27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole 1.ligy východ nestačila Chrudim na vedoucí Duras Brno A a podlehla mu doma vysoko 2:6. Další výsledky: Frýdek-Místek B - Kroměříž 5,5:2,5, Slezan Opava - Lokomotiva Brno 5:3, Duras Brno B - Staré Město 0,5:7,5, Rychnov n/Kn. - Orlová 2,5:5,5, Zlín - Grygov 4,5:3,5
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Beskydská
šachová škola
-
Slavia Kroměříž
TJ ŠO Chrudim
-
ŠK Duras BVK Brno „A“
Zwardoň Vojtěch (Z,V)
2389F
½
-
½
2533F
Krejčí Jan (Z,H)
Novotný Michal (Z,H)
2328F
0
-
1
2570F
Michalík Peter (Z,C)
Rojíček Vojtěch (Z,V)
2433F
0
-
1
2447F
Malinovský Karel (Z,H)
Sabol Marian (Z,H)
2282F
0
-
1
2533F
Bernášek Jan (Z,H)
Vesselovsky Serguei (Z,V)
2355F
½
-
½
2341F
Klíma Lukáš (Z,H)
Půlpán Jakub (Z,H)
2300F
0
-
1
2513F
Polák Tomáš (Z,H)
Jasný Stanislav (Z)
2409F
1
-
0
2337F
Mudrák Josef (Z)
Němec Pavel (Z)
2265F
0
-
1
2422F
Vyskočil Neklan (Z)
Novosadová Kristýna (Z)
2177F
1
-
0
2235F
Cagašík Tomáš (Z)
Bujnoch Radek (Z)
2282F
0
-
1
2414F
Blatný Pavel (Z)
Kubík Michael (Z)
2177F
1
-
0
2192F
Beil Martin (Z)
Hlaváček Robert (Z)
2205F
½
-
½
2237F
Blahynka Martin (Z)
Holeksa Zdeněk
2155F
½
-
½
2124F
Sojka Aleš
Trhal Tomáš
2164F
½
-
½
2136F
Skácelík Petr (Z)
Kozel Jiří
2141F
1
-
0
1985F
Kašík Miroslav
Malivánek Jiří
2124F
1
-
0
2022N
Fencl Václav
5½
:
2½
2
:
6
KVS EKODIVIZE
Opava
-
ŠK Lokomotiva Brno
Panda Rychnov n/Kn.
-
SK Slavia Orlová
Kriebel Tadeáš (Z,H)
2428F
1
-
0
2464F
Šimáček Pavel (Z,H)
Zeberski Jakub (Z,C)
2331F
0
-
1
2482F
Kislinsky Alexey (Z)
Adámek Jiří (Z,H)
2357F
0
-
1
2432F
Plát Vojtěch (Z,H)
Sabuk Piotr (Z,C)
2303F
½
-
½
2482F
Andreev Eduard (Z,C)
Nábělek Marek (Z)
2270F
½
-
½
2236F
Kratochvíl Josef (Z)
Kačírek Petr (Z)
2289F
0
-
1
2411F
Talla Vladimír (Z,H)
Černín Radim (Z)
2258F
1
-
0
2263F
Šklíba Martin (Z)
Šmajzr Martin (Z)
2218F
0
-
1
2312F
Neděla Vlastimil (Z)
Židek Václav (Z)
2206F
0
-
1
2180F
Sochorová Petra (Z)
Kracík Tomáš (Z)
2203F
½
-
½
2386F
Krzyzanowski Marcin (Z,C)
Muratidis Nikos (Z)
2184F
½
-
½
2255F
Kulovaná Eva (H)
Beil Zdeněk (H)
2195F
½
-
½
2248F
Zabystrzan Pavel (Z)
Hromada Pavel (Z)
2174F
1
-
0
2200F
Kratochvíl Milan
Novotný Josef
2121F
0
-
1
2237F
Mrázek Lumír
Čempel Jaroslav
2135F
1
-
0
2148F
Kratochvíl Karel
Machlowski Slawomir
2094F
1
-
0
1996F
Novák Jiří
5
:
3
2½
:
5½
ŠK Duras BVK
Brno „B“
-
ŠK Staré Město
ŠK Zlín
-
Agentura 64 Grygov
Burdalev Kirill (Z,C)
2275F
½
-
½
2395F
Bureš Jaroslav (Z)
Ponížil Cyril (Z,H)
2436F
½
-
½
2446F
Biolek Richard (Z,H)
Seidl Štěpán (Z,H)
2211F
0
-
1
2371F
Zpěvák Pavel (Z,H)
Roubalík Jakub (Z)
2366F
½
-
½
2419F
Kaňovský David (Z,H)
Semenova Elena (Z,C)
2227F
0
-
1
2364F
Sosna Jan (Z,H)
Vojtek Vladimír (Z,C)
2336F
0
-
1
2432F
Biolek Richard (Z,H)
Mudra Tomáš (Z)
2185F
0
-
1
2362F
Bažant Petr (Z)
Rubal Adam (Z)
2271F
1
-
0
2281F
Obšivač Josef (Z)
Mlýnek Petr (Z)
2160F
0
-
1
2275F
Worek Joanna (Z,C)
Krčál Michal (Z)
2246F
0
-
1
2164F
Fuksík Jakub (Z)
Mičánek Tomáš (Z)
2108F
0
-
1
2249F
Vrána František (Z)
Šenkýř Martin (Z)
2174F
1
-
0
2110F
Šobáň Jaroslav
Věžník Michael
1839F
0
-
1
2248F
Bažant Petr
Dubina Pavel (Z)
2123F
1
-
0
2080F
Švancara Petr
Menčík Pavel
1572N
0
-
1
2116F
Dobeš Vojtěch
Koutný Petr
2095F
½
-
½
2008F
Musil Vítězslav
½
:
7½
4½
:
3½
Tabulka po 5. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Staré Město
4
1
1
13
29
21
2.
ŠK Duras BVK Brno
„A“
4
1
0
13
28
21
3.
ŠK Zlín
4
1
0
13
24,5
20
4.
SK Slavia Orlová
4
0
1
12
25
17
5.
Agentura 64
Grygov
3
0
2
9
24,5
16
6.
Beskydská šachová
škola „B“
3
0
2
9
20,5
11
7.
Slavia Kroměříž
2
1
2
7
20
13
8.
KVS EKODIVIZE
Opava
2
0
3
6
16,5
8
9.
TJ ŠO Chrudim
1
1
4
4
19
11
10.
ŠK Duras BVK Brno
„B“
1
0
4
3
10,5
6
11.
ŠK Lokomotiva
Brno
0
1
4
1
16,5
10
12.
Panda Rychnov
n/Kn.
0
0
5
0
14
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .