tht Extraliga 2014/2015
Výsledky 1. kola hraného 01. 11. 2014
Výstaviště Lysá
nad Labem – ŠK Karviná AD
Mahrla Praha – TŽ Třinec
Rozhodčí:
Koreček Michail Rozhodčí:
Šimeček Alexej
1. Najer E. C 2634 1/2 Jurčík M. C 2466 1. Swiercz D. C 2616 1/2 Michalík P. C 2571
2. Štoček J. 2554 1/2 Kolosowski
M. C 2474 2. Tazbir
M. C 2519 1/2 Petrík T. C 2498
3. Yemelin V. C 2574 1:0 Jurčík M. C 2369 3. Bulski K. C 2517 1/2 Biolek R. 2446
4. Oral T. 2489 1/2 Roško
L. 2358 4. Spirin
O. 2475 0:1 Štohl
I. C 2499
5. Mirumian V. 2502 1:0 Szotkowski
J. 2240 5. Voloshin L. 2387 1/2 Pisk P. 2396
6. Jansa V. 2440 1:0 Sobek
J. 2329 6. Svoboda
V. 2410 1/2 Chytilek
R. 2362
7. Petényi T. C 2442 1:0 Lys J. 2204 7. Kraus
T. 2394 1:0 Walek
M. 2329
8. Hausner I. 2335 1:0 Zimniok
L. 2128 8. Kourousis
E. 2380 1:0 Langner L. 2370
6.5
: 1.5 4.5
: 3.5
Zikuda
Turnov – Rapid Pardubice 1.
ŠK Novoborský – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí:
Vagenknecht Josef Rozhodčí:
Pletánek Danouš
1. Ftáčník L. C 2558 1/2 Kryvoruchko Y.C 2706 1. Navara D. 2727 1:0 Bureš
J. H 2395
2. Bindrich F. C 2609 1/2 Movsesian S. C 2659 2. Pentala
H. C 2725 1:0 Červený M. 2400
3. Cyborowski L. C 2512 1/2 Areshchenko
O. C 2655 3. Shirov
A. C 2683 1:0 Novotný M. 2328
4. Šimáček P. 2464 1:0 Bernášek
J. 2533 4. Láznička
V. 2667 1:0 Hrabuša
M. C 2295
5. Polák T. 2512 1/2 Petr
M. 2531 5. Bartel
M. C 2662 1:0 Půlpán J. 2300
6. Vokáč M. 2458 1/2 Votava
J. 2526 6. Hráček
Z. 2636 1/2 Jedlička
A. 2287
7. Konopka M. 2424 1/2 Neuman
P. 2459 7. Žilka
Š. 2528 1:0 Bujnoch
R. H 2282
8. Čech P. 2410 1/2 Černoušek
L. 2453 8. Cvek R. 2520 1/2 Macháň
J. 2240
4.5
: 3.5 7
: 1
Labortech Ostrava
– Ancora Tatran Litovel Slavoj
Ostrava – Poruba – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí:
Kořínek Jaroslav Rozhodčí:
Kudla Richard
1. Miton K. C 2601 1/2 Luch M. C 2413 1. Mišta A. C 2616 1/2 Azarov S. C 2635
2. Jakubiec A. C 2528 1/2 Krejčí J. 2531 2. Bobras
P. C 2530 1:0 Fedorov A. C 2555
3. Rašík V. 2437 1/2 Stachowiak
K. C 2448 3. Jakubowski
K. C 2560 1/2 Antoniewski
R. C 2543
4. Pakleza Z. C 2498 1:0 Studnička T. 2359 4. Kaňovský D. 2419 1/2 Rausis
I. 2586
5. Velička P. 2408 1/2 Straka
V. 2344 5. Malinovský
K. 2447 1/2 Ponížil C. 2436
6. Kočiščák J. 2432 1/2 Butkiewicz
L. C 2422 6. Caletka
R. 2362 0:1 Zwardoň
V. 2389
7. Talla V. 2411 1/2 Zpěvák
P. 2371 7. Klíma
L. 2341 1/2 Vesselovsky
S. 2355
8. Michenka J. 2310 1/2 Krejčí
J. 2106 8. Sosna
J. 2364 0:1 Jasný
S. 2416
4.5
: 3.5 3.5
: 4.5
Tabulka po 1. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 1. ŠK Novoborský 1 1 0 0 3 7 : 1 6
2. Výstaviště Lysá nad Labem 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
3. AD Mahrla Praha 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
3. BŠŠ Frýdek-Místek 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
5. Zikuda Turnov 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 1
5. Labortech Ostrava 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 1
7. TŽ Třinec 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
7. Slavoj Ostrava – Poruba 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
9. Rapid Pardubice 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 0
9. Ancora Tatran Litovel 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 0
11. ŠK Karviná 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
12. 2222 ŠK
Polabiny 1 0 0 1 0 1 : 7 0
tht Extraliga 2014/2015
Výsledky 2. kola hraného 02. 11. 2014
TŽ Třinec –
Výstaviště Lysá nad Labem ŠK
Karviná – AD Mahrla Praha
Rozhodčí:
Koreček Michail Rozhodčí:
Paulovič Milan
1. Michalík P. C 2571 0:1 Najer E. C 2634 1. Jurčík M. C 2466 0:1 Swiercz D. C 2616
2. Petrík T. C 2498 1/2 Štoček J. 2554 2. Kolosowski
M. C 2474 1/2 Tazbir
M. C 2519
3. Biolek R. 2446 1/2 Yemelin
V. C 2574 3. Jurčík M. C 2369 1/2 Bulski K. C 2517
4. Štohl I. C 2499 1/2 Oral T. 2489 4. Roško
L. 2358 1/2 Spirin
O. 2475
5. Pisk P. 2396 1/2 Mirumian
V. 2502 5. Szotkowski
J. 2240 0:1 Voloshin L. 2387
6. Chytilek R. 2362 0:1 Jansa
V. 2440 6. Sobek
J. 2329 0:1 Vlasák
L. 2353
7. Walek M. 2329 0:1 Petényi
T. C 2442 7. Lys J. 2204 0:1 Kraus
T. 2394
8. Langner L. 2370 1/2 Hausner
I. 2335 8. Zimniok
L. 2128 0:1 Svoboda
S. 2303
2.5
: 5.5 1.5
: 6.5
2222 ŠK Polabiny
– Zikuda Turnov Rapid
Pardubice – 1. ŠK Novoborský
Rozhodčí:
Vagenknecht Josef Rozhodčí:
Pletánek Danouš
1. Bureš J. H 2395 1/2 Ftáčník L. C 2558 1. Kryvoruchko Y. C 2706 1/2 Navara
D. 2727
2. Červený M. 2400 1/2 Bindrich
F. C 2609 2. Movsesian S. C 2659 1/2 Pentala H. C 2725
3. Novotný M. 2328 1/2 Cyborowski
L. C 2512 3. Areshchenko
O. C 2655 1/2 Shirov
A. C 2683
4. Hrabuša M. C 2295 1:0 Šimáček P. 2464 4. Bernášek
J. 2533 0:1 Láznička
V. 2667
5. Půlpán J. 2300 0:1 Polák
T. 2512 5. Petr
M. 2531 0:1 Bartel
M. C 2662
6. Jedlička A. 2287 1/2 Vokáč
M. 2458 6. Votava
J. 2526 1/2 Hráček
Z. 2636
7. Bujnoch R. H 2282 0:1 Konopka M. 2424 7. Neuman
P. 2459 1/2 Babula
V. 2545
8. Macháň J. 2240 0:1 Čech
P. 2410 8. Černoušek
L. 2453 0:1 Žilka Š. 2528
3
: 5 2.5
: 5.5
BŠŠ
Frýdek-Místek – Labortech Ostrava Ancora
Tatran Litovel – Slavoj Ostrava – Poruba
Rozhodčí:
Kořínek Jaroslav Rozhodčí:
Kudla Richard
1. Azarov S. C 2635 1/2 Miton K. C 2601 1. Luch M. C 2413 1/2 Mišta A. C 2616
2. Fedorov A. C 2555 1/2 Jakubiec A. C 2528 2. Krejčí
J. 2531 1/2 Bobras
P. C 2530
3. Antoniewski R. C 2543 1/2 Rašík
V. 2437 3. Stachowiak
K. C 2448 1/2 Jakubowski
K. C 2560
4. Rausis I. 2586 1/2 Pakleza
Z. C 2498 4. Studnička T. 2359 0:1 Kaňovský
D. 2419
5. Ponížil C. 2436 1/2 Velička
P. 2408 5. Kuchynka
L. 2292 0:1 Malinovský
K. 2447
6. Zwardoň V. 2389 0:1 Biolek
R. 2424 6. Straka
V. 2344 0:1 Caletka
R. 2362
7. Vesselovsky S. 2355 0:1 Kočiščák J. 2432 7. Butkiewicz L. C 2422 1/2 Klíma
L. 2341
8. Jasný S. 2416 0:1 Talla
V. 2411 8. Zpěvák
P. 2371 1:0 Sosna
J. 2364
2.5
: 5.5 3
: 5
Tabulka po 2. kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. 1. ŠK Novoborský 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 9
2. Výstaviště Lysá nad Labem 2 2 0 0 6 12 : 4 8
3. AD Mahrla Praha 2 2 0 0 6 11 : 5 7
4. Labortech Ostrava 2 2 0 0 6 10 : 6 4
5. Zikuda Turnov 2 2 0 0 6 9.5 : 6.5 4
6. Slavoj Ostrava – Poruba 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 4
7. BŠŠ Frýdek-Místek 2 1 0 1 3 7 : 9 2
8. Ancora Tatran Litovel 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 1
9. TŽ Třinec 2 0 0 2 0 6 : 10 1
10. Rapid Pardubice 2 0 0 2 0 6 : 10 0
11. 2222 ŠK
Polabiny 2 0 0 2 0 4 : 12 1
12. ŠK Karviná 2 0 0 2 0 3 : 13 0
|