Krajský přebor
II západ 2014/2015 – PDŠS – zpravodaj č. 4
Výsledky 3. kola hraného 30. 11. 2014
TJ CHS Chotěboř C –
TJ Štefanydes Polička D Jiskra Heřmanův
Městec – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí:
Linhart Jan Rozhodčí:
Honek Jan
1. Tůma J. V 2200 1:0 Sodomka A. 1881 1. Starý
L. 1899 1/2 Nadrchal
T. V 1964
2. Linhart J. V 2067 1/2 Schaffer O. V 1873 2. Pačovský M. H 1940 1/2 Daněk P. 1965
3. Sukdolák R. 1826 1:0 Schaffer
D. 1716 3. Konrád
F. H 1844 1/2 Mazura T. 1914
4. Fiala M. 1854 1/2 Pospíšil
P. 1726 4. Honek
J. 1820 0:1 Mudruňka
P. 2008
5. Michal M. 1759 1:0 Feltl
P. 1529 5. Přibyl
J. 1815 1/2 Kuzmin
S. 1870
6. Jun R. 1433 0:1 Charouz
M. 1723 6. Hon
J. H 1790 1/2 Michlian Š. 1842
7. Jun R. 1433 0:1 Kopecký
V. 1695 7. Klouček J. 1708 0:1 Juchelka P. 1750
8. Jirsa O. 1217 1:0 Brokl
D. 1286 8. Urválek
M. 1000 1/2 Kvapil
P. 1672
5
: 3 3
: 5
2222 ŠK Polabiny D –
ŠK Rapid Pardubice E ŠK Rapid
Pardubice D – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí:
Kvapil Pavel Rozhodčí:
Svítil Radek
1. Bělohlav J. 1940 1/2 Hennig
T. 2014 1. Novotný
A. V 1871 1/2 Melichar V. 1969
2. Kouba P. 1887 0:1 Hrnčiarik
K. 1872 2. Seidl Z. 1829 1:0 Půlpán
M. 1939
3. Škroch M. 1853 1:0 Pavlovec
V. 1877 3. Janko J. 1814 0:1 Liduch F. 1869
4. Jecha P. 1935 0:1 Slabý
M. 1801 4. Mikulenka
T. 1525 0:1 Nešpůrek P. 1833
5. Rež M. 1769 1/2 Bodlák
S. 1648 5. Svítil
R. 1712 0:1 Cach
J. 1766
6. Vorel B. 1670 1/2 Kalhous
M. 1613 6. Prokop
M. 1560 1:0 Ludvík
T. 1713
7. Gregor J. 1655 1/2 Král
M. 1606 7. Joukl
M. 1423 0:1 Bureš
M. 1620
8. Kvapil P. 1617 1:0 Dědek
P. 1240 8. Stehlík
P. 1279 1/2 Cach
O. 1565
4
: 4 3
: 5
ŠO Hlinsko
B – TJ ŠO Chrudim B ŠO
Hlinsko A – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí:
Vašek Petr Rozhodčí:
Vašek Petr
1. Hanus M. 1902 0:1 Linhart
Z. 1969 1. Janda
L. 1867 1/2 Veselý
E. 1828
2. Říha V. 1734 1/2 Kokeš
B. 1997 2. Šťulík
J. 1819 1/2 Sekyrka
J. 1818
3. Dvořák S. 1832 1/2 Hájek
J. H 1950 3. Londin M. 1745 1:0 Jouza
P. 1678
4. Hanus L. 1561 1/2 Němec
B. 1913 4. Vojanec
H. 1560 1/2 Pyskatý
J. 1613
5. Novotný O. 1321 0:1 Bartoš
M. 1736 5. Pešek
R. 1000 0:1 Svoboda
J. 1625
6. Vašek P. 1300 0:1 Krys
J. 1754 6. Severýn
J. 1000 0:1 Zmek
J. 1663
7. Zelenka P. 1243 0:1 Sokol
P. 1529 7. Štorek
L. 1660 1/2 Krejčí
J. H 1636
8. Pešek P. 1198 1/2 Němec
V. 1590 8. Štěrba
B. 1000 1:0 Binas
J. 1612
2
: 6 4
: 4
Tabulka po 3.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ ŠO Chrudim B 3 3 0 0 9 16.5 : 7.5 12
2. ŠK Bohemia Pardubice B 3 3 0 0 9 16 : 8 12
3. 2222 ŠK Polabiny E 3 3 0 0 9 14.5 : 9.5 10
4. Sokol Lázně Bohdaneč 3 2 1 0 7 13.5 : 10.5 9
5. TJ CHS Chotěboř C 3 2 0 1 6 13.5 : 10.5 11
6. ŠO Hlinsko A 3 1 2 0 5 12.5 : 11.5 7
7. ŠK Rapid Pardubice E 3 0 2 1 2 11 : 13 7
8. 2222 ŠK Polabiny D 3 0 1 2 1 10.5 : 13.5 5
9. Jiskra Heřmanův Městec 3 0 1 2 1 10 : 14 4
10. ŠO Hlinsko B 3 0 1 2 1 9 : 15 5
11. ŠK Rapid Pardubice D 3 0 0 3 0 9 : 15 6
12. TJ Štefanydes Polička D 3 0 0 3 0 8 : 16 4