27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Deváté kolo 2.ligy východ bylo pro naše zástupce takřka 'černou nedělí', protože v soubojích 'se zbytkem světa' moc bodů nezískali. Ústí n/O. podlehlo doma Hradci Králové B vysoko 2:6, stejným poměrem 6:2 prohrálo i Vysoké Mýto v Jičíně , doma prohrály i AKIS Pardubice s Velkými Losinami a Polabiny B s Rychnovem n/Kn. shodně 3,5:4,5 a tak jedinými 'zisky' byly remizy 4:4 Polabin C v Lípě a Poličky v Havlíčkově Brodě. Dvě kola před koncem se tak boj o postup zúžil na max. tři družstva, zato v soutěži o Černého Petra jsou kromě již prakticky jistých Polabin B a Havlíčkova Brodu namočena ještě další 3-4 družstva (z nichž jsou na tom bohužel nejhůře tři našinci).
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
ŠK AD Jičín B
-
ŠK Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Štefanydes Polička
Kraus Tomáš (V)
2346F
1
-
0
2308F
Sabol Marian
Večeřa Pavel (H)
2215F
½
-
½
2292F
Červený Petr
Voloshin Leonid (V)
2385F
1
-
0
2157F
Trhal Tomáš
Vala Filip
2110F
½
-
½
2148F
Komárek David (H)
Schula Michal (H)
2274F
1
-
0
2228F
Němec Pavel (H)
Pártl Ondřej
1987F
0
-
1
2115F
Lorenc Oldřich
Tázlar Petr
2163F
½
-
½
2121F
Kosek Jiří
Mašek Jan (H)
1937F
½
-
½
2247F
Pokorný Tomáš
Kožúšek Daniel
2085F
0
-
1
2092F
Ptáček Luboš
Běloušek Michal (H)
2076F
½
-
½
2108F
Paščenko Jaromír
Novotný Jaroslav
2180F
1
-
0
2042F
Šmíd Jaroslav (H)
Veselý Vítek
1857F
1
-
0
2030F
Komárková Magdaléna
Duczynski Martin
2145F
1
-
0
2036F
Doseděl Jiří
Reichel Tomáš
1927F
0
-
1
2036F
Houška Bronislav
Pochinkov Andrey
2123F
½
-
½
2007F
Kosek Marek
Beránek Ondřej
1902F
1
-
0
1963F
Stodola Marek
6
:
2
4
:
4
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
-
2222 ŠK Polabiny C
ŠK Ústí nad Orlicí
-
TJ Slavia Hradec Králové B
Jirásek Pavel
2328F
1
-
0
2343F
Hrabuša Matěj (C)
Šmajzr Martin
2202F
½
-
½
2376F
Nun Jiří (V)
Vařejčko Josef (H)
2188F
0
-
1
2241F
Novotný Michal (V)
Holásek Pavel
2077F
0
-
1
2339F
Možný Miloš (V)
Jedlička Luboš
2182F
0
-
1
2240F
Bujnoch Radek (H)
Hurt Lukáš (H)
2110F
½
-
½
2220F
Döring Robert
Fiedler Bedřich
2105F
0
-
1
2144F
Macháň Jan
Pečinka Martin
2083F
0
-
1
2182F
Němec Zbyněk
Vacek Martin
2231F
1
-
0
2089F
Půlpán Jakub
Mareš Jan
2008F
0
-
1
2182F
Jezbera Jiří
Hájek Jiří (H)
2074F
½
-
½
1856F
Liduch Filip
Volf Jaroslav
2087F
½
-
½
2218F
Nun Josef
Šafařík Jakub (H)
2055F
1
-
0
1832F
Nešpůrek Petr
Švub Jan
1964F
½
-
½
2203F
Špaček Libor (H)
Kaisler Martin
2058F
½
-
½
1785F
Řezníček Dominik
Mareš Petr
1992F
0
-
1
2028F
Tichý Miroslav
4
:
4
2
:
6
AKIS Pardubice
-
TJ Sokol Lázně Velké Losiny
2222 ŠK Polabiny B
-
Region Panda Rychnov n. K.
Prandstetter Eduard
2262F
0
-
1
2528F
Žilka Štěpán (H)
Mojžíš Jaroslav (V)
2159F
½
-
½
2348F
Zeberski Jakub (C)
Hlavnička Jiří
2199F
0
-
1
2337F
Červený Martin (H)
Kourek Josef
2121F
0
-
1
2300F
Sabuk Piotr (C)
Pačovský Jiří (H)
2248F
0
-
1
2199F
Jedlička Aleš (H)
Šilar Lubomír (H)
2176F
0
-
1
2249F
Ringel Zbyněk
Malivánek Jiří (H)
2163F
½
-
½
2183F
Malý Marek
Hostinský Jiří (V)
2212F
½
-
½
2164F
Kracík Tomáš
Smutný Jan (H)
2170F
1
-
0
2156F
Valenta Vít
Törvenyi Roman
2027F
1
-
0
2130F
Novotný Josef
Sýkora Josef
2096F
½
-
½
2135F
Stárek Stanislav
Trojan Luboš
2018F
½
-
½
2107F
Machlowski Slawomir
Veselý Tomáš
2092F
1
-
0
2026F
Vaculík Jakub
Just Pavel
2001F
½
-
½
2113F
Marečková Martina
Kastner Oldřich
2076F
½
-
½
2037F
Hastík Svatopluk
Navrátil František
2168F
½
-
½
1919F
Ježek Adam
3½
:
4½
3½
:
4½
Tabulka po 9. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK AD Jičín B
8
0
1
24
48,5
36
2.
Region Panda
Rychnov n. K.
7
2
0
23
43,5
30
3.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
6
2
1
20
43,5
31
4.
2222 ŠK Polabiny
C
4
4
1
16
40
23
5.
ŠK Vysoké Mýto
5
1
3
16
38,5
25
6.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
5
0
4
15
37,5
26
7.
TJ Slavia Hradec
Králové B
3
1
5
10
32,5
17
8.
AKIS Pardubice
3
0
6
9
35
24
9.
TJ Štefanydes
Polička
2
2
5
8
30,5
15
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí
2
1
6
7
32
19
11.
TJ Jiskra
Havlíčkův Brod
1
1
7
4
22
12
12.
2222 ŠK Polabiny
B
1
0
8
3
28,5
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .