27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 2.ligy skupiny D zvítězila Polička A v Ústí n/O. 6,5:1,5 a nadále neztratila ani bod a první výhru si připsaly i Polabiny B za domácí výhru nad Zábřehem poměrem 5,5:2,5. Zbývající naši zástupci však vyšli naprázdno - Polička B podlehla ve Žďáru n/S. 6,5:1,5, AKIS Pardubice prohrál v Lípě 6:2 a také Vysoké Mýto podlehlo ve Velkých Losinách 4,5:3,5. Další výsledky: Hradec Králové B - Jičín B 6,5:1,5
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
TJ Slavia
Hradec Králové B
-
ŠK AD Jičín B
Šachový klub Ústí nad Orlicí
-
TJ Štefanydes Polička A
Nun Jiří (V)
2356F
½
-
½
2355F
Jüptner Jan (H)
Grundman Václav (H)
1944F
0
-
1
2294F
Červený Petr
Možný Miloš (V)
2318F
½
-
½
2217F
Kožúšek Daniel
Holásek Pavel
2009F
0
-
1
2174F
Pekař Václav (H)
Kořínek Ondřej
2331F
1
-
0
2173F
Fiala Jaroslav
Mareš Jan
1962F
½
-
½
2147F
Komárek David
Kracík Tomáš (H)
2203F
½
-
½
2148F
Urban Zdeněk
Volf Jaroslav
2067F
½
-
½
2085F
Havelka Josef (H)
Němec Zbyněk
2215F
1
-
0
2073F
Richterová Nataša
Poslušný Martin
1952F
0
-
1
2097F
Paščenko Jaromír
Ptáček Tomáš
1999F
1
-
0
1939F
Kabelka Ondřej
Švub Jan
1933F
0
-
1
2077F
Lorenc Oldřich
Jezbera Jiří
2173F
1
-
0
2001F
Zákoucká Adéla
Pokorný Jan
1899F
½
-
½
2037F
Houška Bronislav
Döring Robert
2169F
1
-
0
2126F
Indrák Igor
Kapoun Vít
1786F
0
-
1
2024F
Komárková Magdaléna
6½
:
1½
1½
:
6½
2222 ŠK
Polabiny B
-
ŠK 1921 Zábřeh
TJ Sokol Lázně Velké Losiny A
-
ŠK Vysoké Mýto
Jedlička Aleš (V)
2287F
1
-
0
2140F
Zapletal Jiří
Stratil Ladislav (H)
2349F
1
-
0
2164F
Trhal Tomáš (H)
Macháň Jan (V)
2240F
1
-
0
2085F
Sohr Vladimír
Baláček Tadeáš (H)
2217F
0
-
1
2282F
Sabol Marian
Hošek Milan
2286F
1
-
0
2091F
Opravil Karel
Valenta Vít
2163F
½
-
½
2084F
Šmíd Jaroslav (H)
Paleček Peter (C)
2218F
1
-
0
2060F
Urbášek Oleg (H)
Vaculík Jakub
1966F
1
-
0
2070F
Kosek Jiří
Mojžíš Jaroslav
2150F
1
-
0
2042F
Doležel Jaromír (H)
Kubíček Antonín
2192F
0
-
1
2122F
Ptáček Luboš
Hostinský Jiří
2215F
0
-
1
2054F
Krmela Aleš (H)
Malý Marek
2158F
½
-
½
2013F
Kosek Marek
Trojan Luboš
2018F
0
-
1
2014F
Vicenec Roman
Hastík Svatopluk
2056F
½
-
½
2043F
Doseděl Jiří
Just Pavel
2009F
½
-
½
1810F
Reichl Roman
Lužíková Nicola
1778F
1
-
0
1746F
Ptáček Miloslav
5½
:
2½
4½
:
3½
TJ Žďár nad
Sázavou A
-
TJ Štefanydes Polička B
ŠK ZVU Engineering Lípa A
-
AKIS Pardubice
Večeřa Pavel
2207F
0
-
1
2079F
Kastner Oldřich (H)
Jirásek Pavel
2302F
1
-
0
2271F
Prandstetter Eduard
Vašut Karel
2155F
1
-
0
1934F
Stodola Marek
Jedlička Luboš
2232F
0
-
1
2234F
Smutný Jan (H)
Siebenbürger Vlastimil
2095F
1
-
0
1937F
Sion David
Šafařík Jakub (H)
2104F
1
-
0
2190F
Hlavnička Jiří
Bukáček Lubomír
2062F
1
-
0
1952F
Smejkal Jan
Fiedler Bedřich
2118F
½
-
½
2079F
Veselý Tomáš
Celý Jaroslav
2078F
½
-
½
1873F
Schaffer Ondřej
Vařejčko Josef (H)
2186F
1
-
0
2117F
Sýkora Josef
Fišar Josef
2066F
1
-
0
1745F
Petrásek Kamil
Hájek Jiří (H)
2085F
1
-
0
2022F
Kraus Ondřej
Svoboda Ivo
1946F
1
-
0
1847F
Tulis Jan
Kaisler Martin
2041F
½
-
½
1971F
Kastner Vojtěch
Bílek Roman
1928F
1
-
0
1723F
Charouz Milan
Szücs Matyáš
2068F
1
-
0
2014F
Hennig Thomas
6½
:
1½
6
:
2
Tabulka po 6. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
6
0
0
18
35
28
2.
TJ Štefanydes
Polička A
6
0
0
18
32
24
3.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny A
4
1
1
13
26,5
17
4.
ŠK Vysoké Mýto
3
1
2
10
26,5
17
5.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
3
1
2
10
26,5
16
6.
AKIS Pardubice
2
2
2
8
25
16
7.
ŠK AD Jičín B
2
0
4
6
23
15
8.
ŠK 1921 Zábřeh
2
0
4
6
21
13
9.
2222 ŠK Polabiny
B
1
2
3
5
23,5
14
10.
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
1
1
4
4
17
8
11.
TJ Žďár nad
Sázavou A
1
0
5
3
19,5
10
12.
TJ Štefanydes
Polička B
1
0
5
3
12,5
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .