27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole 2.ligy skupina D došlo i k prvému krajskému derby, v němž Polabiny C hrály s Ústím n/O. nerozhodně 4:4. Plný počet bodů přivezlo Vysoké Mýto z Hradce Králové B za výhru 5:3, ostatní naši zástupci vyšli naprázdno: Polička prohrála doma s Rychnovem n/Kn. 2,5:5,5, Polabiny B prohrály ve Velkých Losinách 5:3 a AKIS Pardubice prohrál v Lípě 4,5:3,5. V posledním utkání tohoto kola deklasoval Jičín B v domácím prostředí Havlíčkův Brod v poměru 7:1.
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
TJ Slavia
Hradec Králové B
-
ŠK Vysoké Mýto
2222 ŠK Polabiny C
-
ŠK Ústí nad Orlicí
Nun Jiří (V)
2376F
½
-
½
2308F
Sabol Marian
Hrabuša Matěj (C)
2343F
0
-
1
2202F
Šmajzr Martin
Možný Miloš (V)
2339F
½
-
½
2157F
Trhal Tomáš
Novotný Michal (V)
2241F
1
-
0
2146F
Pekař Václav (H)
Döring Robert
2220F
0
-
1
2228F
Němec Pavel (H)
Bujnoch Radek (H)
2240F
1
-
0
2131F
Zeinert Michal
Jezbera Jiří
2182F
½
-
½
2121F
Kosek Jiří
Čižinský Petr
2145F
0
-
1
2133F
Výprachtický David (H)
Novák Radomír
2136F
½
-
½
2092F
Ptáček Luboš
Macháň Jan
2163F
1
-
0
2077F
Holásek Pavel
Nun Josef
2218F
1
-
0
2042F
Šmíd Jaroslav (H)
Půlpán Jakub
2089F
½
-
½
2110F
Hurt Lukáš (H)
Tichý Miroslav
2028F
0
-
1
2036F
Doseděl Jiří
Melichar Vojtěch
1939F
0
-
1
2008F
Mareš Jan
Marek Petr
1932F
0
-
1
2007F
Kosek Marek
Vlčková Kateřina
1887F
½
-
½
2102F
Volf Jaroslav
3
:
5
4
:
4
TJ Štefanydes
Polička
-
Region Panda Rychnov n. K.
ŠK AD Jičín B
-
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Červený Petr
2292F
0
-
1
2337F
Zeberski Jakub (C)
Kraus Tomáš (V)
2370F
1
-
0
2215F
Večeřa Pavel (H)
Komárek David (H)
2148F
0
-
1
2292F
Sabuk Piotr (C)
Voloshin Leonid (V)
2413F
1
-
0
2110F
Vala Filip
Lorenc Oldřich
2115F
0
-
1
2249F
Ringel Zbyněk
Schula Michal (H)
2274F
1
-
0
2133F
Siebenbürger Vlastimil (H)
Pokorný Tomáš
2247F
½
-
½
2278F
Kačírek Petr
Tázlar Petr
2163F
½
-
½
1987F
Pártl Ondřej
Paščenko Jaromír
2108F
0
-
1
2164F
Kracík Tomáš
Kožúšek Daniel
2085F
1
-
0
1937F
Mašek Jan (H)
Komárková Magdaléna
2030F
1
-
0
2157F
Mesiarik Rudolf
Novotný Jaroslav
2180F
½
-
½
1857F
Veselý Vítek
Krátký Josef (H)
2020F
1
-
0
2130F
Novotný Josef
Duczynski Martin
2145F
1
-
0
1927F
Reichel Tomáš
Houška Bronislav
2036F
0
-
1
1919F
Ježek Adam
Urban Zdeněk
2138F
1
-
0
1860F
Jána Martin
2½
:
5½
7
:
1
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
-
2222 ŠK Polabiny B
ŠK ZVU Engineering Lípa A
-
AKIS Pardubice
Stratil Ladislav
2358F
1
-
0
2159F
Mojžíš Jaroslav (V)
Jirásek Pavel
2328F
½
-
½
2259F
Prandstetter Eduard
Malý Marek
2207F
0
-
1
2121F
Kourek Josef
Vařejčko Josef (H)
2188F
½
-
½
2199F
Hlavnička Jiří
Valenta Vít
2159F
½
-
½
2176F
Šilar Lubomír (H)
Jedlička Luboš
2182F
1
-
0
2163F
Malivánek Jiří (H)
Stárek Stanislav
2116F
1
-
0
2063F
Černý Jan
Fiedler Bedřich
2105F
½
-
½
2170F
Smutný Jan (H)
Alfimov Igor
2007F
1
-
0
2027F
Törvenyi Roman
Vacek Martin
2231F
½
-
½
2096F
Sýkora Josef
Vaculík Jakub
2005F
½
-
½
2018F
Trojan Luboš
Hájek Jiří (H)
2074F
½
-
½
2092F
Veselý Tomáš
Gnida Patrik
1996F
0
-
1
2001F
Just Pavel
Šafařík Jakub (H)
2055F
1
-
0
2058F
Kastner Oldřich
Hastík Svatopluk
2037F
1
-
0
1896F
Kouba Petr
Kaisler Martin
2058F
0
-
1
2035F
Kraus Ondřej
5
:
3
4½
:
3½
Tabulka po 1. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK AD Jičín B
1
0
0
3
7
6
2.
Region Panda
Rychnov n. K.
1
0
0
3
5,5
5
3.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
1
0
0
3
5
4
4.
ŠK Vysoké Mýto
1
0
0
3
5
3
5.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
1
0
0
3
4,5
2
6.
2222 ŠK Polabiny
C
0
1
0
1
4
3
7.
ŠK Ústí nad
Orlicí
0
1
0
1
4
3
8.
AKIS Pardubice
0
0
1
0
3,5
1
9.
2222 ŠK Polabiny
B
0
0
1
0
3
2
10.
TJ Slavia Hradec
Králové B
0
0
1
0
3
1
11.
TJ Štefanydes
Polička
0
0
1
0
2,5
2
12.
TJ Jiskra
Havlíčkův Brod
0
0
1
0
1
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .