27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátek 26.prosince 2014 se v Ústí n/O. uskutečnil 46.ročník Memoriálu Oldy Hájka, který byl současně Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře pro rok 2015. Mezi 52 účastníky byl nejúspěšnější favorizovaný FM Martin Červený následovaný FM Jakubem Půlpánem (oba Polabiny) a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, nejlepší ženou byla Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O. , juniorem Josef Havelka z Lanškrouna a seniorem Lubomír Šilar z Chvaletic.
46. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku
+ Krajský přebor PDŠS v blesku
Konečné pořadí po 15 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
Skup.
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Červený Martin
KP
A
2425
2379
2222 ŠK Polabiny
14
117,5
137,5
129
2
4
FM
Půlpán Jakub
KP,J
C
2183
2267
2222 ŠK Polabiny
13
117,5
138
113,5
3
2
FM
Sabol Marian
KP
A
2360
2279
ŠK Vysoké Mýto
12
116,5
137
102,75
4
6
CM
Strašil Pavel
A
2141
2130
ŠK 1921 Zábřeh
9,5
118
138
77
5
9
Hrubeš Pavel
2119
2155
TJ Lanškroun
9,5
115,5
136
74,25
6
17
Friml Antonín
A
2005
2099
TJ Sokol
Litvínov-Lom.
9,5
115
135,5
78,25
7
14
Havelka Josef
KP,J
C
2078
2056
TJ Lanškroun
9
119,5
140,5
74
8
3
FM
Jedlička Aleš
KP
A
2294
2251
2222 ŠK Polabiny
9
119
141
78,25
9
12
Lorenc Oldřich
KP
A
2101
2066
TJ Štefanydes
Polička
9
115,5
136
70,75
10
13
Šilar Lubomír
KP,S
A
2099
2138
TJ ENERGETIK
Chvaletice
8,5
119
139,5
73,75
11
30
Grundman Václav
KP,J
C
1885
1897
2222 ŠK Polabiny
8,5
113
133
65,5
12
15
Holásek Pavel
KP
A
2033
2018
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
8,5
108
127,5
64,75
13
16
Volf Jaroslav
KP,S
B
2024
2051
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
8,5
106,5
126,5
71
14
8
Ptáček Luboš
KP
A
2124
2112
ŠK Vysoké Mýto
8,5
100,5
120,5
63,25
15
29
Mareš Petr
KP
A
1897
1972
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
8,5
99
114
55,75
16
7
Veselý Tomáš
KP
A
2141
2106
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
8,5
98,5
114
59,75
17
18
Trojan Luboš
KP,S
B
1999
2018
2222 ŠK Polabiny
8
105,5
125,5
59
18
19
Novák Jiří
A
1991
1931
Sokol Sendražice
8
105
124
61,5
19
5
Navrátil František
KP,S
B
2163
2147
2222 ŠK Polabiny
8
104
123
57,25
20
21
Just Pavel
KP,S
B
1973
2008
2222 ŠK Polabiny
8
103
115,5
56
21
33
Půlpán Matěj
KP,J
C
1843
1987
2222 ŠK Polabiny
8
100,5
116
57,25
22
10
Šmajzr Martin
A
2104
2217
Region Panda
Rychnov nad Kněžnou
8
100
120
58
23
20
Kastner Oldřich
KP
A
1978
2033
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
8
97
112
53,5
24
38
Schaffer Ondřej
KP
A
1784
1879
TJ Štefanydes
Polička
8
89,5
100,5
48
25
34
Jániš Petr
KP
A
1840
1887
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
7,5
104,5
116
51,25
26
50
Půlpán David
N
0
1784
TJ ŠO Chrudim
7,5
98,5
114
50,25
27
22
Mareš
Jan
KP,J
A
1968
1952
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
7,5
96,5
112
54,25
28
42
Macek Oldřich
A
1624
1709
T.J. Sokol
Šumperk
7,5
94,5
106,5
48,75
29
41
Holý Filip
A
1722
1980
TJ Sokol
Plzeň-Letná
7,5
94
109,5
51
30
48
Buločkin Martin
C
1429
1808
Region Panda
Rychnov nad Kněžnou
7,5
93,5
107,5
49,75
31
25
Sodomka Adam
KP
A
1922
1891
TJ Štefanydes
Polička
7
98
111
45
32
35
Smola
Jan
KP,S
A
1826
1839
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
7
97
110
45,75
33
40
Dudla Martin
KP
A
1762
1518
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
7
80
90,5
33
34
27
Uhlíř Václav
B
1914
1835
Sokol Sendražice
7
79,5
95
33,5
35
46
Holásek Vojtěch
KP,J
C
1475
1523
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
7
75,5
85
28
36
11
FM
Švanda Pavel
A
2102
2131
ŠK Gordic Jihlava
6,5
107
125,5
47,25
37
26
Kameník David
KP
A
1921
1835
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6,5
101
112
44,25
38
28
Švub
Jan
KP,S
A
1913
1938
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6,5
98
113,5
40,75
39
39
Nedelčev Radim
KP,S
A
1765
1597
ŠK Vysoké Mýto
6,5
90,5
100,5
37,25
40
31
Hamrník Jan
A
1880
1855
Sokol Sendražice
6,5
88
98
32,5
41
23
Veselý Emanuel
KP,S
B
1937
1800
Sokol Lázně
Bohdaneč
6,5
85
95,5
36,25
42
43
Šmajzrová Kateřina
KP,J
C
1543
1705
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6,5
78
89
27,5
43
36
Kylar Pavel
KP,S
A
1801
1790
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6,5
77
86,5
30,5
44
32
Kalousek Vladimír
A
1871
2017
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
98,5
111,5
41
45
24
Poslušný Martin
KP
A
1934
1923
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
89
102,5
40,75
46
45
Holásek Vít
KP,J
C
1504
1550
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
76,5
86,5
25,75
47
44
Mastný Tomáš
KP
A
1530
1677
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
6
76,5
86,5
22,5
48
37
Marinov Peter
KP
A
1800
1788
ŠK Vysoké Mýto
5,5
75
84,5
22,5
49
47
Jiroušek Jan
KP,J
D
1473
1473
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
78
87,5
11,5
50
51
Špinler Bronislav
A
0
1385
Sokol Mistrovice
3,5
77
85,5
16,75
51
49
Vencl Jiří
KP,S
B
1388
1563
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
79
89
10
52
52
Zelenka Jiří
A
0
1259
Sokol Sendražice
1,5
78
88
4,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .