27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V soboti 18.dubna 2015 se v Kunvaldu uskutečnil XXV.ročník šachového turnaje čtyřčlenných družstev 'Memoriál Mirka Kodytka'. V turnaji 12 družstev, hraném švýcarským systémem na 7 kol, zvítězilo družstvo Slavie Hradec C před Ústím n/O. II a Kunvaldem I.
Memoriál Miroslava Kodytka XXV. ročník
2015
Organizátor :
ŠO Kunvald
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Dvořák Eduard
Hlavní
rozhodčí : Tobiška Jaroslav
Bedenkzeit :
30
Místo :
Kunvald, Penzion U lípy
Datum :
2015/04/18
Ø ELO
turnaje : 1585
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Slávie Hradec C
7
5
1
1
20,5
0
111,5
2
1
Ústí n.O. II
7
6
0
1
20
0
114,5
3
2
Kunvald I
7
4
1
2
18
0
109,5
4
6
Ústí n.O. I
7
4
1
2
17
0
88
5
3
Letohrad Dravci
7
5
0
2
16,5
0
105,5
6
8
Letohrad Rada starších
7
3
2
2
16,5
0
87
7
5
Lanškroun
7
2
0
5
15
0
106,5
8
7
Spartak Rychnov
7
3
2
2
14,5
0
98
9
9
Horní Čermná
7
3
0
4
13
0
83
10
10
Kunvald II
7
2
1
4
11
0
87,5
11
11
Červená Voda
7
1
0
6
4
0
92,5
12
12
Kunvald mladé pušky
7
0
0
7
2
0
92,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Slávie Hradec C (Rtg prům.:1797, PH 1: 20.5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Krasa Marek
1729
332577
1
½
0
½
½
0
1
3,5
7
1816
2
Tsapanidis Vasilis
1799
331945
1
0
0
1
0
1
1
4
7
1780
3
Zverina Jan
1870
328812
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1638
4
Vochozka Jindrich
1791
324191
1
1
1
1
0
1
1
6
7
1553
2. Ústí n.O. II (Rtg prům.:1917, PH 1: 20 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kalousek Vladimir
2051
308650
1
0
½
½
½
0
1
3,5
7
1819
2
Poslusny Martin
1952
321044
1
1
1
0
1
1
1
6
7
1758
3
Kamenik David
1834
346870
0
½
1
1
0
1
1
4,5
7
1745
4
Kylar Pavel
1830
331058
1
0
1
1
1
1
1
6
7
1573
3. Kunvald I (Rtg prům.:1883, PH 1: 18 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Chladek Vaclav
2060
312703
1
½
1
½
1
1
½
5,5
7
1770
2
Petrun Milan
1981
332267
½
1
1
1
0
1
0
4,5
7
1761
3
Dvorak Eduard
1706
336254
1
1
0
0
0
1
1
4
7
1640
4
Hodek Roman
1761
372757
1
1
0
0
0
1
1
4
7
1544
4. Ústí n.O. I (Rtg prům.:1736, PH 1: 17 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Mares Petr
1963
333638
1
½
½
½
1
1
1
5,5
7
1587
2
Mares Petr
1692
346918
1
0
0
½
½
½
½
3
7
1647
3
Mastny Tomas
1677
355348
1
0
0
0
1
½
1
3,5
7
1423
4
Minarik Lubomir
1613
370320
1
0
0
1
1
1
1
5
7
1404
5. Letohrad Dravci (Rtg prům.:1810, PH 1: 16.5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Mikyska Kamil
1889
344389
1
1
1
½
0
0
1
4,5
7
1752
2
Lorenc Josef
1785
361240
0
0
0
0
1
½
1
2,5
7
1683
3
Janecek Vaclav
1818
344435
1
½
½
0
1
½
1
4,5
7
1642
4
Lorenc Adam
1746
376892
1
1
1
0
1
0
1
5
7
1507
6. Letohrad Rada starších (Rtg prům.:1609, PH 1: 16.5 / PH 2:
0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Papacek Milos
1777
322180
0
1
1
½
½
1
1
5
7
1530
2
Maceska Bohumir
1805
340162
½
½
½
½
1
0
1
4
7
1596
3
Sysr Pavel
1517
361291
0
1
0
1
1
0
1
4
7
1439
4
Lorencova Jitka
1336
372897
0
1
½
0
1
0
1
3,5
7
1419
7. Lanškroun (Rtg prům.:1751, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Solil Roman
1978
340430
1
½
0
1
1
1
½
5
7
1692
2
Sebrle Jaroslav
1765
347019
1
1
1
0
1
0
1
5
7
1761
3
Palla Stanislav
1767
337781
1
0
½
½
1
0
0
3
7
1658
4
Krivohlavek Josef
1493
350753
1
0
0
0
1
0
0
2
7
1534
8. Spartak Rychnov (Rtg prům.:1668, PH 1: 14.5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Ruffer Vaclav
1630
334154
0
0
0
0
1
1
0
2
7
1622
2
Cvejn Jaroslav
1696
329053
0
1
½
1
1
1
0
4,5
7
1627
3
Palla Rostislav
1740
328715
1
1
1
½
0
1
0
4,5
7
1530
4
Divisek Jiri
1607
345466
0
1
½
1
0
1
0
3,5
7
1373
9. Horní Čermná (Rtg prům.:1479, PH 1: 13 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Dusek Josef
1486
372730
0
1
1
1
0
1
0
4
7
1554
2
Kalousek Miroslav
1591
379026
1
0
1
1
0
1
0
4
7
1600
3
Mlynar Miroslav
1640
350818
0
0
1
1
0
1
0
3
7
1463
4
Obermajerova Gabriela
1000
0
0
1
1
0
0
0
2
7
1405
10. Kunvald II (Rtg prům.:1302, PH 1: 11 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bem Tomas
1330
372668
0
0
1
1
0
0
0
2
7
1512
2
Rehak Josef
1478
373052
0
½
1
1
0
0
½
3
7
1587
3
Rehak Jan
1083
379077
0
0
1
0
1
0
0
2
7
1492
4
Bem Tadeas
1095
388076
0
0
1
1
1
1
0
4
7
1344
11. Červená Voda (Rtg prům.:1232, PH 1: 4 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bednarz Roman
1000
384976
0
½
0
0
0
0
0
0,5
7
1656
2
Maly Evzen
1526
385026
0
1
0
0
½
0
0
1,5
7
1616
3
Budar Jan
1000
0
1
0
1
0
0
0
2
7
1484
4
Kosuk Richard
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1337
12. Kunvald mladé pušky (Rtg prům.:1116, PH 1: 2 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kasecky Simon
1000
0
½
0
0
½
0
0
1
7
1582
2
Biedla Vojtech
1000
388092
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1653
3
Randis Jan
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1496
4
Zlatnik Jiri
1063
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1342
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .