½
1
0
2½
4
62,5
1336
2
Cach Zdeněk
1593
1
1
1
1
4
4
100,0
1025
3
Fišnar Karel
1391
1
1
1
1
4
4
100,0
1000
4
Cach Ondřej
1462
1
1
2
2
100,0
1050
Kantor Tomáš
1250
1
1
2
2
100,0
1000
1. ZŠ Sezemice
(9½ Body/4 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Řezníček Dominik
1693
1
1
1
1
4
4
100,0
1358
2
Plíva Petr
1100
0
1
1
0
2
4
50,0
1148
3
Komárek Matěj
1000
0
0
1
0
1
4
25,0
1098
4
Bydžovský Jiří
1100
½
1
1
0
2½
4
62,5
1116
3. ZŠ
Štefánikova (7½ Body/4 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Bureš Martin
1649
½
0
1
1
2½
4
62,5
1369
2
Červinka Václav
1000
0
0
1
1
2
4
50,0
1173
3
Horák Tomáš
1000
0
0
1
1
3
33,3
1130
4
Novák Filip
1000
0
0
1
1
3
33,3
1117
Vaďák Michal
1000
1
0
1
2
50,0
1000
5. ZŠ Polabiny
3 (7 Body/4 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Halousek Jakub
1000
0
1
0
0
1
4
25,0
1531
2
Vraný Dominik
1000
1
1
0
0
2
4
50,0
1173
3
Mudroch Martin
1000
1
½
0
0
1½
4
37,5
1098
4
Hančová Veronika
1000
½
1
0
1
2½
4
62,5
1141
2. ZŠ Dašice
(1½ Body/0 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Vlasák Přemek
1000
0
0
0
0
0
4
0,0
1531
2
Walter Lukáš
1000
0
0
0
0
0
4
0,0
1173
3
Dzhuhan Ivan
1000
0
1
½
0
1½
4
37,5
1098
4
Kmošek Lukáš
1000
0
0
0
0
0
4
0,0
1088
Přebor škol okresu Pardubice, kategorie
1.-5.tříd
Konečné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP
Res.
BT
1
ZŠ Štefánikova A
7
6
1
0
21
13
0
1934
2
ZŠ Polabiny 1 A
7
5
1
1
19½
11
0
1828
3
ZŠ Polabiny 3 A
7
4
2
1
19
10
0
1758
4
ZŠ Dašice
7
4
1
2
16½
9
0
1512
5
ZŠ Závodu Míru A
7
3
2
2
15
8
0
1422
6
Výběr Pardubic
7
2
3
2
13
7
0
1203
7
ZŠ Sezemice A
7
3
0
4
13
6
0
1227
8
ZŠ Polabiny 1 B
7
1
3
3
13
5
0
1222
9
ZŠ Štefánikova B
7
2
1
4
12½
5
0
1157
10
ZŠ Kyjevská
7
3
1
3
12
7
0
1111
11
ZŠ Sezemice B
7
3
0
4
11
6
0
1024
12
ZŠ Polabiny 3 B
7
1
3
3
10½
5
0
973
13
ZŠ Polabiny 2
7
1
2
4
10½
4
0
984
14
ZŠ Polabiny 3 C
7
0
2
5
9½
2
0
873
Konečné pořadí
13. ZŠ
Štefánikova A (21 Body/13 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Pluhař Daniel
1000
0
1
1
0
1
1
0
4
7
57,1
1067
2
Janatka David
1000
½
1
0
1
0
1
1
4½
7
64,3
1000
3
Horáček Ondřej
1000
1
½
1
0
1
1
1
5½
7
78,6
1000
4
Korec Štěpán
1000
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1000
5. ZŠ Polabiny
1 A (19½ Body/11 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Váňa Vojtěch
1000
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1000
2
Pelcl Robin
1000
1
1
1
0
0
1
1
5
7
71,4
1000
3
Štekl Filip
1000
1
0
1
1
0
1
1
5
7
71,4
1000
4
Brázda Vít
1000
1
1
1
0
0
0
½
3½
7
50,0
1000
8. ZŠ Polabiny
3 A (19 Body/10 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Liška Kryštof
1000
0
1
0
0
0
1
1
3
7
42,9
1067
2
Fiala Jan
1000
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1000
3
Zedník Dominik
1000
0
1
0
1
1
0
1
4
7
57,1
1000
4
Stoček Martin
1000
1
1
0
1
1
0
1
5
7
71,4
1000
3. ZŠ Dašice
(16½ Body/9 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Křičenský Ondřej
1000
1
0
0
1
0
0
½
2½
7
35,7
1067
2
Prášek Jakub
1000
1
0
1
0
1
0
0
3
7
42,9
1000
3
Rybyšar Vojtěch
1000
1
1
1
1
0
1
1
6
7
85,7
1000
4
Rybyšar Jan
1000
1
0
1
1
0
1
1
5
7
71,4
1000
1. ZŠ Závodu
Míru A (15 Body/8 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Ludvík Tomáš
1466
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1000
2
Houdek Jaromír
1000
0
0
0
1
0
1
0
2
7
28,6
1000
3
Bakrlík Adam
1000
1
1
0
1
0
0
0
3
7
42,9
1000
4
Seidl Jiří
1000
0
1
0
0
1
1
0
3
7
42,9
1000
2. Výběr
Pardubic (13 Body/7 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Špitálský Tadeáš
1000
1
0
0
1
0
½
1
3½
7
50,0
1000
2
Lacina Jindřich
1000
0
0
1
0
0
1
0
2
7
28,6
1000
3
Zgoni Niki
1000
0
½
1
0
0
0
1
2½
7
35,7
1000
4
Klein Tomáš
1000
1
0
0
1
1
1
1
5
7
71,4
1000
11. ZŠ Sezemice
A (13 Body/6 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Novotný Jan
1000
1
1
1
1
1
0
½
5½
7
78,6
1000
2
Šimek Viktor
1000
1
0
0
0
0
0
1
2
7
28,6
1000
3
Ulrych Tomáš
1000
1
1
0
0
½
0
0
2½
7
35,7
1000
4
Čeloud Václav
1000
1
1
0
0
1
0
0
3
7
42,9
1000
6. ZŠ Polabiny
1 B (13 Body/5 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Vančata Jakub
1000
1
0
1
0
0
1
0
3
7
42,9
1067
2
Šnábl Jakub
1000
½
1
1
1
1
0
1
5½
7
78,6
1000
3
Keřka Adam
1000
0
0
1
1
½
1
1
4½
7
64,3
1000
4
Navrátil Lukáš
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1000
14. ZŠ
Štefánikova B (12½ Body/5 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Jirák Jan
1000
1
0
1
0
0
0
2
6
33,3
1000
2
Vlček Tomáš
1000
½
1
1
0
0
2½
5
50,0
1093
3
Pavlík Matěj
1000
1
1
1
1
0
0
4
6
66,7
1000
4
Matys David
1000
1
0
0
1
1
0
3
6
50,0
1000
Jirák Jiří
1000
0
1
0
0
0
1
5
20,0
1000
4. ZŠ Kyjevská
(12 Body/7 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Kropáček Michal
1000
0
1
1
0
1
1
0
4
7
57,1
1067
2
Vavřín Dan
1000
0
0
0
0
½
0
0
½
7
7,1
1000
3
Klapka Dominik
1000
0
1
0
0
0
1
0
2
7
28,6
1000
4
Řehák Vojta
1000
0
1
1
1
1
1
½
5½
7
78,6
1000
12. ZŠ Sezemice
B (11 Body/6 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Hrádek Adam
1000
0
1
0
1
1
0
0
3
7
42,9
1067
2
Ruml Daniel
1000
0
1
0
0
1
0
0
2
7
28,6
1000
3
Krupica Matěj
1000
0
0
0
1
1
1
1
4
7
57,1
1000
4
Kačerová Lucie
1000
0
1
0
½
0
0
½
2
7
28,6
1000
9. ZŠ Polabiny
3 B (10½ Body/5 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Dostál Jiří
1000
0
0
0
½
0
0
1
1½
7
21,4
1000
2
Ret Adam
1000
1
0
0
1
½
1
1
4½
7
64,3
1000
3
Kubišta David
1000
1
0
0
0
1
0
0
2
7
28,6
1000
4
Lukošík Filip
1000
0
0
1
½
½
0
½
2½
7
35,7
1000
7. ZŠ Polabiny
2 (10½ Body/4 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Trávníček Petr
1000
0
0
1
0
1
0
0
2
7
28,6
1000
2
Findejs Ondřej
1000
½
1
1
1
½
1
1
6
7
85,7
1000
3
Mojžíšová Klára
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1000
4
Janáčková Bára
1000
0
0
½
½
½
1
0
2½
7
35,7
1000
10. ZŠ Polabiny
3 C (9½ Body/2 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Livora Jan
1000
0
0
0
½
0
½
1
2
7
28,6
1000
2
Tesařová Anna
1000
0
0
0
0
½
0
0
½
7
7,1
1000
3
Rytířová Barbora
1000
0
1
1
1
1
1
0
5
7
71,4
1000
4
Šmejkalová
Barbora
1000
0
0
½
½
0
0
1
2
7
28,6
1000
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .