Krajská soutěž
východ 2014/2015 – PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola hraného 09. 11. 2014
ŠK Ústí nad Orlicí
C – ŠO K a. s. Kunvald C TJ Spartak
OEZ Letohrad B – ŠO K a. s. Kunvald B
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina Rozhodčí:
Lorenc Josef
1. Smola J. V 1827 1:0 Hodek R. V 1761 1. Maceška B. 1805 1/2 Tobiška
J. V 1728
2. Kapoun V. 1786 1/2 Dvořák
E. V 1706 2. Lorenc J. 1586 0:1 Rusz
G. 1641
3. Minařík L. 1613 1/2 Krčmář
S. 1537 3. Hejl
P. 1552 1:0 Michalička
V. 1469
4. Driemer J. 1537 1:0 Bém
T. 1330 4. Janeček
O. 1500 1:0 Šejnoha
L. 1376
5. Mastný T. 1677 1:0 Mlynář
M. 1640 5. Lorencová
J. 1336 1:0 Šejnoha J. 1079
4
: 1 3.5
: 1.5
TJ Jablonné nad
Orlicí – Sokol Městečko Trnávka TJ
Sokol Mistrovice A – TJ Sokol Mistrovice B
Rozhodčí:
Vaníček Jan Rozhodčí:
Halbrštát Karel
1. Filip L. 1883 0:1 Burian
M. 1788 1. Ježek
J. H 1670 1/2 Bouchal L. 1449
2. Černohous J. 1726 0:1 Šmíd
F. 1683 2. Kristl
V. 1565 1:0 Baláš
V. 1000
3. Vaníček J. 1698 0:1 Navrátil
M. 1759 3. Sysr
P. H 1517 1:0 Spáčilová A. 1095
4. Kubíček V. 1648 1:0 Lattenberg
F. 1643 4. Langr P. 1457 1:0 Dušek O. 1094
5. Vaníček P. 1000 1:0 Pavlů
P. 1566 5. Ježek
J. 1000 0:1 Bouchal
T. 1000
2
: 3 3.5
: 1.5
SK+Sokol Žamberk
C – TJ Lanškroun C ŠK
Ústí nad Orlicí D – SPV Červená Voda
Rozhodčí:
Hurdes Emil Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
1. Jeništa J. V 1805 1/2 Doleček M. 1455 1. Šmajzrová
K. 1705 1:0 Brychta A. 1679
2. Mazura J. 1582 1/2 Kolomý
A. 1458 2. Holásek
V. 1504 1/2 Matoulek
V. 1679
3. Janeček M. 1596 1/2 Pilný
J. 1362 3. Holásek
V. 1489 0:1 Ludvik
F. 1701
4. Charvát V. 1308 1/2 Lapáček
L. 1545 4. Dudla
M. 1518 1:0 Malý
E. 1526
5. Hurdes E. 1459 0:1 Pešek
P. 1243 5. Píše
J. 1443 1:0 Bednarz
R. 1000
2
: 3 3.5
: 1.5
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Mistrovice A 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 7
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 6
3. TJ Spartak OEZ Letohrad B 2 1 1 0 4 6 : 4 5
4. Sokol Městečko Trnávka 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 5
5. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 1 0 1 3 5 : 5 4
5. ŠO K a. s. Kunvald B 2 1 0 1 3 5 : 5 4
7. TJ Sokol Mistrovice B 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 4
8. TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4 : 6 2
9. SK+Sokol Žamberk C 2 0 1 1 1 4.5 : 5.5 2
10. SPV Červená Voda 2 0 1 1 1 4 : 6 3
11. TJ Jablonné nad Orlicí 2 0 0 2 0 4 : 6 4
12. ŠO K a. s. Kunvald C 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1