27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Lanškroun - Polabiny C 5,5:2,5, Chotěboř A - Zaječice 5:3, Žamberk - Litomyšl 4:4, Moravská Třebová - Vysoké Mýto B 3:5, Česká Třebová - Chotěboř B 4,5:3,5, Rapid Pardubice C - Bohemia Pardubice 4:4
KRAJSKÝ
PŘEBOR I 2014/2015 – PDŠS
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 04. 01. 2015
TJ Lanškroun –
2222 ŠK Polabiny C
TJ CHS Chotěboř A – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Palla
Stanislav
Rozhodčí: Petrus Luděk
1.
Pokorný T.
H
2266
1/2
Jedlička A.
V
2249
1.
Tůma J.
2322
1/2
Jedlička L.
H
2232
2.
Havelka J.
2019
1:0
Kourek J.
V
2118
2.
Ondráček O.
2092
1/2
Vařejčko J.
2186
3.
Hrubeš P.
2165
1:0
Houška B.
H
2037
3.
Vala F.
H
2123
0:1
Fiedler B.
H
2118
4.
Solil R.
1978
1:0
Černý J.
2048
4.
Tůma J.
2200
1:0
Hájek J.
2085
5.
Švub J.
H
1933
0:1
Trojan L.
2018
5.
Štolba M.
H
2170
1:0
Hájek J.
1950
6.
Paukert I.
1831
1/2
Just P.
2009
6.
Černovský J.
H
2129
1/2
Hromádko M.
1969
7.
Vaculík J.
1777
1:0
Törvenyi R.
2012
7.
Petrus L.
2003
1:0
Konrád F.
1844
8.
Kolomý Š.
1678
1/2
Melichar V.
1969
8.
Hospodka J.
1880
1/2
Tobišková P.
H
1634
5.5 : 2.5
5 : 3
SK + Sokol
Žamberk – TJ Jiskra Litomyšl
TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí:
Wiesinger Wolfgang
Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1.
Výprachtický D.
H
2121
1/2
Pekař V.
2174
1.
Kotva M.
2069
0:1
Ptáček L.
V
2122
2.
Mikyska K.
H
1889
1/2
Zeman M.
2070
2.
Krušina P.
H
1898
0:1
Lipavský D.
1996
3.
Wiesinger W.
1954
1/2
Daniel M.
H
2087
3.
Chvojka A.
1885
0:1
Kučera J.
H
1878
4.
Havrlík P.
1881
0:1
Doseděl J.
H
2043
4.
Grepl P.
1858
1:0
Podgorný R.
1771
5.
Dungl P.
1913
1/2
Jirsa L.
2018
5.
Sojma Z.
1752
1/2
Trhal M.
1954
6.
Veselý P.
H
1948
1:0
Škeřík K.
2007
6.
Bartoš K.
H
1814
1/2
Ptáček M.
1746
7.
Zámečník B.
1889
0:1
Bartošová L.
1936
7.
Endl V.
1607
1/2
Marek J.
1661
8.
Kacálek K.
1782
1:0
Zeman L.
1939
8.
Pavlíček L.
H
1553
1/2
Janeček F.
H
1716
4 : 4
3 : 5
Proplast Česká
Třebová – TJ CHS Chotěboř B
ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Šimek
Zdeněk
Rozhodčí: Laušman Petr
1.
Hurt L.
2103
1/2
Vrkota M.
H
2040
1.
Kastner O.
2043
1/2
Karásek L.
H
2215
2.
Krátký J.
2009
1:0
Dobšinský P.
1724
2.
Sýkora J.
V
2117
1/2
Horáček M.
2083
3.
Prax I.
1982
1:0
Pařízek V.
H
1833
3.
Vávra R.
2034
1/2
Novák A.
2084
4.
Vondra L.
1978
1/2
Štolfa J.
1781
4.
Timko M.
C
1955
0:1
Vodička P.
2035
5.
Kolovratník M.
2087
1/2
Tomek K.
1762
5.
Novotný A.
1871
1/2
Nadrchal T.
1964
6.
Grundman V.
H
1944
0:1
Krejčík T.
1912
6.
Hennig T.
2014
1:0
Jelínek V.
1945
7.
Šimek Z.
1923
1/2
Sukdolák R.
1826
7.
Hrnčiarik K.
1872
0:1
Daněk P.
1965
8.
Pelcl K.
1890
1/2
Fiala M.
1854
8.
Seidl Z.
1829
1:0
Laušman P.
1981
4.5 : 3.5
4 : 4
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun
5
4
0
1
12
23
:
17
16
2.
2222 ŠK Polabiny
C
5
4
0
1
12
22
:
18
13
3.
TJ CHS Chotěboř A
5
3
2
0
11
26
:
14
21
4.
ŠK Rapid
Pardubice C
5
3
1
1
10
22.5
:
17.5
13
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
5
2
3
0
9
26
:
14
19
6.
Sokol Zaječice
5
3
0
2
9
22.5
:
17.5
13
7.
Proplast Česká
Třebová
5
2
1
2
7
19.5
:
20.5
9
8.
ŠK Vysoké Mýto B
5
2
0
3
6
17.5
:
22.5
11
9.
SK + Sokol
Žamberk
5
1
1
3
4
14.5
:
25.5
7
10.
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
1
0
4
3
16
:
24
10
11.
TJ CHS Chotěboř B
5
0
1
4
1
16.5
:
23.5
12
12.
TJ Jiskra
Litomyšl
5
0
1
4
1
14
:
26
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .