27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Chrudim B 1:7, Polabiny E - Bohdaneč 6,5:1,5, Rapid Pardubice E - Hlinsko A 6,5:1,5, Bohemia Pardubice B - Hlinsko B 6:2, Chotěboř C - Rapid Pardubice D 6,5:1,5, Heřmanův Městec - Polabiny D 5:3
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 25. 01. 2015
TJ Štefanydes
Polička D – TJ ŠO Chrudim B
2222 ŠK Polabiny E – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí:
Schaffer David
Rozhodčí: Melichar Vojtěch
1.
Sodomka A.
1881
0:1
Linhart Z.
1969
1.
Melichar V.
1969
1:0
Veselý E.
1828
2.
Schaffer D.
1716
0:1
Kokeš B.
1997
2.
Řezníček D.
1995
1/2
Sekyrka J.
1818
3.
Pospíšil P.
1726
1/2
Hájek J.
H
1950
3.
Půlpán M.
1939
1:0
Jouza P.
1678
4.
Feltl P.
1529
0:1
Němec B.
1913
4.
Liduch F.
1869
1:0
Pyskatý J.
1613
5.
Bartoš K.
1645
1/2
Ždímal P.
1773
5.
Ludvík T.
1713
1:0
Svoboda J.
1625
6.
Kopecký V.
1695
0:1
Bartoš M.
1736
6.
Žejdlík P.
1620
1:0
Zmek J.
1663
7.
Stodola J.
1423
0:1
Krys J.
1754
7.
Bureš M.
1620
1:0
Krejčí J.
H
1636
8.
Brokl D.
1286
0:1
Němec V.
1590
8.
Fišnar K.
1431
0:1
Binas J.
1612
1 : 7
6.5 : 1.5
ŠK Rapid
Pardubice E – ŠO Hlinsko A
ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Nadrchal Tomáš
1.
Vávra R.
V
2034
1:0
Adámek M.
1907
1.
Nadrchal T.
V
1964
1:0
Hanus M.
1902
2.
Hrnčiarik K.
1872
1/2
Janda L.
1867
2.
Daněk P.
1965
0:1
Říha V.
1734
3.
Pavlovec V.
1877
1/2
Šťulík J.
1819
3.
Mazura T.
1914
0:1
Dvořák S.
1832
4.
Slabý M.
1801
1/2
Vojanec H.
1560
4.
Mudruňka P.
2008
1:0
Novotný O.
1321
5.
Marcinko P.
1794
1:0
Severýn J.
1000
5.
Michlian Š.
1842
1:0
Vašek P.
1300
6.
Režný Z.
1741
1:0
Štorek L.
1660
6.
Kvapil P.
1672
1:0
Zelenka P.
1243
7.
Kalhous M.
1613
1:0
Londinová J.
1569
7.
Kučera A.
1711
1:0
Pešek P.
1198
8.
Štěpán J.
1557
1:0
Peňáz V.
1239
8.
Beneš D.
1684
1:0
Pešek M.
1100
6.5 : 1.5
6 : 2
TJ CHS Chotěboř
C – ŠK Rapid Pardubice D
Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Ďoubal Petr
Rozhodčí: Honek Jan
1.
Petrus L.
V
2003
1:0
Novotný A.
V
1871
1.
Starý L.
1899
1:0
Bělohlav J.
1940
2.
Krejčík T.
1912
1:0
Seidl Z.
1829
2.
Müller P.
1977
1/2
Kouba P.
1887
3.
Sukdolák R.
1826
1:0
Janko J.
1814
3.
Konrád F.
H
1844
0:1
Jecha P.
1935
4.
Fiala M.
1854
1:0
Mikulenka T.
1525
4.
Honek J.
1820
1/2
Rež M.
1769
5.
Michal M.
1759
1:0
Svítil R.
1712
5.
Přibyl J.
1815
1:0
Vorel B.
1670
6.
Jun R.
1433
0:1
Prokop M.
1560
6.
Hon J.
H
1790
1:0
Gregor J.
1655
7.
Ďoubal P.
1737
1/2
Joukl J.
1492
7.
Klouček J.
1708
0:1
Kvapil P.
1617
8.
Jun R.
1433
1:0
Joukl M.
1423
8.
Urválek M.
1000
1:0
Brázda V.
1267
6.5 : 1.5
5 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim B
6
6
0
0
18
33
:
15
26
2.
2222 ŠK Polabiny
E
6
6
0
0
18
32.5
:
15.5
25
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
6
5
1
0
16
31.5
:
16.5
26
4.
TJ CHS Chotěboř C
6
5
0
1
15
31.5
:
16.5
25
5.
ŠK Rapid
Pardubice E
6
2
3
1
9
26
:
22
17
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
2
1
3
7
21
:
27
14
7.
TJ Štefanydes
Polička D
6
2
0
4
6
20.5
:
27.5
13
8.
ŠO Hlinsko A
6
1
2
3
5
19.5
:
28.5
11
9.
Jiskra Heřmanův
Městec
6
1
1
4
4
19.5
:
28.5
9
10.
2222 ŠK Polabiny
D
6
0
2
4
2
19.5
:
28.5
11
11.
ŠO Hlinsko B
6
0
2
4
2
17
:
31
9
12.
ŠK Rapid
Pardubice D
6
0
0
6
0
16.5
:
31.5
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .