Krajský přebor
II východ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola hraného 17. 11. 2013
ŠK Ústí nad Orlicí D
– TJ Lokomotiva Česká Třebová B SK + Sokol
Žamberk B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Kameník David Rozhodčí:
Wiesinger Wolfgang
1. Kameník D. 1876 1/2 Šimek
Z. 1886 1. Wiesinger
W. V 1944 1/2 Merta
J. 1816
2. Kapoun V. 1745 1/2 Pelcl
K. 1896 2. Kalous
T. V 1874 0:1 Merta M. 1722
3. Minařík L. 1626 1/2 Kovář
V. 1700 3. Martinec
J. 1782 1/2 Motl
L. 1651
4. Šmajzrová K. 1534 1/2 Vencl
J. 1589 4. Brdíček
D. 1682 1/2 Pecháček
T. 1668
5. Holásek V. 1599 0:1 Racek
J. H 1587 5. Zámečník B. 1909 1/2 Slavíček
M. 1732
6. Holásek V. 1332 0:1 Pěkník
M. H 1866 6. Kacálek K. 1727 1:0 Dostálek
V. 1608
7. Píše J. 1250 0:1 Jasanský
K. 1735 7. Kopal V. 1502 0:1 Nikl J. 1645
8. Hrůšová N. 1100 0:1 Tapušík
E. 1000 8. Mazura
J. 1567 1:0 Marek
J. 1432
2
: 6 4
: 4
ŠO K a. s. Kunvald –
TJ Slovan Moravská Třebová ŠK
Svitavy – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí:
Dvořák Eduard Rozhodčí:
Bartoš Karel
1. Vymetálek P. 1875 1/2 Meleshko
A. 1994 1. Krušina P. 1909 1/2 Mikyska K. 1865
2. Lacko D. 1807 1:0 Chvojka
A. 1909 2. Bartoš
K. 1837 1/2 Lorenc
J. 1773
3. Hodek R. 1702 0:1 Sojma
Z. 1834 3. Havel
F. 1864 0:1 Janeček
V. 1811
4. Dvořák E. 1742 1/2 Grepl
P. 1828 4. Maděra
S. 1788 0:1 Papáček
M. 1796
5. Štěpán S. 1692 1/2 Glöckner
J. 1830 5. Kozák
D. 1797 1:0 Lorenc
A. 1633
6. Rusz G. 1633 0:1 Adámek
V. 1000 6. Rosenkranz
J. 1751 1:0 Sysr P. 1642
7. Tobiška J. 1735 1/2 Navrátil
M. H 1708 7. Tesař J. 1810 0:1 Veselý
P. 1939
8. Krčmář S. 1545 1/2 Nečesánek
J. 1553 8. Vodička M. 1100 0:1 Maceška B. 1821
3.5
: 4.5 3
: 5
TJ Lanškroun B –
TJ Jablonné nad Orlicí ŠK
Ústí nad Orlicí C – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí:
Šilar Ladislav Rozhodčí:
Kubišta Ladislav
1. Solil R. V 1995 0:1 Filip L. 1907 1. Netušil
J. 1911 1/2 Sodomka
A. 1846
2. Havelka J. V 1994 1:0 Šírl M. H 1000 2. Jániš P. 1826 1:0 Schaffer
O. 1832
3. Vaculík J. V 1756 0:1 Vaníček J. 1742 3. Kubišta
L. 1743 0:1 Pospíšil
P. 1721
4. Paukert I. 1803 1/2 Černohous
J. 1683 4. Smola J. 1852 0:1 Schaffer D. 1687
5. Šebrle J. 1794 1:0 Hejl
P. H 1532 5. Kylar P. 1890 1:0 Tulis
J. 1558
6. Šilar L. 1835 0:1 Matoulek
V. H 1000 6. Glembek
B. 1771 1:0 Pavlíček
L. 1482
7. Novák M. 1691 1/2 Kubíček
V. 1624 7. Pokorný
J. 1876 1:0 Feltl
P. 1483
8. Kolomý Š. 1651 1:0 Vaníček
P. 1000 8. Driemer
J. 1512 1:0 Peřina
J. 1250
4
: 4 5.5
: 2.5
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 2 2 0 0 6 11.5 : 4.5 10
2. TJ Spartak Letohrad 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 8
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 7
4. TJ Slovan Moravská Třebová 2 2 0 0 6 10 : 6 7
5. TJ Lanškroun B 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 7
6. ŠK Svitavy 2 1 0 1 3 8 : 8 6
7. ŠK Dolní Čermná 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 4
8. TJ Jablonné nad Orlicí 2 0 1 1 1 7 : 9 5
9. SK + Sokol Žamberk B 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 4
10. ŠO K a. s. Kunvald 2 0 0 2 0 6 : 10 2
11. TJ Štefanydes Polička C 2 0 0 2 0 5 : 11 3
12. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 0 0 2 0 4 : 12 1