27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Také v devátém kole 1.ligy východ vyšly Polabiny B naprázdno, když pouze v sedmi podlehly v Třebíči 4,5:3,5 a stále jim patří poslední příčka v tabulce. Další výsledky: Jihlava - Frýdek-Místek B 4:4, Orlová - Zlín 4:4, Kroměříž - Litovel B 4:4, Duras Brno - Staré Město 3,5:4,5, Grygov B - Karviná 2,5:5,5
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
ŠK Caissa RHEA
Třebíč “A“
-
2222 ŠK Polabiny “B“
Slavia Kroměříž “A“
-
Tatran Litovel “B“
Kaňovský David (H)
2415F
1
-
0
2328F
Červený Martin (K)
Cvek Robert (H)
2540F
½
-
½
2432F
Stachowiak Kamil (C)
Pisk Petr (H,K)
2389F
½
-
½
2225F
Paleček Peter (C)
Malinovský Karel (ZK)
2396F
1
-
0
2397F
Butkiewicz Lukasz (C)
Kantorík Marián (C)
2331F
½
-
½
2224F
Jedlička Aleš
Lanč Alois (C)
2402F
½
-
½
2266F
Bělunek Vladimír
Buchníček Petr (ZK)
2352F
½
-
½
2163F
Mojžíš Jaroslav (ZK)
Mudrák Josef (H)
2323F
0
-
1
2253F
Beil Zdeněk
Kulovaná Eva
2251F
½
-
½
2161F
Šilar Lubomír
Karlík Vladimír
2306F
1
-
0
2171F
Neoral Antonín
Kratochvíl Josef
2264F
0
-
1
2140F
Veselý Tomáš
Pavelka Jindřich
2245F
0
-
1
2094F
Strašil Pavel
Švanda Pavel
2180F
½
-
½
2133F
Kourek Josef
Dvořák Martin
2186F
0
-
1
2199F
Krejčí Jan (K)
Tesař Jan
2087F
1
-
0
0
0
Stachoň Martin
2127F
1
-
0
1802N
Knajbl Michael (ZK)
4½
:
3½
4
:
4
ŠK Gordic
Jihlava
-
Beskydská šachová škola o.s. “B“
ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
-
ŠK Staré Město “A“
Hába Petr (H)
2463F
½
-
½
2450F
Rojíček Vojtěch (V)
Polák Tomáš (H)
2522F
½
-
½
2379F
Zpěvák Pavel (H)
Píza Vlastimil
2257F
0
-
1
2307F
Jasný Stanislav
Vyskočil Neklan (K)
2368F
0
-
1
2385F
Sosna Jan (H)
Seidl Štěpán (H)
2185F
1
-
0
2278F
Worek Joanna (C)
Blahynka Martin
2153F
½
-
½
2376F
Bažant Petr (K)
Pokrupa Marek (H)
2210F
0
-
1
2209F
Rabatin Jakub
Nehybka Jiří
2260F
0
-
1
2163F
Uřičář Jakub
Karásek Lukáš
2190F
½
-
½
2158F
Štukner Šimon (ZK)
Majer Jiří (H)
2248F
1
-
0
2178F
Sháněl Jaroslav
Sedláček Oldřich
2223F
½
-
½
2158F
Novosadová Kristýna
Ševčík Vladimír
2230F
½
-
½
2266F
Bažant Petr
Turner Radek
2099F
½
-
½
2132F
Holeksa Zdeněk (K)
Skácelík Petr
2202F
½
-
½
2152F
Kapusta Petr
Žigo Viktor (K)
2240F
1
-
0
2156F
Benčo Pavel
Bureš Vít
2158F
½
-
½
2055F
Dobeš Vojtěch
4
:
4
3½
:
4½
SK Slavia
Orlová “A“
-
ŠK Zlín “A“
A64 PROCLIENT Grygov “B“
-
Šachový klub Karviná “A“
Kislinsky Alexej
2552F
1
-
0
2436F
Pacher Milan (C)
Biolek Richard (V)
2399F
½
-
½
2496F
Jurčík Marián (C)
Talla Vladimír (H)
2377F
1
-
0
2377F
Ponížil Cyril (H)
Bureš Jaroslav (V)
2381F
0
-
1
2408F
Zwardoň Vojtěch (H)
Kriebel Tadeáš (H)
2359F
0
-
1
2333F
Roubalík Jakub (K)
Biolek Richard (K)
2449F
½
-
½
2362F
Jurčík Martin (C)
Zabystrzan Pavel
2302F
1
-
0
2283F
Vojtek Vladimir (C)
Sluka Radek
2292F
½
-
½
2290F
Poloch Petr
Olšarová Karolína
2241F
0
-
1
2152F
Krčál Michal
Obšívač Josef
2281F
0
-
1
2283F
Sobek Jaroslav (K)
Mrázek Lumír
2201F
0
-
1
2175F
Koutný Petr
Hrabal Michal
2100F
0
-
1
2233F
Olšar Jaroslav
Mitura Václav
2164F
½
-
½
2171F
Šenkýř Martin
Kolašín Jan
2001F
1
-
0
2229F
Gibiec Ernest
Sieber Martin (ZK)
2016F
½
-
½
2035F
Svoboda Rostislav (ZK)
Fuksík Jakub (ZK)
2169F
0
-
1
2158F
Lys Josef
4
:
4
2½
:
5½
Tabulka po 9. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Šachový klub
Karviná “A“
8
0
1
24
43,5
27
2.
SK Slavia Orlová
“A“
6
2
1
20
44,5
30
3.
ŠK Caissa RHEA
Třebíč “A“
6
0
3
18
39,0
23
4.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
5
1
3
16
36,5
19
5.
ŠK Staré Město
“A“
4
1
4
13
37,0
20
6.
ŠK Zlín “A“
3
2
4
11
37,5
27
7.
Beskydská šachová
škola o.s. “B“
3
2
4
11
36,0
21
8.
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
3
2
4
11
32,5
18
9.
Tatran Litovel
“B“
3
2
4
11
30,0
17
10.
Slavia Kroměříž
“A“
3
1
5
10
36,0
21
11.
ŠK Gordic Jihlava
1
4
4
7
33,0
19
12.
2222 ŠK Polabiny
“B“
0
1
8
1
26,5
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .