27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Žamberk B 6:2, Dolní Čermná - Letohrad 1:7, Svitavy - Lanškroun B 6:2, Choceň - Horní Čermná 5:3, Ústí n/O. B - Česká Třebová B 7,5:0,5, Litomyšl B - Kunvald 4:4
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 25. 01. 2015
TJ Štefanydes
Polička C – SK+Sokol Žamberk B
ŠK Dolní Čermná – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí:
Schaffer David
Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1.
Švanda O.
1779
1:0
Martinec J.
1786
1.
Merta J.
1846
1/2
Mikyska K.
1889
2.
Navrátil L.
1744
1/2
Kacálek K.
1782
2.
Motl L.
1635
0:1
Janeček V.
1818
3.
Švanda R.
1811
1/2
Brdíček D.
1711
3.
Slavíček M.
1680
0:1
Kameník D.
H
1834
4.
Jerman M.
1741
1/2
Zámečník B.
1889
4.
Dostálek V.
1590
1/2
Lorenc J.
1785
5.
Simon M.
1518
1/2
Kopal V.
1635
5.
Nikl J.
1634
0:1
Lorenc A.
1746
6.
Simon J.
1580
1:0
Janeček M.
1596
6.
Marek J.
1441
0:1
Řehák J.
1822
7.
Švanda A.
1477
1:0
Kubalík M.
1448
7.
Málek O.
H
1293
0:1
Glöckner J.
H
1869
8.
Buchta M.
1686
1:0
Hurdes E.
1459
8.
Málková B.
H
1100
0:1
Papáček M.
1777
6 : 2
1 : 7
ŠK Svitavy – TJ
Lanškroun B
TJ Spartak Choceň – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí:
Bartoš Karel
Rozhodčí: Janeček František
1.
Kotva M.
H
2069
1:0
Solil R.
V
1978
1.
Kučera J.
1878
1/2
Cimprich M.
1649
2.
Krušina P.
1898
1:0
Paukert I.
V
1831
2.
Marinov P.
H
1792
1:0
Pecháček T.
1841
3.
Meleshko A.
H
1935
1/2
Vaculík J.
V
1777
3.
Weis L.
1784
1:0
Motl J.
1628
4.
Bartoš K.
1814
1/2
Šebrle J.
1765
4.
Vavroušek P.
1716
0:1
Kalousek M.
1591
5.
Havel F.
1811
1:0
Kolomý Š.
1678
5.
Podgorný R.
H
1771
1:0
Šilar J.
1560
6.
Maděra S.
1773
1:0
Boháč L.
1562
6.
Janeček F.
1716
1:0
Dušek J.
1486
7.
Tesař J.
1781
1/2
Křivohlávek J.
1493
7.
Nedelčev R.
H
1623
0:1
Betlach J.
1523
8.
Riedl V.
1674
1/2
Palla S.
1767
8.
Doseděl Z.
1633
1/2
Šilar J.
1570
6 : 2
5 : 3
ŠK Ústí nad
Orlicí B – Proplast Česká Třebová B
TJ Jiskra Litomyšl B – ŠO K a. s. Kunvald
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Nekvinda Tomáš
1.
Netušil J.
1941
1:0
Kovář V.
1708
1.
Bartošová L.
V
1936
1/2
Vymetálek P.
1867
2.
Mareš P.
1963
1:0
Jiroušek J.
1268
2.
Odstrčil J.
1902
0:1
Verdiyan B.
1000
3.
Jániš P.
1841
1/2
Petrželka K.
1877
3.
Šváb J.
1879
0:1
Lacko D.
1810
4.
Smola J.
1827
1:0
Bureš M.
1106
4.
Zeman L.
1939
1/2
Hodek R.
1761
5.
Kylar P.
1830
1:0
Tapušík E.
1000
5.
Nekvinda T.
1594
1:0
Tobiška J.
1728
6.
Glembek B.
1810
1:0
Sejkora F.
1000
6.
Pražák J.
1000
1/2
Dvořák E.
1706
7.
Mareš P.
1692
1:0
Nikolinko T.
1023
7.
Jonáš P.
1503
1:0
Vaníček J.
H
1703
8.
Čech M.
H
1707
1:0
Leksová S.
1085
8.
Krejčí M.
1627
1/2
Rusz G.
1641
7.5 : 0.5
4 : 4
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
6
6
0
0
18
35.5
:
12.5
25
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
6
5
1
0
16
34
:
14
27
3.
ŠK Svitavy
6
5
1
0
16
32.5
:
15.5
26
4.
TJ Spartak Choceň
6
4
1
1
13
26
:
22
19
5.
TJ Jiskra
Litomyšl B
6
2
1
3
7
25
:
23
19
6.
ŠO K a. s.
Kunvald
6
1
3
2
6
22.5
:
25.5
14
7.
TJ Lanškroun B
6
2
0
4
6
22
:
26
11
8.
TJ Štefanydes
Polička C
6
2
0
4
6
20
:
28
13
9.
Proplast Česká
Třebová B
6
2
0
4
6
18.5
:
29.5
9
10.
ŠK Dolní Čermná
6
1
1
4
4
17.5
:
30.5
9
11.
SK+Sokol Žamberk
B
6
1
0
5
3
18
:
30
8
12.
TJ Sokol Horní
Čermná
6
1
0
5
3
16.5
:
31.5
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .