27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 proběhl v sobotu 30.listopadu 2013 v Poličce. V kategorii do 14 let obsadil první příčku Ondřej Švanda z Poličky až lepším druhým pomocným hodnocením před Matějem Kupsou z Lanškrouna a na třetím místě se umístil (opět se stejným počtem bodů) Vojtěch Holásek z Ústí n/O., nejlepší z dívek byla Julie Kalousová z Lanškrouna. V kategorii do 16 let zvítězil Jakub Cach před Patrikem Žejdlíkem (oba Polabiny) a Jakubem Nešporem z Poličky, jedinou dívkou byla Lenka Křemenáková z Chvaletic. Postřehy z turnaje možná naleznete na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska , Chotěboře, Polabin, Poličky , Rapidu Pardubice, Vysokého Mýta a Ústí n/O. . Průběžné pořadí po dvou turnajích je k dispozici zde .
2. kvalifikační turnaj KP PDŠS - Polička
Kategorie do 14 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
1
Švanda Ondřej
1679
TJ Štefanydes
Polička
6
22½
2
6
Kupsa Matěj
1429
TJ Lanškroun
6
22½
3
5
Holásek Vojtěch
1436
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
21
4
4
Cach Ondřej
1514
2222 ŠK Polabiny
6
20½
5
2
Žejdlík Erik
1559
2222 ŠK Polabiny
5½
21
6
15
Zeman Daniel
1253
ŠK Vysoké Mýto
5
24½
7
54
Macek Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice
5
22
8
21
Pešek Patrik
1250
ŠO Hlinsko
5
20
9
26
Jun Rudolf
1223
TJ CHS Chotěboř
5
19
10
18
Kalousová Julie
1250
TJ Lanškroun
5
19
11
22
Píše Jiří
1250
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
19
12
20
Málek Tomáš
1250
2222 ŠK Polabiny
5
18½
13
23
Simon Michal
1250
TJ Štefanydes
Polička
5
18
14
28
Brokl Daniel
1118
TJ Štefanydes
Polička
5
17½
15
13
Jiroušek Jan
1284
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4½
23½
16
36
Spáčilová Anna
1100
Sokol Mistrovice
4½
18
17
9
Švanda Adam
1326
TJ Štefanydes
Polička
4
25
18
12
Novotný Ondřej
1286
ŠO Hlinsko
4
23
19
10
Klabeneš Petr
1323
TJ CHS Chotěboř
4
22½
20
8
Dudlová Kateřina
1376
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
22
21
11
Vašková Marie
1322
ŠO Hlinsko
4
22
16
Bouchal Lukáš
1250
Sokol Mistrovice
4
22
23
3
Brejša Adam
1556
TJ Lanškroun
4
21
24
40
Štulpa Miroslav
1100
ŠK Svitavy
4
19½
25
24
Zelenka Petr
1250
ŠO Hlinsko
4
18
26
7
Fiala Jan
1402
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
17½
27
27
Píše Michal
1197
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
16½
28
34
Petržílka Radek
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
16½
29
58
Pluhař Daniel
1000
2222 ŠK Polabiny
4
16
30
43
Holásková
Veronika
1050
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
15½
31
61
Sotona Petr
1000
TJ Štefanydes
Polička
4
14
32
51
Kozák Michal
1000
ŠK Svitavy
4
14
33
19
Kaška Petr
1250
TJ Lanškroun
3½
20½
34
14
Anderle Vojtěch
1270
ŠK Svitavy
3½
19½
35
33
Musil Vojtěch
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3½
15½
36
50
Kapeš David
1000
2222 ŠK Polabiny
3
20
37
31
Hrůšová Natálie
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
19
38
17
Chudý Vladimír
1250
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
18½
39
39
Šmíd Jaroslav
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
18
40
30
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
3
17½
41
53
Liška Krištof
1000
2222 ŠK Polabiny
3
17½
42
35
Plíva Petr
1100
2222 ŠK Polabiny
3
17
43
41
Nikolinko Tomáš
1080
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
16
44
25
Bílek Marek
1242
2222 ŠK Polabiny
3
16
45
60
Serbouti Youness
1000
ŠK Rapid
Pardubice
3
15
46
29
Martínek Michal
1118
TJ Štefanydes
Polička
3
15
47
52
Langrová Ilona
1000
TJ Štefanydes
Polička
3
14
48
65
Zdražil Jiří
1000
ŠO Hlinsko
3
13
49
63
Vlček Tomáš
1000
2222 ŠK Polabiny
3
11
50
57
Pittner Martin
1000
ŠK Svitavy
3
11
51
59
Pytlík Adam
1000
ŠK Svitavy
3
10
52
45
Bulva František
1000
ŠK Svitavy
2½
12½
53
38
Zachař Michal
1100
ŠK Svitavy
2
19
54
48
Huang Pavel
1000
ŠK Svitavy
2
18
55
44
Bakrlík Adam
1000
ŠK Rapid
Pardubice
2
18
56
42
Václavík Patrik
1062
ŠK Svitavy
2
17
57
32
Leksa Roman
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
17
58
67
Šlingr Michal
1000
ŠK Rapid
Pardubice
2
16
59
62
Urbanová Lucie
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2
14
60
47
Holásková
Markéta
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
13
61
49
Hudec Matěj
1000
ŠK Rapid
Pardubice
2
11½
62
56
Maňáková Mira
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1½
13½
63
55
Maljarčik Michal
1000
ŠK Svitavy
1
17
64
46
Charvát
František
1000
ŠK Rapid
Pardubice
1
12
65
64
Vodička
Stanislav
1000
ŠK Svitavy
1
11½
66
66
Červinka Eduard
1000
ŠK Rapid
Pardubice
1
11½
67
37
Veselý Milan
1100
ŠK Svitavy
0
12½
Kategorie do 16 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
2
Cach Jakub
1761
2222 ŠK Polabiny
6
22½
2
1
Žejdlík Patrik
1774
2222 ŠK Polabiny
5½
21½
3
3
Nešpor Jakub
1707
TJ Štefanydes
Polička
5
23½
4
8
Joukl Jakub
1459
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
18
5
9
Doleček Matěj
1406
TJ Lanškroun
4½
22
6
7
Feltl Patrik
1514
TJ Štefanydes
Polička
4½
21
7
6
Říha Vojtěch
1539
ŠO Hlinsko
4½
20
8
5
Tulis Jan
1573
TJ Štefanydes
Polička
4
23
9
12
Kolomý Adam
1321
TJ Lanškroun
4
20
10
4
Prokop Matěj
1619
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
17½
11
10
Joukl Martin
1385
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
16½
12
16
Ježek Jakub
1250
TJ Lanškroun
3½
17½
13
17
Simon Jakub
1250
TJ Štefanydes
Polička
3½
16½
14
11
Holásek Vít
1332
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3½
15½
15
18
Lysý Karel
1100
2222 ŠK Polabiny
3½
15½
16
23
Studnička Tomáš
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
17
17
13
Bohuněk Ondřej
1250
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
15
18
21
Filip Josef
1000
Tj Jablonne Nad
Orlici
3
12
19
15
Formánek Matěj
1250
2222 ŠK Polabiny
2½
17
20
14
Dvořák Jakub
1250
ŠK Svitavy
2½
17
21
22
Křemenáková
Lenka
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2
13
22
20
Brokl Matej
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
11
23
19
Bochníček Ondřej
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1
13
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .