27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 25.října 2015 pokračovala 1.liga východ druhým kolem, v němž náš zástupce Štefanydes Polička podlehla doma Starému Městu 3:5. Další výsledky: Karviná - Orlová 2:6, Grygov - Opava 1,5:6,5, Kroměříž - Loko Brno 4:4, Frýdek-Místek B - Ostrava 4:4, Moravská Slavia - Zlín 3,5:4,5
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
ŠK Karviná
"A"
-
SK Slavia Orlová "A"
Beskydská šachová škola F-M "B"
-
TJ Ostrava "A"
Sobek Jaroslav (Z)
2243F
½
-
½
2459F
Kislinsky Alexey (Z)
Rabatin Jakub (Z)
2307F
1
-
0
2325F
Klíma Lukáš (H,Z)
Poloch Petr (Z)
2300F
½
-
½
2433F
Talla Vladimír (H,Z)
Piesik Piotr (C,Z)
2278F
½
-
½
2329F
Walek Milan (H,Z)
Olšar Jaroslav (Z)
2229F
0
-
1
2420F
Krzyzanowski Marcin (C,Z)
Novosadová Kristýna (Z)
2226F
½
-
½
2301F
Malík Jan (H,Z)
Lys Josef (Z)
2178F
0
-
1
2324F
Neděla Vlastimil (Z)
Kubík Michael (Z)
2247F
1
-
0
2208F
Hladík Oto (Z)
Tauš Martin (Z)
2127F
0
-
1
2298F
Rodhstein Tereza (Z)
Holeksa Zdeněk
2171F
1
-
0
2252F
Růžička Petr (Z)
Zimniok Lubomír
2134F
0
-
1
2230F
Olšarová Karolína (Z)
Holeček Vladimír
1904F
0
-
1
2205F
Mrva Marek (Z)
Walowy Bohumír
2105F
½
-
½
2313F
Zabystrzan Pavel (Z)
Milat Patrik
2080F
0
-
1
2138F
Šplíchal Stanislav (Z)
Káňa Pavel
2037F
½
-
½
2199F
Kuboš Rostislav
Štěpán Patrik
1955F
0
-
1
2105F
Veselý Martin (Z)
2
:
6
4
:
4
A64 VALOZ
Grygov
-
KVS EKODIVIZE Opava
Moravská Slavia Brno "A"
-
ŠK Zlín "A"
Biolek Richard (H,Z)
2445F
½
-
½
2350F
Caletka Radomír (H,Z)
Polák Tomáš (H,Z)
2524F
0
-
1
2462F
Ponížil Cyril (H,Z)
Sluka Radek (Z)
2347F
0
-
1
2337F
Adámek Jiří (H,Z)
Kalod Radek (Z)
2472F
½
-
½
2332F
Vojtek Vladimír (C,Z)
Obšivač Josef (Z)
2326F
½
-
½
2287F
Černín Radim (Z)
Vyskočil Neklan (H,Z)
2370F
0
-
1
2293F
Paszewski Mateusz (C,Z)
Hrabal Michal (Z)
2130F
0
-
1
2279F
Nábělek Marek (Z)
Blahynka Martin (H,Z)
2400F
1
-
0
2136F
Dubina Pavel
Fuksík Jakub (Z)
2189F
0
-
1
2184F
Židek Václav (Z)
Holemář David (Z)
2281F
0
-
1
2025F
Beneš Miroslav
Zvolánek Libor
2229F
½
-
½
2110F
Rakús Pavel (H,Z)
Tikovský Alexandr (Z)
2180F
1
-
0
2089F
Slovák Pavel
Švancara Petr
2057F
0
-
1
2149F
Čempel Jaroslav (Z)
Věchet Stanislav (Z)
2168F
0
-
1
2003F
Kocián Miroslav
Zajíček Tomáš
2066F
0
-
1
2037F
Záleský Karel
Skácelík Petr (Z)
2172F
1
-
0
1838F
Phamová Xuan Mai
1½
:
6½
3½
:
4½
Slavia
Kroměříž "A"
-
Lokomotiva Brno "A"
TJ Štefanydes Polička
-
ŠK Staré Město "A"
Krejčí Jan (H,Z)
2503F
0
-
1
2414F
Zwardoň Vojtěch (H,Z)
Červený Petr (Z)
2285F
0
-
1
2394F
Bureš Jaroslav (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z)
2447F
1
-
0
2463F
Plát Vojtěch (H,Z)
Sabol Marian (H,Z)
2366F
0
-
1
2377F
Zpěvák Pavel (H,Z)
Lanč Alois (C,Z)
2290F
½
-
½
2306F
Burdalev Kirill (C,Z)
Pekař Václav (H,Z)
2195F
0
-
1
2345F
Bažant Petr (Z)
Mudrák Josef (Z)
2290F
½
-
½
2228F
Šklíba Martin (Z)
Komárek David (Z)
2142F
0
-
1
2324F
Worek Joanna (C,Z)
Karlík Vladimír (Z)
2275F
½
-
½
2213F
Kulovaná Eva (Z)
Houška Bronislav (Z)
2069F
½
-
½
2223F
Dobeš Vojtěch (Z)
Pastirčák Milan (Z)
2361F
½
-
½
2250F
Hofírek Benedikt
Pokorný Tomáš (H)
2260F
½
-
½
2255F
Bažant Petr (Z)
Dvořák Martin (Z)
2179F
1
-
0
2191F
Kratochvíl Karel
Lorenc Oldřich
2067F
1
-
0
2204F
Vrána František (Z)
Cagašík Tomáš (Z)
2206F
0
-
1
2234F
Dvořák Adam
Švanda Ondřej
1981F
1
-
0
2033F
Horsák Jan
4
:
4
3
:
5
Tabulka po 2. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Staré Město
"A"
2
0
0
6
10,5
8
2.
ŠK Zlín
"A"
2
0
0
6
9
7
3.
KVS EKODIVIZE
Opava
1
1
0
4
10,5
7
4.
SK Slavia Orlová
"A"
1
1
0
4
10
6
5.
Slavia Kroměříž
"A"
1
1
0
4
9
6
6.
Lokomotiva Brno
"A"
1
1
0
4
8,5
5
7.
TJ Štefanydes
Polička
1
0
1
3
7,5
6
8.
Beskydská
šachová škola F-M "B"
0
1
1
1
7,5
5
9.
TJ Ostrava
"A"
0
1
1
1
7
5
10.
Moravská Slavia
Brno "A"
0
0
2
0
6
4
11.
ŠK Karviná
"A"
0
0
2
0
5,5
3
12.
A64 VALOZ Grygov
0
0
2
0
5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .