27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Bohdaneč 5,5:2,5, Chrudim B - Hlinsko A 5:3, Polabiny E - Hlinsko B 6:2, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice D 4,5:3,5, Bohemia Pardubice B - Polabiny D 4:4, Chotěboř C - Heřmanův Městec 5,5:2,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 14. 12. 2014
TJ Štefanydes
Polička D – Sokol Lázně Bohdaneč
TJ ŠO Chrudim B – ŠO Hlinsko A
Rozhodčí:
Sodomka Adam
Rozhodčí: Němec Bohumil
1.
Tulis J.
1847
1/2
Veselý E.
1828
1.
Krys J.
2051
1:0
Janda L.
1867
2.
Sodomka A.
1881
1:0
Sekyrka J.
1818
2.
Linhart Z.
1969
1/2
Šťulík J.
1819
3.
Schaffer O.
V
1873
1/2
Jouza P.
1678
3.
Kokeš B.
1997
0:1
Londin M.
1745
4.
Petrásek K.
1745
1:0
Pyskatý J.
1613
4.
Hájek J.
H
1950
1:0
Pešek R.
1000
5.
Pospíšil P.
1726
1:0
Zmek J.
1663
5.
Němec B.
1913
0:1
Severýn J.
1000
6.
Charouz M.
1723
0:1
Krejčí J.
H
1636
6.
Ždímal P.
1773
1/2
Štorek L.
1660
7.
Stodola Z.
1751
1/2
Binas J.
1612
7.
Bartoš M.
1736
1:0
Štěrba B.
1000
8.
Buchta M.
1686
1:0
Mácha M.
1491
8.
Česenek V.
1706
1:0
Ročňák Z.
1121
5.5 : 2.5
5 : 3
2222 ŠK Polabiny
E – ŠO Hlinsko B
ŠK Rapid Pardubice E – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí:
Melichar Vojtěch
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Melichar V.
1969
1/2
Říha V.
1734
1.
Hennig T.
2014
1:0
Janko J.
1814
2.
Liduch F.
1869
1:0
Dvořák S.
1832
2.
Hrnčiarik K.
1872
1/2
Mikulenka T.
1525
3.
Nešpůrek P.
1833
1/2
Novotný O.
1321
3.
Slabý M.
1801
1/2
Svítil R.
1712
4.
Cach J.
1766
1:0
Vašková M.
1242
4.
Marcinko P.
1794
1:0
Joukl J.
1492
5.
Žejdlík P.
1620
1/2
Vašek P.
1300
5.
Král M.
1606
0:1
Joukl M.
1423
6.
Bureš M.
1620
1/2
Indra A.
1365
6.
Štěpán J.
1557
1/2
Stehlík P.
1279
7.
Cach O.
1565
1:0
Ročňák M.
1285
7.
Kolomý R.
1000
1:0
Macek O.
1000
8.
Melichar Z.
1387
1:0
Pešek M.
1100
8.
Krejčí M.
1000
0:1
Pozner J.
1000
6 : 2
4.5 : 3.5
ŠK Bohemia
Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny D
TJ CHS Chotěboř C – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí:
Nadrchal Tomáš
Rozhodčí: Krejčík Tomáš
1.
Horáček M.
V
2083
1:0
Bělohlav J.
1940
1.
Petrus L.
V
2003
1/2
Starý L.
1899
2.
Nadrchal T.
V
1964
1:0
Kouba P.
1887
2.
Krejčík T.
1912
1/2
Konrád F.
H
1844
3.
Daněk P.
1965
1/2
Škroch M.
1853
3.
Sukdolák R.
1826
1/2
Honek J.
1820
4.
Makeš M.
2048
0:1
Jecha P.
1935
4.
Fiala M.
1854
1/2
Přibyl J.
1815
5.
Mudruňka P.
2008
1:0
Rež M.
1769
5.
Michal M.
1759
1/2
Hon J.
H
1790
6.
Kuzmin S.
1870
1/2
Vorel B.
1670
6.
Jun R.
1433
1:0
Urválek M.
1000
7.
Kvapil P.
1672
0:1
Gregor J.
1655
7.
Ďoubal P.
1737
1:0
Vondráček E.
1629
8.
Horáčková I.
1000
0:1
Kvapil P.
1617
8.
Jun R.
1433
1:0
Sedlák P.
1446
4 : 4
5.5 : 2.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim B
4
4
0
0
12
21.5
:
10.5
16
2.
2222 ŠK Polabiny
E
4
4
0
0
12
20.5
:
11.5
14
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
4
3
1
0
10
20
:
12
15
4.
TJ CHS Chotěboř C
4
3
0
1
9
19
:
13
14
5.
Sokol Lázně
Bohdaneč
4
2
1
1
7
16
:
16
10
6.
ŠK Rapid
Pardubice E
4
1
2
1
5
15.5
:
16.5
10
7.
ŠO Hlinsko A
4
1
2
1
5
15.5
:
16.5
9
8.
TJ Štefanydes
Polička D
4
1
0
3
3
13.5
:
18.5
8
9.
2222 ŠK Polabiny
D
4
0
2
2
2
14.5
:
17.5
8
10.
Jiskra Heřmanův
Městec
4
0
1
3
1
12.5
:
19.5
4
11.
ŠO Hlinsko B
4
0
1
3
1
11
:
21
5
12.
ŠK Rapid
Pardubice D
4
0
0
4
0
12.5
:
19.5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .