27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Polička C 5,5:2,5, Kunvald - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Česká Třebová B - Choceň 3:5, Horní Čermná - Svitavy 1,5:6,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 5,5:2,5, Letohrad - Žamberk B 6:2
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 11. 01. 2015
TJ Jiskra
Litomyšl B – TJ Štefanydes Polička C
ŠO K a. s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí:
Nekvinda Tomáš
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Bartošová L.
V
1936
1:0
Švanda O.
1779
1.
Keprta S.
H
1932
1/2
Hrobař V.
H
1950
2.
Odstrčil J.
1902
1:0
Švanda R.
1811
2.
Vymetálek P.
1867
0:1
Jániš P.
1841
3.
Šváb J.
1879
1:0
Pavlíček L.
1553
3.
Hodek R.
1761
1/2
Smola J.
1827
4.
Zeman L.
1939
0:1
Simon J.
1580
4.
Tobiška J.
1728
1:0
Kylar P.
1830
5.
Horák L.
1698
1/2
Švanda A.
1477
5.
Dvořák E.
1706
1/2
Glembek B.
1810
6.
Nekvinda T.
1594
0:1
Bartoš K.
1645
6.
Rusz G.
1641
1/2
Mareš P.
1692
7.
Pražák J.
1000
1:0
Stodola J.
1423
7.
Krčmář S.
1537
0:1
Pokorný J.
1899
8.
Jonáš P.
1503
1:0
Pavlíček L.
1000
8.
Štěpán S.
1631
1/2
Vencl J.
1768
5.5 : 2.5
3.5 : 4.5
Proplast Česká
Třebová B – TJ Spartak Choceň
TJ Sokol Horní Čermná – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Borek
Pavel
Rozhodčí: Cimprich Miroslav
1.
Borek P.
1860
1/2
Kučera J.
1878
1.
Cimprich M.
1649
0:1
Kotva M.
H
2069
2.
Kovář V.
1708
1/2
Marinov P.
H
1792
2.
Motl J.
1628
0:1
Krušina P.
1898
3.
Vencl J.
1563
1/2
Weis L.
1784
3.
Kalousek M.
1591
1/2
Bartoš K.
1814
4.
Petrželka K.
1877
1:0
Vavroušek P.
1716
4.
Dušek J.
1486
1:0
Havel F.
1811
5.
Jasanský K.
1689
1/2
Podgorný R.
H
1771
5.
Betlach J.
1523
0:1
Ambrožová L.
H
1725
6.
Sejkora F.
1000
0:1
Janeček F.
1716
6.
Šilar J.
1570
0:1
Riedl V.
1674
7.
Nikolinko T.
1023
0:1
Nedelčev R.
H
1623
7.
Šilar K.
1493
0:1
Vodička M.
1363
8.
Leksová S.
1085
0:1
Šmejdíř W.
1530
8.
Havel D.
1337
0:1
Velešík M.
1527
3 : 5
1.5 : 6.5
TJ Lanškroun B –
ŠK Dolní Čermná
TJ Spartak OEZ Letohrad – SK+Sokol Žamberk B
Rozhodčí:
Vaculík Jakub
Rozhodčí: Janeček Václav
1.
Solil R.
V
1978
1:0
Merta M.
1716
1.
Mikyska K.
1889
1/2
Wiesinger W.
V
1954
2.
Paukert I.
V
1831
1/2
Merta J.
1846
2.
Janeček V.
1818
1/2
Martinec J.
1786
3.
Vaculík J.
V
1777
1/2
Motl L.
1635
3.
Kameník D.
H
1834
1/2
Kacálek K.
1782
4.
Šebrle J.
1765
0:1
Slavíček M.
1680
4.
Lorenc J.
1785
1/2
Brdíček D.
1711
5.
Kolomý Š.
1678
1:0
Žídek P.
1684
5.
Lorenc A.
1746
1:0
Zámečník B.
1889
6.
Novák M.
1686
1:0
Dostálek V.
1590
6.
Řehák J.
1822
1:0
Kopal V.
1635
7.
Boháč L.
1562
1/2
Nikl J.
1634
7.
Glöckner J.
H
1869
1:0
Šulc J.
1537
8.
Palla S.
1767
1:0
Marek J.
1441
8.
Sysr P.
1517
1:0
Mazura J.
1582
5.5 : 2.5
6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
5
5
0
0
15
28.5
:
11.5
19
2.
ŠK Svitavy
5
4
1
0
13
26.5
:
13.5
22
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
5
4
1
0
13
26.5
:
13.5
20
4.
TJ Spartak Choceň
5
3
1
1
10
21
:
19
15
5.
TJ Jiskra
Litomyšl B
5
2
0
3
6
21
:
19
17
6.
TJ Lanškroun B
5
2
0
3
6
20
:
20
11
7.
Proplast Česká
Třebová B
5
2
0
3
6
18
:
22
9
8.
ŠO K a. s.
Kunvald
5
1
2
2
5
18.5
:
21.5
12
9.
ŠK Dolní Čermná
5
1
1
3
4
16.5
:
23.5
9
10.
SK+Sokol Žamberk
B
5
1
0
4
3
16
:
24
8
11.
TJ Štefanydes
Polička C
5
1
0
4
3
14
:
26
9
12.
TJ Sokol Horní
Čermná
5
1
0
4
3
13.5
:
26.5
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .