Krajská soutěž
východ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 11
Výsledky 10. kola hraného 30. 03. 2014
TJ Lanškroun C –
ŠO K a. s. Kunvald C ŠO K a.
s. Kunvald B – TJ Sokol Horní Čermná A
Rozhodčí:
Pilný Jaroslav Rozhodčí:
Dvořák Eduard
1. Pilný J. 1347 1/2 Rusz
G. V 1633 1. Dvořák E. 1742 1/2 Motl
J. 1653
2. Lapáček L. 1634 0:1 Hodek
R. V 1702 2. Krčmář S. 1545 0:1 Pecháček
T. H 1668
3. Křistek K. 1250 0:1 Rusz
R. 1516 3. Michalička
V. 1447 1/2 Cimprich M. 1630
4. Pešek P. 1250 0:1 Krupica
Z. 1522 4. Bém
T. 1304 0:1 Betlach
J. 1522
5. Šolc P. 1250 0:1 Šejnoha
L. 1382 5. Mlynář
M. 1643 1/2 Havel
D. 1319
0,5
: 4,5 1,5
: 3,5
TJ Spartak Letohrad
B – TJ Sokol Mistrovice A TJ Sokol
Mistrovice B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí:
Sysr Pavel Rozhodčí:
Janota Jiří
1. Lorenc A. V 1633 1/2 Glöckner J. H 1830 1. Valenta R. 1494 0:1 Šmajzrová
K. V 1534
2. Janeček O. 1500 1/2 Sysr
P. H 1642 2. Janota J. 1408 1/2 Doleček
P. 1534
3. Lorenc J. V 1773 1:0 Halbrštát K. 1477 3. Ježek
J. H 1250 1:0 Holásek V. 1599
4. Buryška T. 1681 1:0 Langr
P. 1447 4. Bouchal
L. 1250 0:1 Holásek
V. 1332
5. Lorencová J. 1333 1:0 Špinler
B. 1370 5. Baláš
V. 1000 1:0 Píše
J. 1250
4
: 1 2,5
: 2,5
TJ Sokol Horní
Čermná B – SK + Sokol Žamberk C TJ
Sokol Němčice – SPV Červená Voda
Rozhodčí:
Dušek Josef Rozhodčí:
Matoulek Václav
1. Dušek J. 1448 1:0 Šulc
J. 1532 1. Pěkník
M. 1866 1/2 Ludvik
F. 1708
2. Šilar J. 1566 1/2 Kubalík
M. 1422 2. Pail
M. 1886 1:0 Brychta
A. 1703
3. Šilar J. 1598 1/2 Mazura
J. 1567 3. Jasanský
K. H 1735 1:0 Matoulek V. 1000
4. Šilar K. 1490 1:0 Charvát
V. 1333 4. Myška
F. 1642 1:0 Malý
E. 1517
5. Vacek M. 1477 1/2 Janeček
M. 1586 5. Racek
J. 1587 1:0 Vaníček
J. H 1744
3,5
: 1,5 4,5
: 0,5
Tabulka po 10.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Němčice 10 9 1 0 28 37,5 : 12,5 31
2. TJ Sokol Horní Čermná A 10 9 0 1 27 33 : 17 24
3. TJ Spartak Letohrad B 10 6 3 1 21 33 : 17 27
4. SPV Červená Voda 10 6 1 3 19 26 : 24 21
5. TJ Sokol Mistrovice A 10 5 1 4 16 28 : 22 19
6. TJ Lanškroun C 10 4 2 4 14 21,5 : 28,5 17
7. ŠK Ústí nad Orlicí E 10 3 1 6 10 24,5 : 25,5 20
8. SK + Sokol Žamberk C 10 3 1 6 10 21 : 29 17
9. TJ Sokol Mistrovice B 10 2 3 5 9 18,5 : 31,5 12
10. ŠO K a. s. Kunvald C 10 2 2 6 8 20,5 : 29,5 12
11. TJ Sokol Horní Čermná B 10 1 2 7 5 19,5 : 30,5 10
12. ŠO K a. s. Kunvald B 10 1 1 8 4 17 : 33 11