27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve středu 13.listopadu 2013 se v Hlinsku odehrálo okresní kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol okresu Chrudim v kategoriích 1.-5.tříd a 6.-9.tříd. V kategorii 1.-5.tříd byla mezi pěti družstvy nejúspěšnější ZŠ Chrast před ZŠ Třemošnice a ZŠ Ležáků Hlinsko, v kategrorii 6.-9.tříd bylo ze šesti účastníků nejlepší Gymnazium JR Chrudim před ZŠ Ležáků Hlinsko a ZŠ Resslova Hlinsko.
Okresní přebor družstev základních škol v
šachu
okres Chrudim,
1.-5.třída
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP3
1
ZŠ Chrast
8
6
2
0
24
20
2
ZŠ Třemošnice A
8
4
3
1
21½
15
3
ZŠ Ležáků
8
3
1
4
16½
10
4
ZŠ Třemošnice B
8
3
2
3
14½
11
5
ZŠ Resslova
Hlinsko
8
0
0
8
3½
0
Výsledky jednotlivců
5. ZŠ Chrast
(24 Body/20 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Šilhán Michal
1100
½
0
0
1
0
0
1
1
3½
8
43,8
1138
2
Přibyl Adam
1100
1
1
1
1
½
½
0
1
6
8
75,0
1025
3
Zárybnický Tomáš
1100
1
0
1
1
1
1
1
1
7
8
87,5
1000
4
Novák Michal
1100
1
1
1
1
½
1
1
1
7½
8
93,8
1000
3. ZŠ
Třemošnice A (21½ Body/15 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Rožek Jan
1250
0
1
½
1
½
1
1
1
6
8
75,0
1100
2
Hlína Adam
1100
1
0
1
1
0
½
1
1
5½
8
68,8
1025
3
Tlustý Jakub
0
1
1
1
0
½
0
1
1
5½
8
68,8
1025
4
Tlustý Tomáš
0
1
0
½
0
1
0
1
1
4½
8
56,3
1025
4. ZŠ Ležáků
(16½ Body/10 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Šulc Jiří
1100
1
1
1
1
½
0
1
1
6½
8
81,3
1138
2
Holfeuerová
Sofie
1000
0
0
1
0
1
1
1
1
5
8
62,5
1050
3
Holfeuer Antonín
1000
0
0
1
0
½
0
1
0
2½
8
31,3
1025
4
Králík Alex
0
0
½
0
1
1½
4
37,5
1000
Pešek Lukáš
0
0
0
0
1
1
4
25,0
1050
2. ZŠ
Třemošnice B (14½ Body/11 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Tlapák Marek
1100
½
0
0
0
1
0
0
0
1½
8
18,8
1138
2
Urban Martin
1000
0
1
0
1
½
1
0
0
3½
8
43,8
1050
3
Zadina Václav
0
0
1
1
1
0
1
0
1
5
8
62,5
1025
4
Hanuška Filip
1000
0
1
1
1
½
1
0
0
4½
8
56,3
1025
1. ZŠ Resslova
Hlinsko (3½ Body/0 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Zelenka Adam
1100
1
½
0
0
1
0
0
0
2½
8
31,3
1138
2
Zdražil Jindřich
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0,0
1050
3
Chlebný Patrik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0,0
1025
4
Nguyen Petr
0
0
½
½
0
0
0
0
0
1
8
12,5
1025
Okresní přebor družstev základních škol v šachu,
6. - 9. třída,
okres Chrudim
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP3
1
GJR Chrudim
5
5
0
0
15
15
2
ZŠ Ležáků
Hlinsko
5
3
1
1
15
10
3
ZŠ Resslova
Hlinsko
5
3
1
1
13
10
4
ZŠ Chrast
5
1
1
3
7
4
5
ZŠ Ronov nad
Doubravou
5
1
0
4
6½
3
6
ZŠ Trhová
Kamenice
5
0
1
4
3½
1
Výsledky jednotlivců
6. GJR Chrudim
(15 Body/15 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Půlpán Jakub
2073
1
1
1
1
4
4
100,0
1358
2
Půlpán Matěj
1815
1
1
1
1
1
5
5
100,0
1188
3
Lysý Karel
1100
1
0
½
0
1
2½
5
50,0
1114
4
Násada David
1000
0
0
1
0,0
1100
Steinmetz Hynek
1000
½
1
0
1
1
3½
5
70,0
1090
5. ZŠ Ležáků
Hlinsko (15 Body/10 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Říha Vojtěch
1539
0
1
1
0
1
3
5
60,0
1443
2
Vašková Marie
1340
1
1
1
0
1
4
5
80,0
1233
3
Ročňák Michal
1250
0
1
1
1
1
4
5
80,0
1104
4
Pešek Patrik
1250
1
1
1
0
1
4
5
80,0
1020
2. ZŠ Resslova
Hlinsko (13 Body/10 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Žejdlík Patrik
1793
1
1
0
1
1
4
5
80,0
1392
2
Zelenka Petr
1250
0
1
0
1
1
3
5
60,0
1251
3
Žejdlík Erik
1320
1
1
½
1
1
4½
5
90,0
1090
4
Zdražil Jiří
1000
0
0
1
½
0
1½
5
30,0
1090
4. ZŠ Chrast
(7 Body/4 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Jíra Jakub
1100
1
0
0
0
0
1
5
20,0
1531
2
Králová Gabriela
1100
1
0
0
1
0
2
5
40,0
1281
3
Dostál Jakub
1000
0
1
0
1
0
2
5
40,0
1154
4
Jelínek Tomáš
1100
0
0
0
1
1
2
5
40,0
1050
1. ZŠ Ronov
nad Doubravou (6½ Body/3 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Chudý Vladimír
1250
0
0
1
1
0
2
5
40,0
1449
2
Studnička Lukáš
1000
0
0
1
0
0
1
5
20,0
1158
3
Petržílka Radek
1100
1
0
0
0
1
4
25,0
1143
4
Šmíd Jaroslav
1100
½
1
1
0
2½
4
62,5
1000
Kábela Milan
1000
0
0
0
2
0,0
1175
3. ZŠ Trhová
Kamenice (3½ Body/1 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Janotka Josef
1000
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1551
2
Linhart Petr
1000
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1301
3
Jehlička Josef
1000
1
0
1
0
0
2
5
40,0
1154
4
Pilař Jiří
1000
1
0
0
½
0
1½
5
30,0
1090
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .