27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole 1.ligy východ nedokázaly Polabiny zvítězit v Brně nad poslední Lokomotivou a po remize 4:4 spadly na skore na druhé místo. Pochlapila se Chrudim a výhrou 5:3 ve Zlíně posílila své šance na záchranu. Další výsledky: Staré Město - Duras Brno 1,5:6,5, Litovel B - Třebíč 4:4, Frýdek-Místek B - Kroměříž 4:4, Orlová - Ostrava 6:2
Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
Lokomotiva
Brno “A“
-
2222 ŠK Polabiny “A“
ŠK Zlín “A“
-
TJ ŠO Chrudim
Plát Vojtěch (H,Z)
2483F
½
-
½
2508F
Votava Jan (H,Z)
Pacher Milan (C,Z)
2446F
½
-
½
2503F
Hába Petr (H,Z)
Kalod Radek (H,Z)
2486F
1
-
0
2342F
Červený Martin (Z)
Ponížil Cyril (H,Z)
2432F
1
-
0
2308F
Sabol Marian (H,Z)
Adámek Jiří (H,Z)
2298F
½
-
½
2241F
Novotný Michal (Z)
Roubalík Jakub (Z)
2329F
½
-
½
2275F
Pokorný Zdeněk (Z)
Sochorová Petra (Z)
2183F
0
-
1
2199F
Jedlička Aleš (Z)
Vojtek Vladimír (C,Z)
2281F
0
-
1
2228F
Němec Pavel (Z)
Bednář Jakub (Z)
2178F
½
-
½
2292F
Hošek Milan (Z)
Krčál Michal (Z)
2212F
0
-
1
2240F
Bujnoch Radek (Z)
Kratochvíl Karel
2231F
½
-
½
2163F
Macháň Jan
Rubal Adam (Z)
2243F
1
-
0
2163F
Malivánek Jiří
Kratochvíl Milan
2168F
½
-
½
2089F
Půlpán Jakub
Dubina Pavel (Z)
2121F
0
-
1
2157F
Trhal Tomáš (H)
Dvořák Adam
2119F
½
-
½
2121F
Kourek Josef
Šenkýř Martin
2186F
0
-
1
2148F
Komárek David
4
:
4
3
:
5
ŠK Staré Město
“A“
-
ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
BŠŠ Frýdek-Místek “B“
-
Slavia Kroměříž “A“
Biolek Richard (H,Z)
2404F
0
-
1
2584F
Michalík Peter (C,Z)
Zwardoň Vojtěch (V,Z)
2383F
0
-
1
2517F
Cvek Robert (H,Z)
Zpěvák Pavel (H,Z)
2381F
0
-
1
2539F
Bernášek Jan (H,Z)
Rojíček Vojtěch (V,Z)
2424F
0
-
1
2445F
Malinovský Karel (H,Z)
Sosna Jan (H)
2367F
½
-
½
2502F
Polák Tomáš (H,Z)
Vesselovsky Serguei (V,Z)
2349F
½
-
½
2351F
Mudrák Josef (Z)
Bažant Petr (Z)
2347F
½
-
½
2376F
Vyskočil Neklan (Z)
Jasný Stanislav (Z)
2310F
½
-
½
2274F
Karlík Vladimír (Z)
Dobeš Vojtěch (Z)
2116F
0
-
1
2324F
Vymazal Bronislav (Z)
Rabatin Jakub (Z)
2243F
1
-
0
2203F
Pavelka Jindřich (Z)
Bažant Petr (Z)
2272F
½
-
½
2201F
Majer Jiří (Z)
Kubík Michael (Z)
2157F
1
-
0
2194F
Dvořák Martin (Z)
Kapusta Petr
2139F
0
-
1
2185F
Skácelík Petr (Z)
Pecha Tomáš (Z)
2212F
1
-
0
2235F
Cagašík Tomáš (Z)
Trubačík Josef
1877N
0
-
1
2180F
Bureš Vít
Holeksa Zdeněk (Z)
2181F
0
-
1
2113F
Stachoň Martin
1½
:
6½
4
:
4
TJ Tatran
Litovel “B“
-
ŠK Caissa Pivovar Dalešice
SK Slavia Orlová “A“
-
TJ Ostrava
Butkiewicz Lukasz (C,Z)
2432F
1
-
0
2404F
Kaňovský David (H,Z)
Talla Vladimír (H,Z)
2386F
1
-
0
2342F
Klíma Lukáš (H,Z)
Zeberski Jakub (C)
2348F
½
-
½
2410F
Pisk Petr (H,Z)
Kriebel Tadeáš (H,Z)
2381F
1
-
0
2257F
Malík Jan (H,Z)
Beil Zdeněk (Z)
2232F
1
-
0
2309F
Buchníček Petr (Z)
Zabystrzan Pavel (Z)
2261F
½
-
½
2185F
Novosadová Kristýna (H,Z)
Navrátil Jiří (H)
2049F
0
-
1
2233F
Kratochvíl Josef (Z)
Olšarová Tereza (Z)
2245F
½
-
½
2204F
Hladík Oto (Z)
Vaněk Ladislav (Z)
2177F
½
-
½
2212F
Seidl Štěpán (Z)
Szotkowski Jakub (Z)
2202F
1
-
0
2188F
Mrva Marek (Z)
Krejčí Jan (Z)
2153F
0
-
1
2263F
Kulovaná Eva (Z)
Mrázek Lumír
2211F
1
-
0
2156F
Veselý Martin (Z)
Strašil Pavel (Z)
2121F
½
-
½
2072F
Tesař Jan
Kuboš Rostislav
2199F
½
-
½
2132F
Šplíchal Stanislav (Z)
Neoral Antonín
2148F
½
-
½
2028F
Bradáč Roman
Sieber Martin
2025F
½
-
½
2142F
Kopec Ladislav
4
:
4
6
:
2
Tabulka po 7. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
SK Slavia Orlová
“A“
4
2
1
14
34
21
2.
2222 ŠK Polabiny
“A“
4
2
1
14
30
17
3.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
4
1
2
13
33
21
4.
Slavia Kroměříž
“A“
4
1
2
13
30
17
5.
ŠK Caissa Pivovar
Dalešice
4
1
2
13
28,5
16
6.
ŠK Staré Město
“A“
4
0
3
12
28,5
19
7.
BŠŠ Frýdek-Místek
“B“
3
2
3
11
33,5
19
8.
TJ Tatran Litovel
“B“
2
3
2
9
28
17
9.
TJ ŠO Chrudim
2
2
4
8
31,5
18
10.
ŠK Zlín “A“
2
2
3
8
26,5
16
11.
TJ Ostrava
1
0
6
3
19
10
12.
Lokomotiva Brno
“A“
0
2
5
2
21,5
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .