27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
První turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 16.listopadu 2013 v Mistrovicích. V kategorii do 14 let mezi 70-ti účastníky zvítězil s plným počtem bodů Ondřej Cach z Polabin před Ondřejem Švandou z Poličky a Janem Nešpůrkem z Polabin, nejlepší dívkou byla Marie Vašková z Hlinska. Ze 30-ti účastníků v kategorii do 16 let byl nejúspěšnější Václav Grundman z Ústí n/O. před Patrikem Žejdlíkem z Polabin a Jakubem Nešporem z Poličky, nejlepší z dívek byla Lucie Ambrožová ze Starého Města. Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska , Chotěboře, Polabin, Poličky , Rapidu Pardubice a Ústí n/O. .
1. kvalifikační turnaj PDŠS kategorií
HD14 a HD16
Organizátor :
Mistrovice
Federace : Česká
republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí
: Kateřina Šmajzrová
Místo :
tělocvična Mistrovice
Datum :
2013/11/16
Kategorie do 14 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Cach Ondřej
1514
2222 ŠK Polabiny
7
22
31,5
31,5
2
1
Švanda Ondřej
1679
TJ Štefanydes
Polička
6
24
32,5
27
3
4
Nešpůrek Jan
1501
2222 ŠK Polabiny
5,5
26,5
37,5
27,75
4
2
Brejša Adam
1556
TJ Lanškroun
5,5
23
32
24,25
5
52
Klabeneš Petr
1323
Chotěboř
5,5
21
30,5
22,75
6
5
Pavlíček Lukáš
1487
TJ Štefanydes
Polička
5,5
20,5
28,5
21,25
7
18
Píše
Jiří
1250
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
23,5
33,5
22,5
8
10
Vašková Marie
1322
ŠO Hlinsko
5
23
32,5
19,5
9
13
Bouchal Lukáš
1250
Sokol Mistrovice
5
22,5
32
19
10
11
Novotný Ondřej
1286
ŠO Hlinsko
5
22
30,5
19,5
11
17
Pešek Patrik
1250
ŠO Hlinsko
5
21
28,5
18
12
57
Macek Ondrej
1000
Rapid Pardubice
5
20
27,5
17,5
13
21
Šmajzrová Veronika
1250
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
20
27,5
17
14
9
Ročňák Michal
1329
ŠO Hlinsko
5
19
27,5
17
15
15
Kaška
Petr
1250
TJ Lanškroun
5
18,5
26,5
16,5
16
19
Simon Michal
1250
TJ Štefanydes
Polička
4,5
21
29
17,25
17
22
Bílek Marek
1242
2222 ŠK Polabiny
4,5
20,5
28,5
15,75
18
8
Fiala
Jan
1402
Rapid Pardubice
4
24
34
17,5
19
6
Holásek Vojtěch
1436
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
22
30,5
15
20
37
Václavík Matěj
1100
ŠK Svitavy
4
20,5
30,5
13
21
12
Anderle Vojtěch
1270
ŠK Svitavy
4
20,5
29,5
12
22
20
Zelenka Petr
1250
ŠO Hlinsko
4
20
29
12
23
14
Kalousová Julie
1250
TJ Lanškroun
4
20
28,5
11
24
7
Kupsa Matej
1429
TJ Lanškroun
4
18,5
27
12,5
25
28
Dušek Ondřej
1100
Sokol Mistrovice
4
18
25,5
11
26
16
Málek Tomáš
1250
2222 ŠK Polabiny
4
18
23,5
8,5
27
27
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
4
17,5
24,5
11,5
28
38
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
4
17,5
24
9,5
29
40
Štulpa Miroslav
1100
ŠK Svitavy
4
17
24
11
30
42
Málková Barbora
1077
TJ Lanškroun
4
17
23,5
10,5
31
62
Pozner Jakub
1000
Rapid Pardubice
4
14
20
9,5
32
56
Křikava Štěpán
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3,5
18
25,5
11,25
33
34
Míšek Ondřej
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3,5
17,5
23,5
8,75
34
41
Leksová Soňa
1097
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
17
23
10,25
35
23
Brokl Daniel
1118
TJ Štefanydes
Polička
3,5
16,5
24
10,75
36
29
Hrůšová Natálie
1100
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3,5
16,5
23,5
8,25
37
36
Veselý Milan
1100
ŠK Svitavy
3,5
15,5
23
9,25
38
64
Sotona Petr
1000
TJ Štefanydes
Polička
3,5
15,5
21,5
8,75
39
61
Pittner Martin
1000
ŠK Svitavy
3,5
15
21
8,75
40
35
Plíva
Petr
1100
2222 ŠK Polabiny
3
18,5
26,5
9,5
41
43
Holásková Veronika
1050
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
18
24,5
7,5
42
24
Martínek Michal
1118
TJ Štefanydes
Polička
3
17,5
24,5
9
43
45
Baláš Vojtěch
1000
Sokol Mistrovice
3
17,5
23
4
44
26
Bureš Lukáš
1100
TJ Lanškroun
3
17
23,5
6,5
45
39
Šejnoha Jan
1100
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
3
17
23
4,5
46
31
Koumar Filip
1100
TJ Štefanydes
Polička
3
16,5
22,5
8,5
47
46
Filip Dominik
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
3
16,5
21,5
6,5
48
25
Balcar Vojtech
1100
TJ Sokol Horní
Čermná
3
16
22,5
5,5
49
58
Maňáková Mira
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
16
21
7
50
32
Leksa Roman
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
14,5
19,5
4
51
67
Zdražil Jiří
1000
ŠO Hlinsko
3
13
19
8
52
65
Urbanová Lucie
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
12,5
18
5,5
53
30
Kocanda Jakub
1100
TJ Lanškroun
2,5
20
27
6,75
54
47
Hebr František
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
2,5
17
22
4,25
55
53
Kopecký Vojtěch
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
2,5
13,5
18
1,75
56
44
Balcar MIchal
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2,5
12,5
19
3,75
57
33
Málek Filip
1100
TJ Sokol Horní
Čermná
2
17,5
24,5
6
58
51
Kapeš David
1000
2222 ŠK Polabiny
2
17
25
6,5
59
55
Kulhavý Martin
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
16,5
22
3,5
60
50
Jirásek Matouš
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
2
16
22
5
61
49
Hudec Matěj
1000
Rapid Pardubice
2
14,5
19,5
0,5
62
54
Kosek Matěj
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
2
14,5
18,5
2
63
63
Seidl
Jiří
1000
Rapid Pardubice
2
12
16,5
2
64
70
Adamcová Alice
1000
2
12
16
1,5
65
68
Šlingr Michal
1000
Rapid Pardubice
1,5
14,5
20
1,75
66
60
Obejmajerová Gabriela
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
1,5
13,5
18
2,75
67
59
Mrázek Jiří
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
1,5
12
17
2,5
68
48
Holásková Markéta
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
1,5
12
16
0,75
69
69
Šmajzrová Dominika
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
1
13
19
0,5
70
66
Valenta Jakub
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
0
12
16,5
0
Kategorie do 16 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Grundman Václav
1711
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
21,5
29,5
25
2
2
Žejdlík Patrik
1774
2222 ŠK Polabiny
5,5
20,5
28,5
21,25
3
5
Nešpor Jakub
1707
TJ Štefanydes
Polička
5
21,5
30,5
20,25
4
1
Havelka Josef
2014
TJ Lanškroun
5
19,5
28,5
19,5
5
3
Cach
Jakub
1761
2222 ŠK Polabiny
4,5
23
31
18,25
6
10
Feltl Patrik
1514
TJ Štefanydes
Polička
4,5
22
30,5
17
7
8
Ambrožová Lucie
1569
ŠK Staré Město
4,5
20,5
28,5
16,25
8
15
Kolomý Adam
1321
TJ Lanškroun
4,5
18,5
25,5
14,75
9
21
Simon Jakub
1250
TJ Štefanydes
Polička
4,5
17,5
22,5
13
10
7
Tulis
Jan
1573
TJ Štefanydes
Polička
4
19
26
12,75
11
6
Prokop Matěj
1619
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
18,5
26
13
12
11
Joukl Jakub
1459
Sk Rapid
Pardubice, O.S.
4
17,5
25
11,25
13
19
Ježek Jakub
1250
TJ Lanškroun
4
15
21,5
8
14
14
Holásek Vít
1332
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3,5
20,5
25,5
11
15
13
Joukl Martin
1385
Sk Rapid
Pardubice, O.S.
3,5
20
28,5
11,25
16
12
Doleček Matěj
1406
TJ Lanškroun
3,5
18,5
24,5
9,75
17
22
Šolc
Petr
1250
TJ Lanškroun
3,5
18
23
8
18
24
Lysý
Karel
1100
2222 ŠK Polabiny
3,5
14,5
19,5
8,25
19
9
Říha Vojtěch
1539
ŠO Hlinsko
3
22,5
32
12
20
16
Bohuněk Ondřej
1250
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
18,5
24,5
7,75
21
17
Dvořák Jakub
1250
ŠK Svitavy
3
17
24,5
8
22
20
Pešek
Petr
1250
TJ Lanškroun
3
16,5
22,5
6,5
23
23
Filip Josef
1100
TJ Jablonné nad
Orlicí
3
13,5
18,5
5
24
28
Hrdina Filip
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
3
11,5
16,5
5,5
25
25
Řehák
Jan
1100
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
2,5
15,5
22
6,25
26
30
Toman Vojtěch
1000
ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald
2,5
10
15
3
27
18
Formánek Matěj
1250
2222 ŠK Polabiny
2
17,5
24,5
5
28
27
Brokl Matěj
1000
TJ Štefanydes
Polička
1,5
14
18,5
2
29
29
Křemenáková Lenka
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1
15,5
22
0,5
30
26
Adamcová Alice
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
0
12
17
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .