27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 18.října 2014 se v Poličce uskutečnil první kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích do 10 a 12 let, kterého se zúčastnilo celkem 70 chlapců a dívek z 11 oddílů/klubů. V kategorii do 12 let zvítězil Michal Jareš z Chvaletic před Janem Jirouškem z České Třebové a Adamem Švandou z Poličky, nejlepší dívkou byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O.. V nejmladší kategorii do 10 let nedal nikomu šanci Michal Ďuriančík ze Svitav a zvítězil s plným bodovým ziskem 7/7, druhý skončil Martin Stoček z Polabin a třetí byl Adam Zelenka z Hlinska, vítězství mezi dívkami získala Tereza Šulcová z Polabin. Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska , Chotěboře, Chvaletic , Polabin, Poličky a Ústí n/O. .
1. kvalifikační turnaj KP PDŠS do 12 let - Polička
Organizátor :
TJ Štefanydes Polička
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Bc. David Schaffer
Hlavní rozhodčí
: Bc. David Schaffer
Rozhodčí : Adam
Sodomka
Bedenkzeit : 2
x 20 min. + 5s/tah
Datum :
2014/10/18
Kategorie do 12 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Jareš Michal
1476
TJ ENERGETIK
Chvaletice
6
23,5
32
26,5
2
1
Jiroušek Jan
1523
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
5,5
23,5
33,5
25,75
3
4
Švanda Adam
1427
TJ Štefanydes
Polička
5
24,5
34,5
23,25
4
2
Jun Rudolf
1520
TJ CHS Chotěboř
5
23,5
32,5
21,5
5
8
Ret Adam Josef
1201
2222 ŠK Polabiny
5
21,5
28,5
17
6
13
Píše Michal
1136
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
19
26
15,5
7
6
Hruban Oliver
1212
2222 ŠK Polabiny
5
18
26,5
17,5
8
5
Dudlová Kateřina
1372
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4,5
23
32
18,75
9
7
Málková Barbora
1211
TJ Lanškroun
4,5
21
27
14
10
10
Pražák Viktor
1150
ŠK Lípa
4,5
19,5
27,5
15,25
11
9
Rožek
Jan
1195
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
21
28,5
12
12
11
Leksová Soňa
1147
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
19,5
27
13
13
22
Minář Milan
1083
TJ Lanškroun
4
18,5
26,5
12,5
14
23
Huang Pavel
1075
ŠK Svitavy
4
18
25
11,5
15
19
Urban Martin
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
18
24,5
10,5
16
14
Křivský Lukáš
1135
TJ CHS Chotěboř
4
17,5
25,5
11
17
15
Šulc
Jiří
1106
ŠO Hlinsko
4
16,5
23
11
16
Hutař Vojtěch
1101
TJ CHS Chotěboř
4
16,5
23
11
19
17
Moravec Jakub
1100
ŠK Svitavy
3,5
18,5
25,5
11,25
20
36
Zlatník Jiří
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
16,5
23
8,75
21
37
Šilar Petr
1000
TJ Lanškroun
3,5
16,5
22
8
22
18
Tlapák Marek
1100
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3,5
13,5
18,5
7,75
23
33
Pataki Alexandr
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
19
25
8
24
24
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
3
18,5
25
7
25
35
Zdražil Jindřich
1000
ŠO Hlinsko
3
17
23,5
9,5
26
28
Klejch Filip
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
16,5
23
6,5
27
21
Hanuška Filip
1096
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
15,5
23
6
28
12
Václavík Patrik
1143
ŠK Svitavy
3
15,5
21
7,25
29
20
Zachař Michal
1100
ŠK Svitavy
3
14,5
21
5,5
30
30
Kössler Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2,5
17
24
7,5
31
29
Kráčmer Zdeněk
1000
TJ Lanškroun
2,5
15,5
20
3,25
32
32
Novotný Samuel
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
15
19,5
2
33
31
Michalička Patrik
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
14,5
20,5
2,5
34
34
Vykypěl Eda
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
14,5
19
2
35
27
Holásková Markéta
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
13,5
18
2
36
26
Hančák Adam
1000
2222 ŠK Polabiny
1
14
19,5
0,5
37
25
Dostálová Hana
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
1
8,5
14
0,5
Kategorie do 10 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
Ďuriančík Michal
1101
ŠK Svitavy
7
22
29,5
29,5
2
1
Stoček Martin
1361
2222 ŠK Polabiny
6
21,5
29,5
22,5
3
2
Zelenka Adam
1223
ŠO Hlinsko
5
23,5
32,5
19,5
4
8
Nejedlý Lukáš
1100
TJ CHS Chotěboř
5
22
30
17
5
15
Juchelka Marek
1000
2222 ŠK Polabiny
5
20
27,5
17,5
6
10
Pešek Martin Jakub
1012
ŠO Hlinsko
5
18
27
17,5
7
3
Nejedlý Radek
1144
TJ CHS Chotěboř
4,5
19
28,5
14,75
8
7
Málek Filip
1100
TJ Lanškroun
4,5
18
25,5
15,75
9
33
Šulcová Tereza
1000
2222 ŠK Polabiny
4
24,5
34,5
17
10
4
Bartoš Andrej
1123
TJ Štefanydes
Polička
4
20,5
28
13,5
11
9
Šafář Václav
1032
TJ Štefanydes
Polička
4
20
27
13,5
12
16
Kobr Matěj
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
19,5
29
13
13
12
Doskočil Josef
1000
ŠK Svitavy
4
19
26
13
14
26
Rožek Tomáš
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
19
25
11,5
15
32
Šmajzrová Dominika
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
16,5
22,5
11,5
16
28
Valenta Jakub
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
16
21,5
9,5
17
19
Křivská Veronika
1000
TJ CHS Chotěboř
3,5
19
26,5
10,75
18
29
Večeře Radek
1000
ŠK Svitavy
3,5
16,5
23
9
19
22
Nastoupil Adam
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
13
18,5
7
20
6
Kylar Ondřej
1100
TJ Lanškroun
3
19,5
28,5
9,5
21
13
Hejkrlík Dan
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
17,5
23
8
22
20
Mrázek Josef
1000
TJ CHS Chotěboř
3
17
23,5
7
23
27
Skoták Michal
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
14,5
21
6,5
24
31
Šlesinger David
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
14,5
20,5
5,5
25
30
Vodičková Nikol
1000
ŠK Svitavy
3
14
20,5
6
26
14
Holásek Tomáš
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
11
16
3,5
27
23
Nekoranec Jakub
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
18,5
24,5
6,75
28
18
Křipský
Martin
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
16
22
4,5
29
25
Paar David
1000
2222 ŠK Polabiny
2
15,5
20,5
3
30
21
Nahodilová Ludmila
1000
ŠK Svitavy
2
14,5
22,5
3
31
11
Borek Tomáš
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
11,5
15,5
2,5
32
17
Kočí Václav
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
1,5
13,5
20,5
1,5
33
24
Nováková Alice
1000
TJ Štefanydes
Polička
1,5
10,5
16,5
1,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .