27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 1.února 2014 uspořádal DDM a ŠO Hlinsko 6.ročník turnaje pro děti a mládež 'O Hlineckého střelce', kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 37 hráčů z 10 oddílů převážně z jižní části našeho kraje. V kategorii 2005 a mladších zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře před Ondřejem Půlpánem z Polabin a Jiřím Šulcem, nejlepší z dívek byla Sofie Holfeuerová (oba Hlinsko ). V kategorii 2004 - 2002 byl nejlepší Tomáš Ludvík z Polabin před Marií Vaškovou a Michalem Ročňákem (oba Hlinsko). V nejstarší kategorii 2001 - 1997 byl první Jakub Půlpán z Polabin před Janem Tulisem z Poličky a Vojtěchem Říhou z Hlinska.
O HLINECKÉHO STŘELCE
2014
Kategorie 2005 a mladší
Rk.
SNo
Name
Rtg
Club/City
Pts.
TB1
TB2
TB3
1
1
Jun Rudolf
1223
TJ CHS Chotěboř
7
24
18
24
2
4
Půlpán Ondřej
1100
2222 ŠK Polabiny
5
27
19
15
3
6
Šulc Jiří
1096
ŠO Hlinsko
5
25
18
14
4
3
Nejedlý Radek
1100
TJ CHS Chotěboř
4
28
21
12
5
5
Zelenka Adam
1100
ŠO Hlinsko
4
26
19
9
6
2
Holfeuerová Sofie
1100
ŠO Hlinsko
4
20
15
6
7
8
Pešek Martin Jakub
1000
ŠO Hlinsko
3
22
15
3
8
7
Holfeuer Antonín
1000
ŠO Hlinsko
2
24
17
1
9
9
Remeš Vojtěch
1000
ŠO Hlinsko
1
26
19
0
10
10
Vodičková Nikol
1000
ŠK Svitavy
0
23
17
0
Kategorie 2004 - 2002
Rk.
SNo
Name
Rtg
Club/City
Pts.
TB1
TB2
TB3
1
1
Ludvík Tomáš
1587
2222 ŠK Polabiny
7
29,5
20,5
29,5
2
3
Vašková Marie
1322
ŠO Hlinsko
6
26,5
19,5
19,5
3
2
Ročňák Michal
1329
ŠO Hlinsko
5
29,5
21,5
16,5
4
5
Pešek Patrik
1250
ŠO Hlinsko
4
29,5
20,5
11,5
5
4
Novotný Ondřej
1286
ŠO Hlinsko
4
27,5
19,5
10,5
6
8
Dušek Ondřej
1100
Sokol Mistrovice
4
27
18
11
7
7
Martínek Michal
1118
TJ Štefanydes
Polička
4
22,5
16,5
8
8
6
Brokl Daniel
1118
TJ Štefanydes
Polička
3,5
26,5
18,5
9,25
9
14
Salaquarda Petr
1000
ŠO Chrudim
3
23
16
4
10
11
Hutař Vojtěch
1000
TJ CHS Chotěboř
3
17,5
13,5
3
11
13
Londin Martin
1000
Sportovní klub
Prostějov
2,5
23,5
17,5
3,75
12
12
Hutař Šimon
1000
TJ CHS Chotěboř
2
18,5
14,5
1
13
9
Spáčilová Anna
1100
Sokol Mistrovice
1
20,5
15,5
0
14
10
Dočekal Milan
1000
TJ CHS Chotěboř
0
21,5
14,5
0
Kategorie 2001 - 1997
Rk.
SNo
Name
Rtg
Club/City
Pts.
TB1
TB2
TB3
1
1
Půlpán Jakub
2133
2222 ŠK Polabiny
7
27
19,5
27
2
2
Tulis Jan
1573
TJ Štefanydes
Polička
6
30
20,5
23
3
4
Říha Vojtěch
1539
ŠO Hlinsko
5
29,5
20
16,5
4
6
Ježek Jakub
1250
TJ Lanškroun
4
29,5
20
11,5
5
7
Zelenka Petr
1250
ŠO Hlinsko
4
27
19,5
9
6
3
Londin Šimon
1552
Sportovní klub
Prostějov
4
26
17,5
9
7
5
Bouchal Lukáš
1250
Sokol Mistrovice
4
22,5
16
8
8
10
Sotona Petr
1100
TJ Štefanydes
Polička
3
27,5
18
7,5
9
9
Koblížek Kamil
1100
TJ ŠO Chrudim
3
22
16,5
5,5
10
8
Chvojka Jan
1100
TJ ŠO Chrudim
3
19,5
13
4,5
11
12
Kercl Aleš
1000
TJ Štefanydes
Polička
3
17
12,5
4,5
12
13
Polánský Miloš
1000
Trhová Kamenice
2
23
15,5
2
13
11
Brokl Matěj
1000
TJ Štefanydes
Polička
1
19
13,5
0,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .