27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém kole 1.ligy východ zvítězila Chrudim v Brně nad Durasem B 5,5:2,5, ale od sestupu ji to už nezachránilo. Další výsledky: Kroměříž - Duras Brno A 3:5, Staré Město - Orlová 3:5, Lokomotiva Brno - Grygov 5:3, Frýdek-Místek B - Zlín 6,5:1,5, Slezan Opava - Rychnov n/Kn. 5:3 Předposlední kolo definitivně určilo sestupující družstva - Duras Brno B, Rychnov n/Kn. a Chrudim, o vítězi rozhodne až poslední kolo.
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Slavia
Kroměříž
-
ŠK Duras BVK Brno „A“
BŠŠ Frýdek-Místek „B“
-
ŠK Zlín
Krejčí Jan (Z,H)
2533F
1
-
0
2533F
Bernášek Jan (Z,H)
Zwardoň Vojtěch (Z,V)
2389F
½
-
½
2436F
Ponížil Cyril (Z,H)
Malinovský Karel (Z,H)
2447F
0
-
1
2513F
Polák Tomáš (Z,H)
Vesselovsky Serguei (Z,V)
2355F
½
-
½
2366F
Roubalík Jakub (Z)
Lanč Alois (C)
2344F
0
-
1
2422F
Vyskočil Neklan (Z)
Jasný Stanislav (Z)
2409F
1
-
0
2246F
Krčál Michal (Z)
Mudrák Josef (Z)
2337F
0
-
1
2414F
Blatný Pavel (Z)
Rabatin Jakub (Z)
2226F
1
-
0
2174F
Šenkýř Martin (Z)
Karlík Vladimír (Z)
2248F
½
-
½
2362F
Chytilek Roman (H)
Kubík Michael (Z)
2177F
1
-
0
2161F
Hodovský Jiří
Dvořák Martin (Z)
2225F
0
-
1
2237F
Blahynka Martin (Z)
Pecha Tomáš (Z)
2217F
½
-
½
2059F
Svoboda Rostislav
Cagašík Tomáš (Z)
2235F
1
-
0
2136F
Skácelík Petr (Z)
Holeksa Zdeněk
2155F
1
-
0
2005F
Kocián Miroslav
Stachoň Martin
2152F
½
-
½
2217F
Macharáček Šimon
Kozel Jiří
2141F
1
-
0
0
0
3
:
5
6½
:
1½
ŠK Staré Město
-
SK Slavia Orlová
KVS EKODIVIZE Opava
-
Panda Rychnov n/Kn.
Bureš Jaroslav (Z)
2395F
½
-
½
2411F
Talla Vladimír (Z,H)
Caletka Radomír (Z,H)
2362F
1
-
0
2289F
Kačírek Petr (Z)
Sosna Jan (Z,H)
2364F
½
-
½
2312F
Neděla Vlastimil (Z)
Adámek Jiří (Z,H)
2357F
0
-
1
2204F
Goluch Piotr (Z,C)
Bažant Petr (Z)
2362F
½
-
½
2386F
Krzyzanowski Marcin (Z,C)
Nábělek Marek (Z)
2270F
1
-
0
2218F
Šmajzr Martin (Z)
Worek Joanna (Z,C)
2275F
0
-
1
2297F
Olšarová Tereza (Z)
Černín Radim (Z)
2258F
0
-
1
2203F
Kracík Tomáš (Z)
Buráň Jaroslav (Z)
2211F
½
-
½
2224F
Olšarová Karolína (Z)
Muratidis Nikos (Z)
2184F
0
-
1
2121F
Novotný Josef
Bažant Petr
2248F
0
-
1
2248F
Zabystrzan Pavel (Z)
Hromada Pavel (Z)
2174F
1
-
0
2094F
Machlowski Slawomir
Dobeš Vojtěch
2116F
1
-
0
2237F
Mrázek Lumír
Čempel Jaroslav
2135F
1
-
0
1931F
Daniel Jiří
Zpěváková Jana
2028F
0
-
1
2194F
Kuboš Rostislav
Záleský Karel
2060F
1
-
0
0
0
3
:
5
5
:
3
ŠK Lokomotiva
Brno
-
Agentura 64 Grygov
ŠK Duras BVK Brno „B“
-
TJ ŠO Chrudim
Kratochvíl Josef (Z)
2236F
½
-
½
2446F
Biolek Richard (Z,H)
Burdalev Kirill (Z,C)
2275F
½
-
½
2328F
Novotný Michal (Z,H)
Šklíba Martin (Z)
2263F
0
-
1
2419F
Kaňovský David (Z,H)
Seidl Štěpán (Z,H)
2211F
½
-
½
2282F
Sabol Marian (Z,H)
Sochorová Petra (Z)
2180F
0
-
1
2432F
Biolek Richard (Z,H)
Mudra Tomáš (Z)
2185F
0
-
1
2300F
Půlpán Jakub (Z,H)
Bednář Jakub (Z)
2162F
½
-
½
2281F
Obšivač Josef (Z)
Lakatoš Tomáš (C)
2102F
0
-
1
2265F
Němec Pavel (Z)
Kulovaná Eva (H)
2255F
1
-
0
2164F
Fuksík Jakub (Z)
Zeman Radek (Z)
1909F
½
-
½
2282F
Bujnoch Radek (Z)
Kratochvíl Milan
2200F
1
-
0
2134F
Zatloukal Petr
Sysel Michal
1970F
½
-
½
2205F
Hlaváček Robert (Z)
Kratochvíl Karel
2148F
1
-
0
2080F
Švancara Petr
Věžník Michael
1839F
0
-
1
2164F
Trhal Tomáš
Dvořák Adam
2036F
1
-
0
2008F
Musil Vítězslav
Menčík Pavel
1572N
½
-
½
2124F
Malivánek Jiří
5
:
3
2½
:
5½
Tabulka po 10. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Duras BVK Brno
„A“
8
1
1
25
54,5
41
2.
BŠŠ Frýdek-Místek
„B“
8
0
2
24
50
35
3.
SK Slavia Orlová
7
0
3
21
44
30
4.
ŠK Zlín
6
1
3
19
41
29
5.
KVS EKODIVIZE
Opava
6
0
4
18
41
26
6.
ŠK Staré Město
5
1
4
16
44,5
28
7.
Slavia Kroměříž
5
1
4
16
41
27
8.
ŠK Lokomotiva
Brno
4
1
5
13
39
24
9.
Agentura 64
Grygov
4
0
6
12
40
24
10.
TJ ŠO Chrudim
2
1
7
7
33,5
17
11.
Panda Rychnov
n/Kn.
1
0
9
3
28,5
18
12.
ŠK Duras BVK Brno
„B“
1
0
9
3
23
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .