27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhým vrcholem letošního 26.ročníku festivalu CZECH OPEN 2015 byly ve dnech 22.-23.července 2015 tři turnaje v rapidu, v nichž se představilo celkem 333 hráčů. V nejsilněji obsazeném turnaji G1 zvítězil 'domácí' GM Serjej Movsesian před GM Kirillem Stupakem z Běloruska a GM Kirillem Bryzgalinem z Ruska, nejlepší z českých hráčů byl IM Vojtěch Plát z Třince a nejlepším z našinců byl FM Martin Červený z Polabin. V turnaji G2 se překvapivým vítězem stal Martin Nehyba ze Skaličky, na druhém místě skončila Nataliy Pavlova a na třetím Mikhail Bekhovskiy (oba Rusko), nejlepším z našich zástupců byl Bohuslav Kokeš z Chrudimi. Turnaj G3 suverénně ovládl Sumiya Chinguun z Mongolska před nejlepším českým i naším zástupcem Ondřejem Cachem z Polabin a Petrem Miratským z Pelhřimova.
CZECH OPEN 2015 - turnaje
v rapidu
Organizátor : AVE-KONTAKT s.r.o., Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Bedenkzeit : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice (CZE)
Rapid G1
Hlavní rozhodčí : IA Jevgenij Melikset-Bek
Rozhodčí : IA Rastislav Diviak
Ø ELO turnaje : 2195
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
GM
MOVSESIAN Sergei
F
ARM
2724
Sk Rapid Pardubice
7
44,5
55,5
6
2
6
GM
STUPAK Kirill
F
BLR
2573
7
43
54,5
5
3
13
GM
BRYZGALIN Kirill
F
RUS
2527
7
42,5
54
5
16
31
FM
CERVENY Martin
F
CZE
2408
2222 Sk Polabiny
6,5
35
45,5
6
25
61
FM
PULPAN Jakub
F
CZE
2273
2222 Sk Polabiny
6
32
41,5
5
30
33
GM
NEUMAN Petr
F
CZE
2397
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5,5
37,5
47,5
4
57
47
FM
NOVOTNY Michal
F
CZE
2322
2222 Sk Polabiny
5
32,5
42
5
111
91
PETUCHOV Sergej
F
CZE
2195
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3,5
29
37,5
3
112
137
FIALA Milan
F
CZE
1861
Tj Chs Chotebor
3,5
28,5
37
3
115
113
SYKORA Josef
F
CZE
2092
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3,5
28,5
35,5
2
134
143
TOMEK Karel
F
CZE
1770
Tj Chs Chotebor
3
22
28,5
1
136
150
PROKOP Matej
F
CZE
1647
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3
20
26,5
2
151
JOUKL Jakub
F
CZE
1467
Sk Rapid Pardubice, O.S.
2,5
21
27
1
151
152
JOUKL Martin
F
CZE
1291
Sk Rapid Pardubice, O.S.
1,5
20
25,5
0
Rapid G2
Hlavní rozhodčí : IA Thomas Strobl
Rozhodčí : FA Martin Dobrotka
Ø ELO turnaje : 1806
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
53
NEHYBA MARTIN
F
CZE
1790
TJ SOKOL SKALICKA
7,5
38,5
49,5
6
2
32
PAVLOVA NATALIY
F
RUS
1883
SHKOLA A. KARPOVA
7
40,5
52
5
3
12
BEKHOVSKIY MIKHAIL
F
RUS
1987
7
38,5
50
5
9
14
KOKES BOHUSLAV
F
CZE
1971
SO TJ CHRUDIM
6
39,5
50,5
5
10
26
SUKDOLAK RADEK
F
CZE
1912
TJ CHS CHOTEBOR
6
39,5
48,5
4
48
CACH JAKUB
F
CZE
1811
2222 SK POLABINY
6
37,5
48,5
5
13
19
JELINEK VACLAV
F
CZE
1941
SK BOHEMIA PARDUBICE
6
37
47
4
17
13
DANEK PAVEL
F
CZE
1972
BOHEMIA PARDUBICE
6
33,5
43
4
24
34
TROJAN LUBOS
F
CZE
1876
SK 2222 POLABINY
5
39,5
49,5
4
32
7
TRASAK ONDREJ
F
CZE
2041
SK BOHEMIA
PARDUBICE
5
33,5
44
3
34
37
NESPUREK PETR
F
CZE
1868
2222 SK POLABINY
5
33
43
4
35
36
PULPAN MATEJ
F
CZE
1871
SK 2222 POLABINY
5
33
42
5
55
17
JUST PAVEL
F
CZE
1951
2222 SK POLABINY
4
32
41
4
58
74
VANICEK JAN
F
CZE
1709
TJ JABLONNE N/O
4
29,5
36,5
3
61
65
DVORAK EDUARD
F
CZE
1739
SO KUNVALDSKA AS KUNVALD
4
28,5
36,5
2
68
59
JANKO JAN
F
CZE
1762
SK RAPID PARDUBICE
3,5
30,5
39
3
75
61
JUCHELKA PETR
F
CZE
1752
SK BOHEMIA PARDUBICE
3
27,5
36,5
3
89
58
HON JIRI
F
CZE
1766
RAPID PARDUBICE
0
21
28
0
Rapid G3
Hlavní rozhodčí : FA Michail Korecek
Rozhodčí : Jiri Pyskaty
Ø ELO turnaje : 1316
Konečné pořadí
po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
30
CHINGUUN Sumiya
F
MGL
1410
Tsagaan Bers
8,5
40
49,5
8
2
21
CACH Ondrej
F
CZE
1537
2222 Sk Polabiny
7
42
54,5
6
3
46
MIRATSKY Petr
N
CZE
1731
Tj Spartak
Pelhrimov
7
41
54,5
7
8
13
VOREL Bohuslav
F
CZE
1623
2222 Sk Polabiny
6,5
37
47,5
6
11
18
MIKULENKA Tomas
F
CZE
1575
Sk Rapid Pardubice, O.S.
6
39,5
49,5
5
12
3
JOUZA Petr
F
CZE
1670
Sokol Lazne Bohdanec
6
39
48,5
6
14
59
STOCEK Martin
N
CZE
1210
2222 Sk Polabiny
6
35,5
45,5
5
28
8
KVAPIL Pavel
F
CZE
1640
2222 Sk Polabiny
5
36
48,5
4
29
34
FIALA Jan
F
CZE
1386
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5
35
45,5
3
30
23
KOLOMY Robert
F
CZE
1513
Sk Rapid Pardubice, O.S.
5
35
44
3
33
26
NESPUREK Jan
F
CZE
1496
2222 Sk Polabiny
5
34
44,5
4
34
6
KREJCI Jan
F
CZE
1651
2222 Sk Polabiny
5
33,5
44
5
39
54
ZIDEK Jan
N
CZE
1259
Tj Sokol Zajecice
5
31
39
3
50
45
HORACKOVA Isabela
F
CZE
1134
Sk Bohemia Pardubice O.S.
4,5
27,5
36
4
53
57
RET Adam Josef
N
CZE
1221
2222 Sk Polabiny
4
35
45
3
56
20
FAJOVA Alice
F
CZE
1549
Sk Bohemia Pardubice O.S.
4
30
39
4
57
55
STEKL Filip
N
CZE
1250
Sk Rapid Pardubice, O.S.
4
30
38,5
3
60
65
JUCHELKA Marek
N
CZE
1088
2222 Sk Polabiny
4
28,5
36,5
3
62
56
PILNA Jitka
N
CZE
1241
2222 Sk Polabiny
4
28
35,5
3
66
66
HRUBAN Oliver
N
CZE
1074
2222 Sk Polabiny
4
23,5
31,5
4
69
60
REHAK Jan
N
CZE
1122
So Kunvaldska A.S. Kunvald
3,5
31
39
3
70
52
BEM Tomas
N
CZE
1377
So Kunvaldska A.S. Kunvald
3,5
30
38,5
3
73
61
SULCOVA Tereza
N
CZE
1118
2222 Sk Polabiny
3,5
26
33
3
74
89
TRASAKOVA Adela
*
CZE
1000
2222 Sk Polabiny
3,5
22,5
29
2
75
81
KREJCI Milan
*
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice, O.S.
3,5
22
29,5
3
76
62
BEM Tadeas
N
CZE
1116
So Kunvaldska A.S. Kunvald
3
32,5
41
3
80
63
NESPUREK Jakub
N
CZE
1100
Sachovy Spolek Zelezne Hory
3
21,5
28,5
3
81
64
OBERMAJEROVA Gabriela
N
CZE
1090
So Kunvaldska A.S. Kunvald
3
21,5
27,5
3
83
68
BIEDLA Vojtech
*
CZE
1000
So Kunvaldska A.S. Kunvald
2,5
28,5
36,5
2
85
44
LISKA Krystof
F
CZE
1144
2222 Sk Polabiny
2,5
27,5
34,5
2
86
86
SERBOUTI Youness
*
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice
2,5
23,5
29,5
1
90
84
PISOVA Adriana
*
CZE
1000
Sk Rapid Pardubice
2
20,5
27,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .