27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 1.ligy východ nedokázaly Polabiny vyhrát doma nad děravou Orlovou, ale přesto se po remize 4:4 vyhouply na samostatné první místo v tabulce ! Naproti tomu Chrudim již po několikáté podlehla nejtěsnějším poměrem 3,5:4,5 - tentokrát doma Litovli B - a stále se nachází v pásmu sestupu. Další výsledky: Ostrava - Frýdek-Místek B 2,5:5,5, Kroměříž - Zlín 3,5:4,5, Třebíč - Staré Město 2:6, Duras Brno - Loko Brno 5:3
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK
Polabiny “A“
-
SK Slavia Orlová “A“
TJ ŠO Chrudim
-
TJ Tatran Litovel “B“
Votava Jan (H,Z)
2508F
½
-
½
2386F
Talla Vladimír (H,Z)
Hába Petr (H,Z)
2503F
½
-
½
2451F
Stachowiak Kamil (C,Z)
Červený Martin (Z)
2342F
½
-
½
2278F
Olšarová Karolína (Z)
Sabol Marian (H,Z)
2308F
0
-
1
2432F
Butkiewicz Lukasz (C,Z)
Hrabuša Matěj (C,Z)
2343F
½
-
½
2261F
Zabystrzan Pavel (Z)
Pokorný Zdeněk (Z)
2275F
0
-
1
2348F
Zeberski Jakub (C)
Novotný Michal (Z)
2241F
1
-
0
2202F
Szotkowski Jakub (Z)
Němec Pavel (Z)
2228F
½
-
½
2232F
Beil Zdeněk (Z)
Jedlička Aleš (Z)
2199F
½
-
½
2211F
Mrázek Lumír
Jarábek Vratislav (Z)
2202F
½
-
½
2177F
Vaněk Ladislav (Z)
Macháň Jan
2163F
½
-
½
2199F
Kuboš Rostislav
Bujnoch Radek (Z)
2240F
1
-
0
2153F
Krejčí Jan (Z)
Půlpán Jakub
2089F
½
-
½
2099F
Mitura Václav
Hlaváček Robert (Z)
2211F
0
-
1
2121F
Strašil Pavel (Z)
Kourek Josef
2121F
0
-
1
2025F
Sieber Martin
Malivánek Jiří
2163F
1
-
0
2148F
Neoral Antonín
4
:
4
3½
:
4½
TJ Ostrava
-
BŠŠ Frýdek-Místek “B“
ŠK Caissa Pivovar Dalešice
-
ŠK Staré Město “A“
Klíma Lukáš (H,Z)
2342F
½
-
½
2383F
Zwardoň Vojtěch (V,Z)
Velička Petr (H,Z)
2413F
½
-
½
2377F
Bureš Jaroslav (H,Z)
Břečka Ivan (Z)
2345F
0
-
1
2424F
Rojíček Vojtěch (V,Z)
Buchníček Petr (Z)
2309F
0
-
1
2381F
Zpěvák Pavel (H,Z)
Malík Jan (H,Z)
2257F
0
-
1
2310F
Jasný Stanislav (Z)
Bednář Jaromír (C)
2277F
½
-
½
2367F
Sosna Jan (H)
Veselý Libor (H)
2190F
0
-
1
2243F
Rabatin Jakub (Z)
Seidl Štěpán (Z)
2212F
0
-
1
2347F
Bažant Petr (Z)
Hladík Oto (Z)
2204F
1
-
0
2157F
Kubík Michael (Z)
Lednický Martin (C)
2255F
1
-
0
2196F
Uřičář Jakub (Z)
Mrva Marek (Z)
2188F
0
-
1
2181F
Holeksa Zdeněk (Z)
Tesař Jan
2072F
0
-
1
2116F
Dobeš Vojtěch (Z)
Veselý Martin (Z)
2156F
1
-
0
2014F
Kozel Jiří
Uher Vladimír
2074F
0
-
1
2272F
Bažant Petr (Z)
Šplíchal Stanislav (Z)
2132F
0
-
1
1981F
Holeček Vladimír
Bradáč Roman
2028F
0
-
1
2218F
Buráň Jaroslav (Z)
2½
:
5½
2
:
6
Slavia
Kroměříž “A“
-
ŠK Zlín “A“
ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
-
Lokomotiva Brno “A“
Cvek Robert (H,Z)
2517F
½
-
½
2432F
Ponížil Cyril (H,Z)
Vyskočil Neklan (Z)
2376F
½
-
½
2483F
Plát Vojtěch (H,Z)
Lanč Alois (C,Z)
2355F
½
-
½
2329F
Roubalík Jakub (Z)
Chytilek Roman (H)
2374F
½
-
½
2298F
Adámek Jiří (H,Z)
Mudrák Josef (Z)
2351F
½
-
½
2212F
Krčál Michal (Z)
Blahynka Martin (Z)
2188F
1
-
0
2290F
Šklíba Martin (Z)
Karlík Vladimír (Z)
2274F
½
-
½
2276F
Pala Vladimír (H)
Vymazal Bronislav (Z)
2324F
1
-
0
2191F
Sremaňák Slavomír (C)
Pavelka Jindřich (Z)
2203F
0
-
1
2121F
Dubina Pavel (Z)
Majer Jiří (Z)
2201F
½
-
½
2183F
Sochorová Petra (Z)
Dvořák Martin (Z)
2194F
0
-
1
2186F
Šenkýř Martin
Skácelík Petr (Z)
2185F
½
-
½
2231F
Kratochvíl Karel
Stachoň Martin
2113F
1
-
0
2129F
Hodovský Jiří
Bureš Vít
2180F
0
-
1
2168F
Kratochvíl Milan
Sojka Aleš
2113F
½
-
½
1981F
Veselý Miroslav
Mičánek Tomáš
2107F
1
-
0
2119F
Dvořák Adam
3½
:
4½
5
:
3
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
2222 ŠK Polabiny
“A“
4
1
1
13
26
16
2.
ŠK Staré Město
“A“
4
0
2
12
27
19
3.
Slavia Kroměříž
“A“
4
0
2
12
26
14
4.
ŠK Caissa
Pivovar Dalešice
4
0
2
12
24,5
14
5.
SK Slavia Orlová
“A“
3
2
1
11
28
17
6.
BŠŠ
Frýdek-Místek “B“
3
1
3
10
29,5
16
7.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
3
1
2
10
26,5
16
8.
TJ Tatran
Litovel “B“
2
2
2
8
24
15
9.
ŠK Zlín “A“
2
2
2
8
23,5
14
10.
TJ ŠO Chrudim
1
2
4
5
26,5
14
11.
TJ Ostrava
1
0
5
3
17
10
12.
Lokomotiva Brno
“A“
0
1
5
1
17,5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .