27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid D - Hlinsko 2,5:5,5, Chotěboř B - Železné hory 6:2, Bohemia B - Chrudim B 3,5:4,5, Polabiny E - Heřmanův Městec 3,5:4,5 (upravený výsledek po chybě domácích - přehozené poslední dvě šachovnice), Polička D - Rapid E 5,5:2,5, Bohdaneč volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 21. 02. 2016
Volný los –
Sokol Lázně Bohdaneč
ŠK Rapid Pardubice D – ŠO Hlinsko
0
Rozhodčí: Svítil Radek
0
0
0
0
0
0
1.
Janko J.
1733
0:1
Říha V.
1914
0
0
0
0
0
0
2.
Marcinko P.
V
1798
1/2
Adámek M.
1952
0
0
0
0
0
0
3.
Svítil R.
1758
1/2
Janda L.
1794
0
0
0
0
0
0
4.
Joukl J.
1535
1/2
Hanus L.
1769
0
0
0
0
0
0
5.
Stehlík P.
1496
1/2
Vojanec H.
1620
0
0
0
0
0
0
6.
Joukl M.
1527
1/2
Vašek P.
1464
0
0
0
0
0
0
7.
Šebestián M.
1098
0:1
Vašková M.
1487
0
0
0
0
0
0
8.
Svoboda D.
1190
0:1
Severýn J.
1441
0
2,5 : 5,5
TJ CHS Chotěboř
B – Šachový spolek Železné hory
ŠK Bohemia Pardubice B – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí:
Novotný Tomáš
Rozhodčí: Mazura Ondřej
1.
Krejčík T.
1928
1/2
Šilar L.
2105
1.
Novák A.
V
2055
1/2
Kokeš B.
1938
2.
Štolfa J.
1747
0:1
Dunajčík J.
1817
2.
Mazura T.
1888
0:1
Hájek J.
H
1892
3.
Fiala M.
1806
1:0
Jareš M.
1653
3.
Mudruňka P.
1970
1/2
Němec B.
1884
4.
Novotný T.
1921
1:0
Tyč M.
1697
4.
Daněk P.
V
1953
1:0
Ždímal P.
V
1769
5.
Tomek K.
1775
1:0
Jura J.
1531
5.
Juchelka P.
1748
1:0
Krys J.
1682
6.
Jun R.
1522
1:0
Jareš O.
1564
6.
Kvapil P.
1663
1/2
Sokol P.
1572
7.
Michal M.
1749
1:0
Kravařík J.
1000
7.
Kotlant T.
1678
0:1
Němec V.
1619
8.
Klabeneš P.
1319
1/2
Vančura M.
H
1727
8.
Horáčková I.
1080
0:1
Zelený F.
1530
6 : 2
3,5 : 4,5
2222 ŠK
Polabiny E – Jiskra Heřmanův Městec
TJ Štefanydes Polička D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí:
Kvapil Pavel
Rozhodčí: Houška František
1.
Korol J.
2050
1:0
Starý L.
1866
1.
Stodola J.
1748
0:1
Hrnčiarik K.
V
1906
2.
Bělohlav J.
1908
1:0
Müller P.
1933
2.
Pospíšil P.
V
1792
1:0
Pavlovec V.
1804
3.
Jecha P.
1958
1/2
Pačovský M.
H
1935
3.
Feltl P.
1642
0:1
Slabý M.
1826
4.
Škroch M.
1862
1/2
Honek J.
1856
4.
Švanda A.
1594
1:0
Kalhous M.
1575
5.
Vorel B.
1682
1/2
Přibyl J.
1842
5.
Simon M.
1443
1:0
Král M.
1489
6.
Kvapil P.
1515
0:1
Hon J.
H
1770
6.
Charouz M.
1723
1:0
Kolomý R.
1533
7.
Krejčí J.
1571
-:+
Šindelář P.
1790
7.
Buchta M.
1653
1/2
Vinš K.
1434
8.
Frgalová H.
1619
-:+
Sedlák P.
1425
8.
Houška F.
1189
1:0
Štekl F.
1228
3,5 : 4,5
5,5 : 2,5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Jiskra Heřmanův
Městec
8
5
2
1
17
36,5
:
27,5
25
2.
ŠK Bohemia
Pardubice B
7
5
1
1
16
37,5
:
18,5
32
3.
2222 ŠK Polabiny
E
7
4
1
2
13
34,5
:
21,5
27
4.
Šachový spolek
Železné hory
7
3
2
2
11
29
:
27
19
5.
TJ CHS Chotěboř
B
7
3
2
2
11
28,5
:
27,5
23
6.
ŠO Hlinsko
7
3
1
3
10
30
:
26
20
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
7
3
1
3
10
26,5
:
29,5
17
8.
ŠK Rapid
Pardubice D
8
3
0
5
9
23,5
:
40,5
16
9.
TJ ŠO Chrudim B
7
2
1
4
7
26
:
30
15
10.
TJ Štefanydes
Polička D
7
2
1
4
7
25,5
:
30,5
20
11.
ŠK Rapid
Pardubice E
8
0
2
6
2
22,5
:
41,5
16
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .