27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 26.6.-5.7.2014 se v Poličce uskutečnil II.ročník Openu Polička 2014 . Slušný cenový fond přivedl na start 38 hráčů v čele s dvěma mistry Fide, kteří svým kvalitám nezůstali nic dlužni - vítězem se stal FM Martin Červený z Polabin před FM Petrem Červeným z pořádající Poličky a Václavem Pekařem z Litomyšle.
FIDE OPEN POLIČKA 2014 - 28.6.-5.7.2014
Organizátor :
TJ Štefanydes Polička
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Bc. David Schaffer
Hlavní
rozhodčí : Bc. David Schaffer
Místo :
Sokolovna Polička
Datum od :
2014/06/28 Datum do 2014/07/05
Ø ELO
turnaje : 1710
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Cerveny Martin
2375
2358
2222 Sk Polabiny
8
38,5
50,5
8
2
2
FM
Cerveny Petr
2301
2306
Tj Stefanydes
Policka
7,5
39,5
52
7
3
3
Pekar Vaclav
2141
2164
Tj Jiskra
Litomysl
7,5
39
51,5
7
4
5
Pascenko Jaromir
2104
2110
Tj Stefanydes
Policka
6
37,5
49
5
5
8
Kastner Oldrich
2046
2032
Sk Rapid
Pardubice, O.S.
6
35,5
47,5
5
6
9
Kotva Milan
2032
2025
Tj Slovan
Moravska Trebova
5,5
40,5
50
5
7
11
Tuma
Jan
1923
1983
Tj Chs Chotebor
5,5
36,5
47,5
5
8
10
Stodola Marek
1931
1915
Tj Stefanydes
Policka
5,5
33,5
45,5
4
9
6
Lorenc Oldrich
2103
2101
Tj Stefanydes
Policka
5,5
33,5
43
4
10
15
Schaffer Ondrej
1788
1810
Tj Stefanydes
Policka
5
36
45
3
11
4
Semerak Pavel
2128
2122
Tj Nachod
5
35,5
47
5
12
17
Nespor Jakub
1733
1759
Tj Stefanydes
Policka
5
35
44
5
13
21
Svanda Ondrej
1686
1709
Tj Stefanydes
Policka
5
31
42
5
14
22
Stodola Jakub
1638
1638
Tj Stefanydes
Policka
5
30
37,5
5
15
12
Vachek Jiri
1896
1731
Sachovy Klub
Lokomotiva Brno,
5
28,5
36,5
5
16
20
Charouz Milan
1710
1762
Tj Stefanydes
Policka
5
26,5
35,5
4
17
13
Cesenek Jan
1810
1874
Tj Stefanydes
Policka
4,5
39
50
4
18
7
Holasek Pavel
2049
2064
Sachovy Klub Usti
Nad Orlici
4,5
36,5
48
4
19
19
Pospisil Petr
1717
1753
Tj Stefanydes
Policka
4,5
33
44,5
3
20
16
Sojma Zdenek
1745
1847
Tj Slovan
Moravska Trebova
4,5
32,5
42
3
21
26
Jun Rudolf Sr.
1429
1437
Tj Chs Chotebor
4,5
29
36,5
4
22
30
Simon Jakub
0
1458
Tj Stefanydes
Policka
4,5
27,5
35
4
23
23
Tulis
Jan
1580
1654
Tj Stefanydes
Policka
4
33
42,5
4
24
18
Cesenek Vladimir
1725
1726
Tj So Chrudim
4
31,5
40,5
4
25
29
Pavlicek Lukas
0
1520
Tj Stefanydes
Policka
4
30
37
4
26
27
Jun Rudolf Jr.
1418
1418
Tj Chs Chotebor
4
27
35,5
2
27
14
Navratil Ladislav
1799
1792
Tj Stefanydes
Policka
3,5
30,5
39,5
2
28
25
Holasek Vojtech
1502
1387
Sachovy Klub Usti
Nad Orlici
3,5
29,5
38
3
29
24
Holasek Vit
1532
1532
Sachovy Klub Usti
Nad Orlici
3,5
29,5
36,5
3
30
32
Simon Michal
0
1408
Tj Stefanydes
Policka
3,5
27,5
34
3
31
34
Svanda Adam
0
1317
Tj Stefanydes
Policka
3,5
23,5
29,5
2
32
36
Brokl Daniel
0
1300
Tj Stefanydes
Policka
3,5
21
26,5
3
33
28
Adamek Vladimir
0
1731
Tj Slovan
Moravska Trebova
3
32
41
2
34
31
Rysava Monika
0
1423
Tj Stefanydes
Policka
3
27
33,5
2
35
33
Klabenes Petr
0
1321
Tj Chs Chotebor
3
26,5
33
3
36
38
Holaskova Veronika
0
1098
Sachovy Klub Usti
Nad Orlici
2
27
35,5
1
37
35
Houska Frantisek
0
1314
Tj Stefanydes
Policka
2
25,5
31,5
0
38
37
Perina Josef
0
1240
Tj Stefanydes
Policka
2
21,5
28
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .