27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 18.ledna 2014 v Ústí n/O. za účasti 110 hráčů ze 14 oddílů. V kategorii H/D 14 se suverénním vítězem s plným počtem bodů stal Jan Jiroušek z České Třebové, druhý byl Matěj Kupsa z Lanškrouna a třetí příčku obsadil Lukáš Bouchal z Mistrovic, nejlepší dívkou byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O.. Kategorii H/D 16 vyhrál Josef Havelka z Lanškrouna s velkým odstupem před Václavem Grundmanem z Ústí n/O. a Vojtěchem Říhou z Hlinska, nejlepší dívkou byla Lucie Ambrožová ze Starého Města. Průběžné pořadí v jednotlivých kategoriích po třech odehraných turnajích naleznete zde . Komentáře k turnaji by se mohly objevit na webových stránkách České Třebové, Hlinska , Chotěboře , Polabin, Poličky , Rapidu Pardubice, Vysokého Mýta a Ústí n/O. .
3. kvalifikace KP PDŠS HD14-16 2013/2014
Organizátor :
Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí
: Ing. Martin Šmajzr
Místo : Ústí
nad Orlicí, jídelna Rieter Elitex
Datum :
2014/01/18
Kategorie H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Jiroušek Jan
1560
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
7
25,5
34,5
34,5
2
5
Kupsa Matěj
1484
TJ Lanškroun
6
24,5
35,5
28,5
3
9
Bouchal Lukáš
1368
Sokol Mistrovice
6
21,5
31,5
24,5
4
2
Žejdlík Erik
1553
2222 ŠK Polabiny
5,5
23,5
32
24,25
5
8
Holásek Vojtěch
1369
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5,5
23
31,5
23,25
6
21
Šmajzrová Veronika
1271
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5,5
23
31
21,25
7
11
Vašková Marie
1348
ŠO Hlinsko
5,5
22,5
30,5
21,75
8
14
Klabeneš Petr
1333
TJ CHS Chotěboř
5
23
32
19
9
19
Brázda Vít
1281
2222 ŠK Polabiny
5
22,5
31
19,5
10
15
Dudlová Kateřina
1323
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
22
31
20
11
6
Píše
Jiří
1427
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
21,5
30
19,5
12
13
Novotný Ondřej
1336
ŠO Hlinsko
5
20,5
30,5
18,5
13
7
Brejša Adam
1403
TJ Lanškroun
5
20,5
29
19,25
14
16
Fiala
Jan
1313
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
20,5
28,5
17
15
35
Bém Tadeáš
1100
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
20,5
27,5
16,5
16
17
Jun Rudolf
1300
TJ CHS Chotěboř
5
19
24,5
16,5
17
10
Simon Michal
1351
TJ Štefanydes
Polička
5
17,5
24
16
18
18
Kalousová Julie
1290
TJ Lanškroun
4,5
21
28,5
16,5
19
20
Pešek Patrik
1279
ŠO Hlinsko
4,5
20
28
15,25
20
41
Kocanda Jakub
1093
TJ Lanškroun
4,5
19
26,5
14,5
21
23
Málek Tomáš
1258
2222 ŠK Polabiny
4
23
31
14,5
22
83
Svoboda David
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
22
29,5
15,5
23
31
Málková Barbora
1167
TJ Lanškroun
4
21
29,5
16,5
24
3
Nešpůrek Jan
1526
2222 ŠK Polabiny
4
21
29,5
15
25
38
Hendrych Daniel
1100
ŠK Vysoké Mýto
4
21
29
14
26
25
Zelenka Petr
1240
ŠO Hlinsko
4
21
28,5
13
27
40
Málek Filip
1100
TJ Sokol Horní
Čermná
4
20
27,5
12,5
28
22
Spáčilová Anna
1264
Sokol Mistrovice
4
19,5
29,5
13,75
29
32
Chvojka Jan
1114
TJ ŠO Chrudim
4
19,5
27
12
30
29
Píše Michal
1188
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
19,5
27
11
31
42
Václavík Matěj
1090
ŠK Svitavy
4
19
25,5
11
32
27
Brokl Daniel
1201
TJ Štefanydes
Polička
4
18,5
23,5
10,5
33
24
Šmajzr Michal
1250
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
18
26,5
13
34
4
Zeman Daniel
1516
ŠK Vysoké Mýto
4
18
26,5
13
35
37
Haljuk Jakub
1100
ŠK Vysoké Mýto
4
18
25,5
11
36
12
Veselý Milan
1348
ŠK Svitavy
4
17,5
25
11,5
37
36
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
4
17
25
12
38
28
Ret Adam Josef
1198
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
17
24,5
11,5
39
48
Balcar Vojtěch
1058
TJ Sokol Horní
Čermná
4
17
24
10
40
26
Bílek Marek
1230
2222 ŠK Polabiny
4
16,5
23,5
9,5
41
43
Hutař Vojtěch
1084
TJ CHS Chotěboř
4
14
20,5
9,5
42
46
Hrůšová Natálie
1071
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3,5
18,5
25
10,25
43
55
Bakrlík Adam
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
18
24
9,25
44
34
Křivský Lukáš
1103
TJ CHS Chotěboř
3,5
15,5
23
9,75
45
58
Bulva František
1000
ŠK Svitavy
3,5
15,5
22
8,75
46
74
Pozner Jakub
1000
ŠK Rapid
Pardubice
3,5
14
20
8,75
47
51
Martínek Michal
1047
TJ Štefanydes
Polička
3
21
26,5
8
48
65
Kapeš David
1000
2222 ŠK Polabiny
3
19,5
26,5
9,5
49
44
Leksová Soňa
1080
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
18,5
27,5
7,5
50
56
Balcar Michal
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
3
18
26
10
51
77
Serbouti Youness
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3
18
24
8,5
52
47
Syrový Ondřej
1064
Lokomotiva Česká Třebová
3
17
24
7
53
45
Pilná Jitka
1072
2222 ŠK Polabiny
3
17
23,5
6
54
50
Sejnoha Jan
1048
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
17
23
7
55
49
Nikolinko Tomáš
1056
Lokomotiva Česká Třebová
3
16,5
23,5
6,5
56
30
Holásková Veronika
1168
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
16
24
6,5
57
52
Vodička Stanislav
1028
ŠK Svitavy
3
16
22
5,5
58
67
Křikava Štěpán
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
15,5
20,5
5
59
80
Sršeň David
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
15
21,5
6
60
71
Obermajerová Gabriela
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
15
21
7
61
81
Stránský Dominik
1000
Lokomotiva Česká Třebová
3
13,5
18,5
4,5
62
75
Salaqurda Petr
1000
TJ ŠO Chrudim
3
12,5
17,5
4,5
63
72
Pataki Alexandr
1000
Lokomotiva Česká Třebová
3
11,5
17,5
6
64
79
Šmajzrová Dominika
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
11,5
16,5
4,5
65
62
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
2,5
18,5
26
8,25
66
53
Leksa Roman
1015
Lokomotiva Česká Třebová
2,5
17,5
24,5
6,25
67
33
Doláková Eva
1108
ŠK Svitavy
2,5
16,5
23,5
6,75
68
39
Huang Pavel
1100
ŠK Svitavy
2,5
16
21,5
6,25
69
73
Pittner Martin
1000
ŠK Svitavy
2,5
14,5
20,5
6,25
70
82
Svatoš Martin
1000
TJ Lanškroun
2,5
14,5
20
4,75
71
54
Adamcová Alice
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
16
22,5
4
72
68
Lukashchuk Ivan
1000
TJ Lanškroun
2
16
21
4
73
63
Holásková Markéta
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
15
21,5
4
74
86
Zdražil Jiří
1000
ŠO Hlinsko
2
15
21
5
75
57
Balcarová Ingrid
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
13,5
19,5
3
76
66
Kulhavý Martin
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
13,5
18,5
3
77
59
Černochová Marie
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
12,5
19
3,5
78
61
Charvát František
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
10,5
15
1
79
76
Seidl Jiří
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
10,5
14
3
80
84
Valenta Adam
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
9,5
14
1,5
81
78
Šlingr Michal
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
1,5
14
21
3
82
60
Červinka Eduard
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
1,5
13
18
1
83
64
Jirásek Matouš
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
1
16
22,5
1
84
69
Motl Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
1
14
20
2
85
85
Vodičková Nikol
1000
ŠK Svitavy
1
10
14
0
86
70
Nahodilová Ludmila
1000
ŠK Svitavy
0
11,5
16,5
0
Kategorie H/D 16
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Havelka Josef
2030
TJ Lanškroun
6,5
21,5
30
28
2
2
Grundman Václav
1905
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
21,5
31,5
20
3
6
Říha Vojtěch
1610
ŠO Hlinsko
5
21,5
31
20
4
9
Tulis
Jan
1569
TJ Štefanydes
Polička
4,5
21,5
29,5
15,5
5
3
Žejdlík Patrik
1810
2222 ŠK Polabiny
4,5
20,5
29
17,75
6
17
Simon Jakub
1346
TJ Štefanydes
Polička
4
20,5
29
13,5
7
5
Feltl Patrik
1670
TJ Štefanydes
Polička
4
20
27,5
15
8
8
Ambrožová Lucie
1581
ŠK Staré Město
4
19,5
28
12
9
13
Doleček Matěj
1461
TJ Lanškroun
4
18,5
28
15,25
10
10
Prokop Matěj
1533
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
18
24,5
12,75
11
15
Ježek Jakub
1370
TJ Lanškroun
4
16,5
23
10,5
12
4
Nešpor Jakub
1708
TJ Štefanydes
Polička
3,5
19,5
27,5
12,25
13
7
Ludvík Tomáš
1587
2222 ŠK Polabiny
3,5
18,5
25,5
12,5
14
11
Kolomý Adam
1514
TJ Lanškroun
3,5
18
25,5
11
15
12
Joukl Jakub
1496
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
18
24,5
7,5
16
14
Joukl Martin
1453
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
17,5
24,5
10
17
18
Pešek Petr
1268
TJ Lanškroun
3
16,5
23
6
18
16
Holásek Vít
1361
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
15
19
4
19
19
Dvořák Jakub
1236
ŠK Svitavy
3
14
18
3,5
20
23
Řehák
Jan
1077
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
13
17
2,75
21
20
Mrázková Aneta
1115
ŠK Svitavy
2
16
20
2
22
22
Formánek Matěj
1081
2222 ŠK Polabiny
2
13
17
1,5
23
21
Biben Vojtěch
1100
TJ ŠO Chrudim
1,5
13,5
18
1,25
24
24
Brokl Matěj
1000
TJ Štefanydes
Polička
0
12,5
17,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .