27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 12.-14.června 2015 se v Hradci Králové uskutečnilo Mistrovství ČR družstev mladších žáků , kterého se zúčastnila i tři družstva z našeho kraje. Mistrovský titul získalo suverénním způsobem družstvo BŠŠ Frýdek-Místek, druzí byli hráči ŠK Kuřim a třetí zástupci ŠK Lokomotiva Brno, naše družstva skončila za svým očekáváním.
Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2015 v
šachu
Organizátor :
ŠŠPM Lipky HK
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Svatava Ptáčková
Hlavní
rozhodčí : Ing. Jaroslav Šmíd
Bedenkzeit :
2 x 25 minut + 10 sekund za tah
Místo : ZŠ a
MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
Datum od :
2015/06/12 Datum do 2015/06/14
Ø ELO
turnaje : 1326
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
BŠŠ
"A" Frýdek-Místek
9
9
0
0
27
139
42
2
7
ŠK Kuřim
9
6
2
1
20
137
36,5
3
9
ŠK Lokomotiva
Brno
9
5
3
1
18
147
28,5
4
10
ŠK ERA Poštovní
Spořitelna
9
6
0
3
18
143
32
5
16
ŠK Staré Město
9
5
1
3
16
122
30
6
3
TJ Štefanydes
Polička
9
5
0
4
15
152
30
7
2
MŠŠ Interchess
9
4
3
2
15
141
30,5
8
5
TJ Spartak
Vlašim
9
4
2
3
14
140
29
9
15
BŠŠ
"C" Frýdek-Místek
9
4
2
3
14
129
25
10
4
QCC České
Budějovice
9
4
2
3
14
117
30,5
11
11
DDM Symfonie
Poděbrady
9
4
2
3
14
106
31
12
12
Hraničář Horní
Stropnice
9
4
2
3
14
106
28
13
6
2222 ŠK Polabiny
"A"
9
4
1
4
13
131
31,5
14
14
ŠK PORG Praha
9
4
1
4
13
127
27
15
17
ŠK Spartak Ústí
nad Labem
9
4
1
4
13
112
23,5
16
13
TJ Ostrava
9
4
1
4
13
109
28
17
8
BŠŠ
"B" Frýdek-Místek
9
3
3
3
12
139
29,5
18
25
2222 ŠK Polabiny
"B"
9
3
3
3
12
102
24,5
19
23
Bohemians Praha
9
3
2
4
11
120
26
20
24
ŠK Karlovy Vary
9
3
2
4
11
106
25,5
21
28
ŠK Zbrojovka
Vsetín
9
3
2
4
11
85
19
22
19
ŠK Libštát
9
3
2
4
11
82
24
23
18
ŠK 1921 Zábřeh
9
3
1
5
10
86
23,5
24
20
ŠACHklub SIMOPT
Tábor
9
3
1
5
10
85
25
25
22
ŠK Ortex Hradec
Králové
9
2
2
5
8
91
22,5
26
21
TJ DYNAMO ZČE
Plzeň
9
2
0
7
6
93
25,5
27
26
ŠK Světlá nad
Sázavou
9
1
0
8
3
83
13,5
28
27
ŠŠPM Lipky HK
9
0
1
8
1
83
14,5
Detailní
výsledky
6. TJ
Štefanydes Polička (Rtg prům.:1538, Kapitán: David Schaffer / PH 1: 15 / PH
2: 152)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Švanda Ondřej
1863
359670
1
0
1
1
1
½
½
1
½
6,5
9
1571
2
Pavlíček Lukáš
1563
373001
0
1
0
1
½
0
0
1
0
3,5
9
1613
3
Zeman Daniel
1574
379247
1
0
½
1
1
0
1
1
½
6
9
1523
4
Švanda Adam
1595
367389
1
1
1
½
½
0
0
1
1
6
9
1426
5
Málková Barbora
1350
388181
1
0
1
1
0
0
0
0
0
3
9
1442
6
Ďuriančík Michal
1282
394130
1
0
1
0
1
0
1
1
0
5
9
1242
13. 2222 ŠK
Polabiny "A" (Rtg prům.:1468, Kapitán: Michal Novotný / PH 1: 13 /
PH 2: 131)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Jiroušek Jan
1618
378771
½
1
1
0
0
0
0
1
½
4
9
1577
2
Jun Rudolf
1688
376612
1
1
1
1
½
½
½
1
1
7,5
9
1549
3
Žejdlík Erik
1493
374202
1
1
1
0
0
0
½
1
½
5
9
1515
4
Brázda Vít
1419
386812
1
½
1
0
½
0
0
½
0
3,5
9
1393
5
Stoček Martin
1439
380121
0
1
1
1
1
½
1
1
1
7,5
9
1334
6
Pilná Jitka
1153
384372
1
0
1
0
0
1
0
1
0
4
9
1220
18. 2222 ŠK
Polabiny "B" (Rtg prům.:1217, Kapitán: Michal Novotný / PH 1: 12 /
PH 2: 102)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Liška Kryštof
1179
376434
½
½
0
0
0
0
0
0
½
1,5
9
1571
2
Váňa Vojtěch
1258
381616
1
0
0
0
0
0
½
0
0
1,5
9
1507
3
Půlpán Ondřej
1308
0
0
1
0
1
1
½
0
1
4,5
9
1353
4
Pilař Vít
1194
0
0
1
1
0
0
1
½
1
4,5
9
1269
5
Juchelka Marek
1203
1
0
½
1
1
1
1
0
1
6,5
9
1207
6
Šulcová Tereza
1160
+
0
0
1
1
1
1
0
1
6
9
1097
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .