27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 1.ligy východ nedokázaly Polabiny B využít ani výhodu domácího prostředí, když podlehly Durasu Brno 3,5:4,5 a jsou stále poslední bez jediného bodu. Další výsledky: Grygov B - Kroměříž 2:6, Karviná - Orlová 4,5:3,5, Staré Město - Jihlava 4:4, Litovel B - Třebíč 3,5:4,5, Zlín - Frýdek-Místek B 5,5:2,5
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK
Polabiny “B“
-
ŠK Duras BVK Brno “A“
ŠK Staré Město “A“
-
ŠK Gordic Jihlava
Votava Jan (H)
2534F
½
-
½
2522F
Polák Tomáš (H)
Sosna Jan (H)
2385F
0
-
1
2463F
Hába Petr (H)
Konopka Michal (H)
2453F
½
-
½
2508F
Michalík Peter (C)
Bažant Petr (K)
2376F
0
-
1
2257F
Píza Vlastimil
Červený Martin (K)
2328F
½
-
½
2397F
Chytilek Roman (H)
Vrána František (ZK)
2282F
1
-
0
2210F
Hába Zdeněk
Paleček Peter (C)
2225F
0
-
1
2368F
Vyskočil Neklan (K)
Uřičář Jakub
2163F
½
-
½
2185F
Seidl Štěpán (H)
Jedlička Aleš
2224F
1
-
0
2230F
Ševčík Vladimír
Sháněl Jaroslav
2178F
0
-
1
2210F
Pokrupa Marek (H)
Mojžíš Jaroslav (ZK)
2163F
0
-
1
2202F
Skácelík Petr
Bažant Petr
2266F
½
-
½
2190F
Karásek Lukáš
Šilar Lubomír
2161F
0
-
1
2162F
Mudra Tomáš
Kapusta Petr
2152F
1
-
0
2223F
Sedláček Oldřich
Kourek Josef
2133F
1
-
0
2158F
Bureš Vít
Dobeš Vojtěch
2055F
1
-
0
2099F
Turner Radek
3½
:
4½
4
:
4
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
-
Slavia Kroměříž “A“
Tatran Litovel “B“
-
ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“
Biolek Richard (V)
2399F
½
-
½
2540F
Cvek Robert (H)
Krejčí Jan (V)
2529F
1
-
0
2469F
Velička Petr (H)
Bureš Jaroslav (V)
2381F
0
-
1
2396F
Malinovský Karel (ZK)
Stachowiak Kamil (C)
2432F
1
-
0
2415F
Kaňovský David (H)
Biolek Richard (K)
2449F
0
-
1
2323F
Mudrák Josef (H)
Butkiewicz Lukasz (C)
2397F
½
-
½
2389F
Pisk Petr (H,K)
Sluka Radek
2292F
½
-
½
2306F
Karlík Vladimír
Bělunek Vladimír
2266F
½
-
½
2352F
Buchníček Petr (ZK)
Obšívač Josef
2281F
1
-
0
2245F
Pavelka Jindřich
Vaněk Ladislav
2181F
0
-
1
2251F
Kulovaná Eva
Sochor Stanislav
2122F
0
-
1
2259F
Cagašík Tomáš
Neoral Antonín
2171F
0
-
1
2264F
Kratochvíl Josef
Kolašín Jan
2001F
0
-
1
2127F
Stachoň Martin
Strašil Pavel
2094F
½
-
½
2188F
Škaroupka Jiří
Zatloukal Petr
2160F
0
-
1
2214F
Beil Martin
Krejčí Jan (K)
2199F
0
-
1
2087F
Tesař Jan
2
:
6
3½
:
4½
Šachový klub
Karviná “A“
-
SK Slavia Orlová “A“
ŠK Zlín “A“
-
Beskydská šachová škola “B“
Jurčík Marián (C)
2496F
½
-
½
2552F
Kislinsky Alexej
Pacher Milan (C)
2436F
1
-
0
2307F
Jasný Stanislav
Šimáček Pavel (H)
2486F
1
-
0
2499F
Andreev Eduard (C)
Ponížil Cyril (H)
2377F
1
-
0
2278F
Worek Joanna (C)
Kolosowski Mateusz (C)
2442F
0
-
1
2377F
Talla Vladimír (H)
Roubalík Jakub (K)
2333F
½
-
½
2210F
Pecha Tomáš
Poloch Petr
2290F
½
-
½
2362F
Ivanov Mikhail (C)
Vojtek Vladimir (C)
2283F
½
-
½
2209F
Rabatin Jakub
Sobek Jaroslav (K)
2283F
½
-
½
2302F
Zabystrzan Pavel
Rubal Adam
2245F
1
-
0
2158F
Štukner Šimon (ZK)
Olšar Jaroslav
2233F
½
-
½
2215F
Kuboš Rostislav
Krčál Michal
2152F
1
-
0
2134F
Miturová Magdaléna
Gibiec Ernest
2229F
½
-
½
2241F
Olšarová Karolína
Koutný Petr
2175F
0
-
1
2132F
Holeksa Zdeněk (K)
Lys Josef
2158F
1
-
0
2201F
Mrázek Lumír
Šenkýř Martin
2171F
½
-
½
2051F
Kozel Jiří
4½
:
3½
5½
:
2½
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Šachový klub
Karviná “A“
5
0
1
15
28
17
2.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
5
0
1
15
26,5
16
3.
SK Slavia Orlová
“A“
4
1
1
13
28,5
17
4.
Slavia Kroměříž
“A“
3
0
3
9
25
16
5.
Beskydská
šachová škola o.s. “B“
3
0
3
9
24,5
15
6.
ŠK Caissa RHEA
Třebíč “A“
3
0
3
9
24,5
13
7.
Tatran Litovel
“B“
3
0
3
9
21,5
12
8.
ŠK Zlín “A“
2
1
3
7
25,5
18
9.
ŠK Staré Město
“A“
2
1
3
7
24,5
15
10.
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
2
1
3
7
21,5
13
11.
ŠK Gordic
Jihlava
1
2
3
5
22,5
14
12.
2222 ŠK Polabiny
“B“
0
0
6
0
15,5
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .