27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve středu 20.listopadu 2013 se v Lanškrouně uskutečnilo okresní kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol okresu Ústí n/O. v kategorii 6.-9.tříd. Za účasti 8 družstev (z toho 4 z Lanškrouna !) zvítězili zástupci Gymnazia Lanškroun těsně následováni Gymnaziem Ústí n/O. , třetí skončila ZŠ Dobrovského Lanškroun.
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof JIří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof JIří
Místo :
Lanškroun
Datum :
2013/11/20
Ø ELO
turnaje : 1170
Křížová tabulka podle pořadí
Poř.
Družstvo
1
2
3
4
5
6
7
8
PH 1
PH 2
1
Gymnázium
Lanškroun
*
2½
4
4
3½
4
4
4
26
21
2
Gymnázium Ústí
nad Orlicí
1½
*
3
4
4
3½
4
4
24
18
3
ZŠ Dobrovského
Lanškroun
0
1
*
2½
3
2½
4
4
17
15
4
Gymnázium
Lanškroun B
0
0
1½
*
3
1½
3½
3½
13
9
5
ZŠ B. Smetany
Lanškroun
½
0
1
1
*
3
2
3½
11
7
6
Gymnázium Vysoké
Mýto
0
½
1½
2½
1
*
1
4
10,5
6
7
ZŠ A. Jiráska
Lanškroun
0
0
0
½
2
3
*
2
7,5
5
8
ZŠ 28. října
Žamberk
0
0
0
½
½
0
2
*
3
1
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Gymnázium
Lanškroun (Rtg prům.:1543, PH 1: 26 / PH 2: 21)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Havelka Josef
2014
1
1
1
1
½
1
1
6,5
7
1288
2
Dolecek Matej
1406
1
1
1
½
0
1
1
5,5
7
1148
3
Kupsa Matej
1429
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1062
4
Kolomy Adam
1321
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1050
2. Gymnázium
Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1432, PH 1: 24 / PH 2: 18)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Grundman Vaclav
1711
1
1
1
1
½
1
1
6,5
7
1331
2
Holasek Vojtech
1436
1
1
1
1
1
1
6
6
1168
3
Holasek Vit
1332
½
1
1
0
1
1
4,5
6
1088
4
Smajzrova Veronika
1250
1
1
1
0
0
1
4
6
1070
5
Hrusova Natalie
1100
1
1
1
3
3
1000
3. ZŠ
Dobrovského Lanškroun (Rtg prům.:1113, PH 1: 17 / PH 2: 15)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Solc
Petr
1250
1
0
1
0
½
1
½
4
7
1397
2
Šverma Jan
1000
1
0
0
0
1
1
0
3
7
1206
3
Pavlas Ladislav
1100
1
0
1
0
½
1
1
4,5
7
1109
4
Bures Lukas
1100
1
0
1
1
½
1
1
5,5
7
1082
4. Gymnázium
Lanškroun B (Rtg prům.:1164, PH 1: 13 / PH 2: 9)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Brejsa Adam
1556
0
1
0
0
½
1
½
3
7
1354
2
Kocanda Jakub
1100
0
0
0
1
1
1
1
4
7
1192
3
Pokorny Ondrej
1000
0
1
0
0
1
1
0
3
7
1123
4
Doleček Jan
1000
0
1
0
½
1
½
0
3
7
1096
5. ZŠ B.
Smetany Lanškroun (Rtg prům.:1125, PH 1: 11 / PH 2: 7)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pesek Petr
1250
0
0
0
0
1
0
1
2
7
1397
2
Urban Daniel
1250
0
1
1
½
1
0
1
4,5
7
1170
3
Kristek
Patrik
1000
1
0
0
1
0
1
3
6
1127
4
Brejša Vojtěch
1000
1
0
0
½
0
0
1,5
6
1033
5
Richter Matěj
1000
0
0
0
2
1211
6. Gymnázium
Vysoké Mýto (Rtg prům.:1000, PH 1: 10.5 / PH 2: 6)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Málek Martin
1000
0
1
0
1
½
0
0
2,5
7
1433
2
Doubek Tomáš
1000
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1206
3
Stráník David
1000
½
1
1
1
½
0
0
4
7
1123
4
Šaloun Jan
1000
0
1
0
½
½
0
1
3
7
1096
7. ZŠ A.
Jiráska Lanškroun (Rtg prům.:1125, PH 1: 7.5 / PH 2: 5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kalousova Julie
1250
1
0
1
1
½
0
0
3,5
7
1397
2
Kaska Petr
1250
1
0
1
1
0
0
0
3
7
1170
3
Havlíček Ondřej
1000
0
0
0
0
0
0
0
6
1130
4
Lešikar Jiří
1000
0
0
0
0
3
1140
5
Bartáček Petr
1000
0
1
0
0
0
1
5
1020
8. ZŠ 28.
října Žamberk (Rtg prům.:1000, PH 1: 3 / PH 2: 1)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Stehlík Lukáš
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1433
2
Čížek
Martin
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1191
3
Stránský Jakub
1000
0
0
0
1
0
0
0
1
7
1111
4
Červinková Tereza
1000
0
0
0
1
½
½
0
2
7
1074
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .