27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 24.července až 1.srpna 2015 vyvrcholil 26.ročník festivalu CHECH OPEN 2015 čtyřmi hlavními turnaji, jichž se zúčastnilo celkem 1038 hráčů. V turnaji A potvrdili své kvality dva nejvýše nasazení hráči, když první byl 'domácí' GM Viktor Láznička z Nového Boru před 'taky domácím' GM Sergejem Movsesianem (t.č. Arménem), třetí místo patřilo GM Robertu Cvekovi z Nového Boru, nejlepším z našich zástupců byl IM Lukáš Černoušek z Rapidu Pardubice. Turnaj B vyhrál IM Josef Přibyl z Holdie Praha před G. Kuzminem z Ruska a Minh Duc NGO z Německa, z našich zástupců byl nejúspěšnější Václav Grundman z Polabin. V turnaji C byl nejlepší Batsaikhan TSERENDORJ z USA, druhé místo obsadil Evgeniy BAGLAEV z Ruska a na třetím místě skončila nejlepší česká zástupkyně Michaela Nová z Polabin. V turnaji D kralovali zástupci Ruska v pořadí Viatcheslav STAROVEROV, Aida TUKAEVA a Alexander ZAYTSEV, nejlepším českým a současně i naším zástupcem se stal Michal JAREŠ ze Železných hor.
CZECH OPEN 2015 - hlavní
turnaje
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o., Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Bedenkzeit : 2x1,5 h/40 + 30 min + 30s/move
Místo : Pardubice (CZE)
Datum od : 2015/07/24 Datum do 2015/08/01
Turnaj A
Hlavní rozhodčí : IA Jevgenij Melikset-Bek
Rozhodčí : FA Martin Dobrotka
Ø ELO turnaje : 2283
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
Skup.
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
GM
LAZNICKA Viktor
CZE
2657
1. Novoborsky Sk
7,5
2487
42,5
53,5
2
2
GM
MOVSESIAN Sergei
ARM
2653
7
2468
41,5
53,5
3
21
GM
CVEK Robert
CZE
2517
1. Novoborsky Sk
7
2445
39
49,5
64
76
FM
CERVENY Martin
CZE
2394
2222 Sk Polabiny
5,5
2353
32,5
42,5
75
32
GM
NEUMAN Petr
CZE
2470
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5,5
2299
36
46
91
120
FM
SABOL Marian
CZE
2312
Sk Vysoke Myto
5
2347
34
43
153
130
FM
JEDLICKA Ales
CZE
2299
2222 Sk Polabiny
4,5
2261
32
41
159
138
FM
MACHAN Jan
U18
CZE
2286
2222 Sk Polabiny
4,5
2233
32
40,5
162
151
FM
PULPAN Jakub
U18
CZE
2263
2222 Sk Polabiny
4,5
2217
28,5
36,5
165
238
TUMA Jan
U18
CZE
2141
Tj Chs Chotebor
4,5
2205
22,5
28,5
248
171
PEKAR Vaclav
CZE
2233
Tj Jiskra Litomysl
3
2224
29,5
38
252
253
HORACEK Michal
CZE
2124
Sk Bohemia Pardubice O.S.
3
2186
24
29
283
272
NOVAK Ales
CZE
2080
Sk Bohemia Pardubice O.S.
2
2180
25
33,5
Turnaj B
Hlavní rozhodčí : IA Thomas Strobl
Rozhodčí : FA Michail Korecek
Ø ELO turnaje : 1941
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
Skup.
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
IM
PRIBYL Josef
S60
CZE
2274
Sk Holdia Dp Praha
7,5
2068
41,5
52
2
2
KUZMIN G.
RUS
2296
7,5
2026
39
48,5
3
70
NGO Minh Duc
U16
GER
2018
7
2101
45,5
56
47
34
GRUNDMAN Vaclav
U16
CZE
2071
2222 Sk Polabiny
5,5
1972
35,5
46
53
40
LIDUCH Filip
CZE
2058
2222 Sk Polabiny
5,5
1952
34
43
85
16
SILAR Lubomir
S60
CZE
2139
Sachovy Spolek Zelezne Hory
5
1905
31,5
40,5
92
53
KOTVA Milan
S60
CZE
2036
Tj Slovan Moravska Trebova
5
1874
29
37
119
24
REZNICEK Dominik
CZE
2101
2222 Sk Polabiny
4,5
1935
31
40,5
151
93
DANEK Pavel
CZE
1981
Sk Bohemia Pardubice O.S.
4
1942
34
43,5
190
129
STARY Lukas
CZE
1927
Jiskra Hermanuv Mestec
3,5
1808
26,5
36,5
194
185
JANECEK Vaclav
CZE
1834
Tj Spartak Oez Letohrad
3
1958
31
40
198
183
SLABY Milos
S60
CZE
1836
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3
1930
31,5
41,5
213
182
NESPUREK Petr
CZE
1840
2222 Sk Polabiny
3
1853
24
31
215
180
BARTOS Karel
CZE
1842
Sk Svitavy
3
1827
27,5
35
226
192
SCHAFFER Ondrej
CZE
1827
Tj Stefanydes Policka
2,5
1814
25,5
32,5
Turnaj C
Hlavní rozhodčí : IA Rastislvav Diviak
Rozhodčí : FA Jirina Prokopova, FA Tadeusz Agacinski
Ø ELO turnaje : 1706
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
Skup.
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
TSERENDORJ Batsaikhan
USA
2049
8
40
51,5
7
2
2
BAGLAEV Evgeniy
RUS
2080
7,5
43,5
53,5
6
3
70
NOVA Michaela
w
CZE
1828
2222 Polabiny
7,5
35,5
45,5
7
7
29
CACH Jakub
CZE
1910
2222 Sk Polabiny
7
38,5
49,5
6
10
55
PULPAN Matej
U14
CZE
1861
2222 Sk Polabiny
7
34
42,5
6
16
102
LUDVIK Tomas
U14
CZE
1785
2222 Sk Polabiny
6,5
39
49
6
18
85
SVANDA Ondrej
U14
CZE
1801
Tj Stefanydes Policka
6,5
36,5
47
5
37
18
SVUB Jan
S60
CZE
1932
Tj Lanskroun
6
35,5
46
5
39
149
GREGOR Jiri
CZE
1711
2222 Sk Polabiny
6
34,5
44,5
5
46
19
NETUSIL Jakub
CZE
1930
Sk Usti nad Orlici
5,5
39
50
5
72
104
RIHA Vojtech
U14
CZE
1781
ŠO Hlinsko
5,5
31,5
40
5
81
144
SVITIL Radek
CZE
1721
Sk Rapid Pardubice
5
37
47,5
4
92
5
VODICKA Pavel
CZE
2030
Sk Bohemia Pardubice
5
33
42
3
102
115
LORENC Adam
CZE
1765
Tj Spartak Letohrad
5
31,5
39,5
4
157
VOREL Bohuslav
CZE
1695
2222 Sk Polabiny
5
30
38,5
3
119
120
JANKO Jan
CZE
1758
Sk Rapid Pardubice
5
24,5
31
4
120
46
SODOMKA Adam
CZE
1878
Tj Stefanydes Policka
4,5
38
47
4
148
110
PAPACEK Milos
CZE
1777
Tjspartak Letohrad
4,5
27,5
34
4
149
123
PALLA Stanislav
S60
CZE
1758
Tj Lanskroun
4,5
27
36
3
155
172
KVAPIL Petr
S60
CZE
1667
Sk Bohemia Pardubice
4
36
46,5
3
157
155
SCHAFFER David
CZE
1704
Tj Stefanydes Policka
4
35
44,5
4
175
114
ZEJDLIK Patrik
CZE
1766
2222 Sk Polabiny
4
30,5
40
3
181
168
KOPECKY Vaclav
CZE
1679
Tj Stefanydes Policka
4
29,5
37
3
191
116
STODOLA Jakub
CZE
1765
Tj Stefanydes Policka
4
27
35,5
3
221
244
SVANDA Adam
U14
CZE
1465
Tj Stefanydes Policka
3,5
25,5
33
2
243
201
KREJCI Jan
S60
CZE
1601
2222 Sk Polabiny
3
23,5
30
2
Turnaj D
Hlavní rozhodčí : IA Rastislav Diviak
Rozhodčí : Katerina Smajzrova, Josef Sykora
Ø ELO turnaje : 1296
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
Skup.
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
222
STAROVEROV
Viatcheslav
RUS
1000
Gorodskoy
8
44
55
7
2
31
TUKAEVA Aida
w
U12
RUS
1610
8
40
51
8
3
237
ZAYTSEV Alexander
RUS
1000
7,5
41,5
53
6
5
122
JARES Michal
U12
CZE
1478
Sachovy Spolek Zelezne Hory
7
43
55
6
7
36
PROKOP Matej
CZE
1588
Sk Rapid Pardubice, O.S.
7
40
51
7
9
13
JOUZA Petr
CZE
1656
Sokol Lazne Bohdanec
7
39
51,5
7
16
6
KOTLANT Tomas
CZE
1678
Sk Bohemia Pardubice O.S.
6,5
39,5
50,5
6
19
21
CACH Zdenek
CZE
1638
2222 Sk Polabiny
6,5
36,5
47,5
5
20
35
CACH Ondrej
CZE
1593
2222 Sk Polabiny
6,5
35
45,5
4
22
26
BRAZDA Vit
U12
CZE
1622
2222 Sk Polabiny
6,5
34,5
44
6
26
57
JOUKL Jakub
CZE
1519
Sk Rapid Pardubice, O.S.
6
38
49
6
55
74
JOUKL Martin
CZE
1461
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5,5
35
44,5
4
60
37
STOCEK Pavel
CZE
1583
2222 Sk Polabiny
5,5
32
40,5
4
68
77
JANECEK Ondrej
S60
CZE
1456
Tj Spartak Oez Letohrad
5
38
49
5
70
54
MIKULENKA Tomas
CZE
1533
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5
37,5
47
5
74
133
STEHLIK Pavel
CZE
1304
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5
36
46
3
78
121
ZEJDLIK Erik
U12
CZE
1527
2222 Sk Polabiny
5
34,5
43,5
3
82
50
LORENC Josef
CZE
1551
Tj Spartak Oez Letohrad
5
33,5
43
3
84
126
JARES Ondrej
CZE
1427
Sachovy Spolek Zelezne Hory
5
33,5
42
3
89
48
KVAPIL Pavel
S60
CZE
1560
2222 Sk Polabiny
5
32
42
3
94
23
VOLDANOVA Barbora
w
CZE
1636
Sk Bohemia Pardubice O.S.
5
31,5
41
3
100
94
FIALA Jan
CZE
1344
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5
28,5
36,5
5
112
72
PISTORA Lubomir
S60
CZE
1473
Sokol Lazne Bohdanec
4,5
34
46
4
119
145
RET Adam Josef
U12
CZE
1221
2222 Sk Polabiny
4,5
32
42
4
120
100
NESPUREK Jan
CZE
1305
2222 Sk Polabiny
4,5
31,5
40,5
4
122
136
PULPAN Ondrej
U12
CZE
1271
2222 Sk Polabiny
4,5
31
39,5
4
124
148
STOCEK Martin
U12
CZE
1210
2222 Sk Polabiny
4,5
30,5
38,5
4
152
161
JUCHELKA Marek
U12
CZE
1088
2222 Sk Polabiny
4
31
39
2
153
76
VINS Karel
S60
CZE
1461
Sk Rapid Pardubice, O.S.
4
30,5
39
4
162
140
STEKL Filip
CZE
1250
Sk Rapid Pardubice, O.S.
4
28
36,5
3
163
130
LORENCOVA Jitka
w
CZE
1347
Tj Spartak Oez Letohrad
4
28
36,5
2
166
150
NESPUREK Vojtech
CZE
1200
2222 Sk Polabiny
4
27
37,5
3
184
111
HORACKOVA Isabela
w
CZE
1134
Sk Bohemia Pardubice O.S.
3,5
27,5
36
3
185
157
PLIVA Petr
CZE
1103
2222 Sk Polabiny
3,5
26
34,5
3
203
224
SVOBODA David
U12
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice
3
26,5
34,5
3
217
219
SERBOUTI Youness
U12
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice
2,5
25,5
33
2
228
202
MATOUSEK Matyas
U12
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice, O.S.
2
26,5
33,5
2
232
160
NESPUREK Jakub
U12
CZE
1100
Sachovy Spolek Zelezne Hory
2
18
23,5
2
234
173
BROZ Dominik
U12
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice, O.S.
1,5
23,5
30,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .