27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polabiny C - Rapid Pardubice C 4,5:3,5, Bohemia Pardubice - Česká Třebová 4:4, Chotěboř B - Moravská Třebová 2:6, Vysoké Mýto B - Žamberk 6:2, Litomyšl - Chotěboř A 1,5:6,5, Zaječice - Lanškroun 5:3
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015 – PDŠS
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 07. 12. 2014
2222 ŠK
Polabiny C – ŠK Rapid Pardubice C
ŠK Bohemia Pardubice – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí:
Törvenyi Roman
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Jedlička A.
V
2249
1:0
Veselý T.
V
2105
1.
Horáček M.
2083
0:1
Hurt L.
2103
2.
Hostinský J.
V
2215
0:1
Kastner O.
2043
2.
Novák A.
2084
1/2
Krátký J.
2009
3.
Kourek J.
V
2118
1/2
Sýkora J.
V
2117
3.
Vodička P.
2035
1/2
Prax I.
1982
4.
Černý J.
2048
1/2
Vávra R.
2034
4.
Třasák O.
2016
0:1
Grundman V.
H
1944
5.
Trojan L.
2018
1/2
Kraus O.
2022
5.
Nadrchal T.
1964
1/2
Šimek Z.
1923
6.
Just P.
2009
1/2
Timko M.
C
1955
6.
Jelínek V.
1945
1/2
Pelcl K.
1890
7.
Törvenyi R.
2012
1/2
Novotný A.
1871
7.
Daněk P.
1965
1:0
Jániš P.
H
1841
8.
Řezníček D.
1995
1:0
Marcinko P.
1794
8.
Laušman P.
1981
+:-
0
0
4.5 : 3.5
4 : 4
TJ CHS Chotěboř
B – TJ Slovan Moravská Třebová
ŠK Vysoké Mýto B – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Novotný Tomáš
Rozhodčí: Kosek Jiří
1.
Říha V.
H
1734
0:1
Beil Z.
H
2195
1.
Trhal T.
H
2164
0:1
Mikyska K.
H
1889
2.
Novotný T.
1922
1:0
Kotva M.
2069
2.
Ptáček L.
V
2122
1:0
Wiesinger W.
1954
3.
Štolfa J.
1781
0:1
Urbášek O.
H
2060
3.
Kosek M.
V
2013
1:0
Havrlík P.
1881
4.
Zvěřina J.
1872
1:0
Meleshko A.
1935
4.
Lipavský D.
1996
1/2
Dungl P.
1913
5.
Tomek K.
1762
0:1
Krušina P.
H
1898
5.
Sabolová K.
1894
1:0
Kalous T.
1854
6.
Sukdolák R.
1826
0:1
Chvojka A.
1885
6.
Sabolová G.
1858
1:0
Mazura M.
1939
7.
Fiala M.
1854
0:1
Grepl P.
1858
7.
Podgorný R.
1771
1/2
Lorenc J.
H
1785
8.
Michal M.
1759
0:1
Sojma Z.
1752
8.
Trhal M.
1954
1:0
Lorenc A.
H
1746
2 : 6
6 : 2
TJ Jiskra
Litomyšl – TJ CHS Chotěboř A
Sokol Zaječice – TJ Lanškroun
Rozhodčí:
Stodola Marek
Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1.
Zeman M.
2070
0:1
Tůma J.
2322
1.
Jedlička L.
H
2232
1/2
Pokorný T.
H
2266
2.
Daniel M.
H
2087
0:1
Ondráček O.
2092
2.
Vařejčko J.
2186
1/2
Havelka J.
2019
3.
Doseděl J.
H
2043
1/2
Vala F.
H
2123
3.
Fiedler B.
H
2118
1/2
Hrubeš P.
2165
4.
Jirsa L.
2018
0:1
Tůma J.
2200
4.
Hájek L.
2101
0:1
Solil R.
1978
5.
Škeřík K.
2007
1/2
Štolba M.
H
2170
5.
Hájek J.
2085
1:0
Švub J.
H
1933
6.
Bartošová L.
1936
0:1
Černovský J.
H
2129
6.
Hájek J.
1950
1/2
Paukert I.
1831
7.
Stodola M.
H
1934
1/2
Petrus L.
2003
7.
Konrád F.
1844
1:0
Vaculík J.
1777
8.
Zeman L.
1939
0:1
Hospodka J.
1880
8.
Tobišková P.
H
1634
1:0
Kolomý Š.
1678
1.5 : 6.5
5 : 3
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
C
4
4
0
0
12
19.5
:
12.5
12
2.
Sokol Zaječice
4
3
0
1
9
19.5
:
12.5
12
3.
ŠK Rapid
Pardubice C
4
3
0
1
9
18.5
:
13.5
11
4.
TJ Lanškroun
4
3
0
1
9
17.5
:
14.5
12
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
4
2
2
0
8
22
:
10
17
6.
TJ CHS Chotěboř
A
4
2
2
0
8
21
:
11
18
7.
Proplast Česká
Třebová
4
1
1
2
4
15
:
17
7
8.
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
1
0
3
3
13
:
19
9
9.
ŠK Vysoké Mýto B
4
1
0
3
3
12.5
:
19.5
8
10.
SK + Sokol
Žamberk
4
1
0
3
3
10.5
:
21.5
5
11.
TJ CHS Chotěboř
B
4
0
1
3
1
13
:
19
11
12.
TJ Jiskra
Litomyšl
4
0
0
4
0
10
:
22
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .