27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 8.prosince 2012 pokračovala 1.liga dorostu skupina sever zápasy pátého a šestého kola. V nich se z našinců vytáhlo zejména družstvo Polabin C , které v Rychnově n/Kn. vyhrálo oba své zápasy, jedno vítězství si připsali Lanškroun a Polabiny D, jen Polička B vyšla naprázdno a dostala se až do pásma sestupu a v předehrávce 7.kola nadělily Polabiny C vlastnímu D družstvu 'kanára'.
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Panda Rychnov
n. Kn.
2222 ŠK Polabiny D
Gregor Jiří (Z)
1696F
½
-
½
1391N
Fišnar Karel (Z)
Chasák Jan (Z)
1456N
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Buločkin Martin (Z)
1250N
0
-
1
1462F
Cach Ondřej (Z)
Daněk Jakub (Z)
1250N
0
-
1
1250N
Nešpůrek Jan (Z)
Pokorný David
1250N
0
-
1
1250N
Žejdlík Erik (Z)
Wagnerová Tereza (dm)
1100N
0
-
1
1250N
Bílek Marek (Z)
1½
:
4½
2222 ŠK
Polabiny C
ŠKM Lanškroun
Vančura Daniel (Z)
1743F
0
-
1
1900F
Havelka Josef (Z)
Řezníček Dominik (Z)
1660F
½
-
½
1669N
Vu Antonín (Z)
Cach Jakub (Z)
1697F
1
-
0
1250N
Knápek Martin (Z)
Žejdlík Patrik (Z)
1510F
1
-
0
1440N
Kolomý Adam (Z)
Cach Zdeněk
1485F
1
-
0
1250N
Brejša Adam (m)
Ludvík Tomáš (Z)
1466F
1
-
0
1100N
Mann Štěpán (sm)
4½
:
1½
ŠK ORTEX-RETA
Hradec Králové
TJ Štefanydes Polička B
Ptáček Tomáš (Z)
2007F
1
-
0
1435F
Suchomel Jan (Z)
Wagner Vojtěch (Z)
1813F
1
-
0
1469N
Feltl Patrik (Z)
Pražák Matouš (Z)
1759F
1
-
0
1397N
Ambrožová Lucie (Z)
Nosek Jan (Z)
1706F
1
-
0
1355N
Pavlíček Lukáš (Z)
Kablukov Vadim
1403N
1
-
0
1250N
Peřina Josef
Skybová Kateřina (Z)
1397N
1
-
0
1100N
Simon Michal (sm)
6
:
0
Výsledky na
šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK
Polabiny C
Panda Rychnov n. Kn.
Vančura Daniel (Z)
1743F
½
-
½
1696F
Gregor Jiří (Z)
Řezníček Dominik (Z)
1660F
½
-
½
1456N
Chasák Jan (Z)
Cach Jakub (Z)
1697F
1
-
0
1250N
Buločkin Martin (Z)
Žejdlík Patrik (Z)
1510F
1
-
0
1250N
Daněk Jakub (Z)
Cach Zdeněk
1485F
1
-
0
1250N
Pokorný David
Ludvík Tomáš (Z)
1466F
1
-
0
1100N
Wagnerová Tereza (dm)
5
:
1
ŠKM Lanškroun
2222 ŠK Polabiny D
Havelka Josef (Z)
1900F
1
-
0
1391N
Fišnar Karel (Z)
Vu Antonín (Z)
1669N
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Knápek Martin (Z)
1250N
0
-
1
1462F
Cach Ondřej (Z)
Kolomý Adam (Z)
1440N
1
-
0
1250N
Nešpůrek Jan (Z)
Brejša Adam (m)
1250N
0
-
1
1250N
Žejdlík Erik (Z)
Mann Štěpán (sm)
1100N
1
-
0
1250N
Bílek Marek (Z)
4
:
2
Desko Liberec
B
TJ Štefanydes Polička B
Viták Jiří (Z)
1519F
1
-
0
1435F
Suchomel Jan (Z)
Hradecký Ondřej (Z)
1575F
1
-
0
1469N
Feltl Patrik (Z)
Horák Adam (Z)
1455F
0
-
1
1397N
Ambrožová Lucie (Z)
Pop Tomáš (Z)
1439F
1
-
0
1355N
Pavlíček Lukáš (Z)
Novotný Vojtěch (m)
1418F
1
-
0
1250N
Peřina Josef
Podzimek Adam (Hsm)
1250N
1
-
0
1100N
Simon Michal (sm)
5
:
1
Výsledky na
šachovnicích - 7.kolo
2222 ŠK
Polabiny C
2222 ŠK Polabiny D
Vančura Daniel (Z)
1743F
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Cach Jakub (Z)
1697F
1
-
0
1100N
Formánek Matěj (m)
Bureš Martin
1649F
1
-
0
1100N
Málek Tomáš (m)
Cach Zdeněk
1485F
1
-
0
1000N
Váňa Vojtěch (sm)
Ludvík Tomáš (Z)
1466F
1
-
0
1000N
Kučera Petr (m)
Plíva Petr (ml)
1100N
1
-
0
1000N
Kropáček Michal (m)
6
:
0
Tabulka po 4.kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Energetik
Chvaletice
4
0
0
12
17,5
16
2.
TJ ŠO Chrudim C
3
1
0
10
14
13
3.
ŠK Rapid Pardubice
F
3
1
0
10
13,5
13
4.
TJ ŠO Chrudim D
3
1
0
10
13,5
12
5.
TJ Sokol
Krucemburk
1
3
0
6
10,5
9
6.
ŠK Rapid Pardubice
G
2
0
2
6
9,5
9
7.
2222 ŠK Polabiny F
1
1
2
4
9,5
8
8.
2222 ŠK Polabiny G
1
1
2
4
8
7
9.
ŠO DDM Hlinsko C
1
1
2
4
8
6
10.
2222 ŠK Polabiny I
0
1
3
1
5
4
11.
2222 ŠK Polabiny H
0
0
4
0
5,5
5
12.
NOPO Miřetice
0
0
4
0
5,5
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .