27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 15.března 2014 se ve Chvaleticích uskutečnily druhé turnaje 'Chvaletické šachové Olympiády 2014', kterých se ve třech věkových kategoriích zúčastnilo 71 hráčů ze 14 oddílů a škol. V kategorii A byl první Michal Píše z Ústí n/O. před Michalem Jarešem a Adamem Hlínou (oba Chvaletice ), nejlepší z dívek byla Soňa Leksová z České Třebové. V kategorii B zvítězil Vojtěch Holásek z Ústí n/O. před Markem Bílkem z Polabin a Jiřím Píše z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Jitka Pilná z Polabin. V kategorii C suverénně zvítězil Martin Bureš z Polabin před Matějem Prokopem z Rapidu Pardubice a Janem Šafránkem, jedinou dívkou byla Tereza Novotná (oba Poděbrady). Průběžné celkové výsledky naleznete na stránkách pořadatelů .
Chvaletická šachová olympiáda 2014 -
2.turnaj
Kategorie A
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
5
Píše Michal
1224
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
22,5
31
2
3
Jareš Michal
1329
TJ ENERGETIK
Chvaletice
6
20,5
26
3
16
Hlína Adam
1019
TJ ENERGETIK
Chvaletice
5,5
18
26,5
4
11
Leksová Soňa
1087
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
5
23,5
32,5
5
7
Rožek Jan
1209
TJ ENERGETIK
Chvaletice
5
23,5
31,5
6
1
Stoček Martin
1359
2222 ŠK Polabiny
5
18,5
26
7
13
Málek Filip
1060
TJ Sokol Horní
Čermná
5
15,5
21
8
10
Duba Jiří
1094
DDM Symfonie
Poděbrady
4,5
19,5
27,5
9
4
Málková Barbora
1249
TJ Lanškroun
4,5
19,5
26,5
10
2
Dudlová Kateřina
1341
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
24,5
34
11
6
Hruban Oliver
1215
2222 ŠK Polabiny
4
23,5
32,5
12
14
Tlapák Marek
1036
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
23
31
13
29
Pataki Alexandr
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
18,5
26
14
9
Urban Martin
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
16,5
24
15
34
Váňa Jakub
1000
2222 ŠK Polabiny
4
16
23
16
8
Ret Adam Josef
1154
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
21
29,5
17
21
Holásková Markéta
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
19
26
18
19
Dejdar Michal
1000
ZŠ Smetanova
Přelouč
3,5
18,5
26
19
22
Klejch Filip
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
18,5
26,5
20
18
Dedek Jan
1000
ZŠ J. Gočára,
Hradec Králové
3
18,5
25,5
21
15
Nešpůrek Jakub
1020
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
17
23
22
28
Novotný Samuel
1000
ŠO Kunvald
3
15,5
22,5
23
26
Michalička Patrik
1000
ŠO Kunvald
3
15
19,5
24
35
Zlatník Jiří
1000
ŠO Kunvald
3
14,5
22
25
23
Kotizová Lucie
1000
ŠO Kunvald
3
14
19,5
26
25
Lauryn Jakub
1000
DDM Přelouč
3
12,5
17
27
33
Torvenyi Vojtěch
1000
ZŠ Štefánikova,
Pardubice
2,5
15
22,5
28
12
Hanuška Filip
1068
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2,5
14,5
20,5
29
27
Novotný Ondřej
1000
2222 ŠK Polabiny
2
16
21
30
30
Rožek Tomáš
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2
15,5
23
31
31
Suchodolová Tereza
1000
ŠO Kunvald
2
13,5
18
32
24
Kůrka Adam
1000
2222 ŠK Polabiny
2
11,5
17
33
32
Tesařová Anna
1000
2222 ŠK Polabiny
1,5
13
18,5
34
20
Holásek Tomáš
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
0,5
12
19,5
35
17
Albahri Khalid
1000
2222 ŠK Polabiny
0
12,5
17,5
Kategorie B
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
1
Holásek Vojtěch
1510
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6,5
23
32,5
2
8
Bílek Marek
1268
2222 ŠK Polabiny
5,5
23
32
3
2
Píše Jiří
1510
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
23,5
33
4
5
Brázda Vít
1311
2222 ŠK Polabiny
5
21,5
30
6
Novotný Martin
1296
DDM Symfonie
Poděbrady
5
21,5
30
6
4
Kronowetter Aleš
1322
DDM Symfonie
Poděbrady
5
20,5
30
7
13
Leksa Roman
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4,5
15
20,5
8
10
Váňa Vojtěch
1159
2222 ŠK Polabiny
4
21
30,5
9
22
Lauryn Josef
1000
DDM Přelouč
4
21
29,5
10
3
Nešpůrek Jan
1372
2222 ŠK Polabiny
4
20,5
28,5
11
15
Nikolinko Tomáš
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
19
28
12
7
Liška Kryštof
1280
2222 ŠK Polabiny
4
19
25,5
13
17
Pelcl Robin
1094
2222 ŠK Polabiny
4
17,5
24,5
14
16
Pilná Jitka
1100
2222 ŠK Polabiny
4
17
24,5
15
12
Holásková Veronika
1135
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
17,5
23,5
16
11
Hrůšová Natálie
1142
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
20,5
28
17
18
Petržílka Radek
1077
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
17,5
23
18
19
Šejnoha Jan
1029
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
16,5
22,5
19
24
Skála Jakub
1000
2222 ŠK Polabiny
3
16,5
21,5
20
9
Doležal Karel
1249
DDM Symfonie
Poděbrady
3
16
22,5
21
28
Šebestián Miloš
1000
DDM Přelouč
3
15
22
22
23
Obermajerová Gabriela
1000
ŠO Kunvald
3
15
20
23
14
Maňáková Mira
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
13,5
18,5
24
25
Stránský Dominik
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
12,5
17,5
25
29
Albahri Khalid
1000
2222 ŠK Polabiny
2,5
12,5
17
26
20
Brož Dominik
1000
2222 ŠK Polabiny
2
16
21,5
27
21
Kotiza Zbyněk
1000
ŠO Kunvald
2
14
18,5
28
26
Urbanová Lucie
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1,5
14,5
19
29
27
Víšek František
1000
ZŠ Třemošnice
1
12
18
Kategorie C
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
1
4
Bureš Martin
1656
2222 ŠK Polabiny
7
21
2
2
Prokop Matěj
1523
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
14
3
1
Šafránek Jan
1302
DDM Symfonie Poděbrady
5
11
4
5
Holásek Vít
1354
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4
7
5
8
Novotná Tereza
1331
DDM Symfonie
Poděbrady
3
4
6
7
Kronowetter Bořivoj
1319
DDM Symfonie
Poděbrady
2
6
7
6
Bohuněk Ondřej
1163
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1
2
8
3
Šemljanskij Vincent
1000
2222 ŠK Polabiny
1
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .