27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř A - Polabiny C 4:4, Žamberk - Lanškroun 3:5, Moravská Třebová - Zaječice 4:4, Česká Třebová - Litomyšl 3:5, Rapid Pardubice C - Vysoké Mýto B 5,5:2,5, Bohemia Pardubice - Chotěboř B 8:0
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015 – PDŠS
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 01. 02. 2015
TJ CHS Chotěboř
A – 2222 ŠK Polabiny C
SK + Sokol Žamberk – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Petrus
Luděk
Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1.
Tůma J.
2322
0:1
Jedlička A.
V
2249
1.
Mikyska K.
H
1889
0:1
Pokorný T.
H
2266
2.
Ondráček O.
2092
1/2
Hostinský J.
V
2215
2.
Havrlík P.
1881
0:1
Havelka J.
2019
3.
Vala F.
H
2123
1:0
Kourek J.
V
2118
3.
Dungl P.
1913
1/2
Hrubeš P.
2165
4.
Tůma J.
2200
1:0
Černý J.
2048
4.
Mazura M.
1939
0:1
Solil R.
1978
5.
Štolba M.
H
2170
0:1
Trojan L.
2018
5.
Lorenc J.
H
1785
1/2
Vaculík J.
1777
6.
Černovský J.
H
2129
1/2
Just P.
2009
6.
Zámečník B.
1889
1/2
Kolomý Š.
1678
7.
Petrus L.
2003
1/2
Törvenyi R.
2012
7.
Lorenc A.
H
1746
1:0
Palla S.
1767
8.
Hospodka J.
1880
1/2
Řezníček D.
1995
8.
Martinec J.
1786
1/2
Šebrle J.
1765
4 : 4
3 : 5
TJ Slovan
Moravská Třebová – Sokol Zaječice
Proplast Česká Třebová – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1.
Kotva M.
2069
1:0
Jedlička L.
H
2232
1.
Krátký J.
2009
0:1
Pekař V.
2174
2.
Meleshko A.
1935
0:1
Vařejčko J.
2186
2.
Mareš J.
H
1962
1:0
Zeman M.
2070
3.
Krušina P.
H
1898
0:1
Hájek J.
2085
3.
Prax I.
1982
0:1
Daniel M.
H
2087
4.
Chvojka A.
1885
1/2
Jelínek M.
1996
4.
Vondra L.
1978
1/2
Doseděl J.
H
2043
5.
Grepl P.
1858
1:0
Hájek J.
1950
5.
Grundman V.
H
1944
0:1
Jirsa L.
2018
6.
Kozák D.
H
1814
0:1
Hromádko M.
1969
6.
Šimek Z.
1923
1:0
Škeřík K.
2007
7.
Sojma Z.
1752
1:0
Konrád F.
1844
7.
Pelcl K.
1890
1/2
Bartošová L.
1936
8.
Endl V.
1607
1/2
Tobišková P.
H
1634
8.
Jiroušek J.
1268
0:1
Nešpor J.
H
1765
4 : 4
3 : 5
ŠK Rapid
Pardubice C – ŠK Vysoké Mýto B
ŠK Bohemia Pardubice – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Sýkora
Josef
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Veselý T.
V
2105
0:1
Ptáček L.
V
2122
1.
Yakimenko A.
C
2159
1:0
Dobšinský P.
1724
2.
Kastner O.
2043
1/2
Kosek M.
V
2013
2.
Horáček M.
2083
1:0
Pařízek V.
H
1833
3.
Sýkora J.
V
2117
1/2
Kučera J.
H
1878
3.
Novák A.
2084
1:0
Říha V.
H
1734
4.
Kraus O.
2022
1:0
Podgorný R.
1771
4.
Vodička P.
2035
1:0
Štolfa J.
1781
5.
Timko M.
C
1955
1:0
Ondrej T.
1851
5.
Třasák O.
2016
1:0
Tomek K.
1762
6.
Novotný A.
1871
1:0
Marinov P.
1792
6.
Nadrchal T.
1964
1:0
Sukdolák R.
1826
7.
Hennig T.
2014
1:0
Marek J.
1661
7.
Daněk P.
1965
1:0
Fiala M.
1854
8.
Hrnčiarik K.
1872
1/2
Nedelčev R.
1623
8.
Kuzmin S.
1870
1:0
Michal M.
1759
5.5 : 2.5
8 : 0
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
C
7
5
1
1
16
32
:
24
20
2.
TJ CHS Chotěboř A
7
4
3
0
15
35
:
21
26
3.
TJ Lanškroun
7
5
0
2
15
31
:
25
20
4.
ŠK Rapid
Pardubice C
7
4
2
1
14
32
:
24
20
5.
Sokol Zaječice
7
4
1
2
13
34
:
22
23
6.
ŠK Bohemia
Pardubice
7
3
3
1
12
36
:
20
28
7.
Proplast Česká
Třebová
7
2
2
3
8
26.5
:
29.5
13
8.
TJ Jiskra
Litomyšl
7
2
1
4
7
25.5
:
30.5
16
9.
ŠK Vysoké Mýto B
7
2
1
4
7
24
:
32
14
10.
TJ Slovan
Moravská Třebová
7
1
1
5
4
21.5
:
34.5
14
11.
SK + Sokol
Žamberk
7
1
1
5
4
18
:
38
8
12.
TJ CHS Chotěboř B
7
0
2
5
2
20.5
:
35.5
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .