27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém kole první ligy západ přivítaly Polabiny na domácí půdě již postupující Unichess a (s přispěním Štěstěny) zvítězily 5:3. Další výsledky: Pankrác - Kobylisy 5,5:2,5, České Budějovice - Hradec Králové 6,5:1,5, Nový Bor B - Neratovice 3,5:4,5, GROP - Vyšehrad 7:1, Vlašim - Jičín 2,5:5,5 O vítězství Unichessu bylo rozhodnuto už v minulém kole, předposlední kolo potvrdilo sestup Kobylis a Vlašimi.
1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
TJ Praha-Pankrác
– Sokol Praha-Kobylisy
2222 ŠK Polabiny – Unichess
Rozhodčí:
Paulovič Milan
Rozhodčí: Novotný Michal
1.
Jirovský M.
H
2455
1:0
Hinks-Edwards
H
2377
1.
Votava J.
H
2526
1:0
Bernášek J.
H
2508
2.
Doležal R.
2409
0:1
Svatoš J.
H
2259
2.
Červený M.
H
2397
0:1
Černoušek L.
H
2475
3.
Svoboda S.
H
2358
1:0
Formánek M.
2177
3.
Jedlička A.
2253
1:0
Vávra P.
2360
4.
Polášek J.
2332
1:0
Kopta P.
2264
4.
Novotný M.
2279
1/2
Kovář V.
2342
5.
Constantinou P.
C
2279
1:0
Chmel K.
2118
5.
Hošek M.
2250
1/2
Kuba J.
2264
6.
Plešek J.
2198
0:1
Slovák K.
2013
6.
Čižinský P.
2190
1/2
Bartoš J.
2188
7.
Vokoun J.
2093
1:0
Pařízek V.
1922
7.
Řezníček D.
2125
1:0
Jaščenko O.
2168
8.
Petr J.
2195
1/2
Janda J.
2209
8.
Grundman V.
2106
1/2
Pokorný P.
2181
5.5 : 2.5
5 : 3
QCC České
Budějovice – TJ Slavia Hradec Králové
1. Novoborský ŠK B – TJ Neratovice
Rozhodčí: Hejda
Martin
Rozhodčí: Pletánek Danouš
1.
Vokáč M.
H
2416
1:0
Petr M.
H
2507
1.
Kriebel T.
2467
1/2
Velička P.
H
2429
2.
Straka V.
H
2320
1/2
Roško L.
H
2349
2.
Vrána J.
2345
1/2
Přibyl J.
2267
3.
Lechtýnský J.
2361
1/2
Jüptner J.
2306
3.
Kučera P.
2271
0:1
Vykouk J.
H
2434
4.
Vybíral Z.
2281
1/2
Možný M.
2295
4.
Vaculík M.
2292
1/2
Gregor J.
2237
5.
Richtrová E.
2168
1:0
Ringel Z.
2230
5.
Braun M.
H
2187
1/2
Hába Z.
H
2211
6.
Cuhra M.
2129
1:0
Pokorný Z.
2293
6.
Liška J.
2132
0:1
Purnoch J.
2145
7.
Cífka S.
2408
1:0
Döring R.
2147
7.
Oreský J.
2203
1/2
Havelka J.
2174
8.
Borkovec M.
H
2221
1:0
Novák R.
2148
8.
Jínová L.
2077
1:0
Bargel M.
2163
6.5 : 1.5
3.5 : 4.5
GROP Praha – ŠK
Sokol Vyšehrad
Spartak Vlašim – AD Jičín
Rozhodčí: Soukup
Václav
Rozhodčí: Drahotský Luboš
1.
Cvek R.
H
2521
1:0
Vlasák L.
H
2381
1.
Konopka M.
H
2421
1/2
Rašík V.
H
2451
2.
Studnička T.
H
2332
1/2
Šuráň J.
H
2402
2.
Rýdl J.
2414
0:1
Kraus T.
H
2426
3.
Tričkov V.
2328
1:0
Londýn R.
H
2407
3.
Vojta T.
2382
1/2
Matsenko A.
H
2321
4.
Sharashenidze A.
2316
1:0
Netušil M.
2284
4.
Moravec V.
H
2205
0:1
Schula M.
2304
5.
Petr J.
H
2306
1:0
Tuma J.
2260
5.
Hrdina R.
2156
1/2
Juřek J.
2286
6.
Jurásek M.
2311
1:0
Boukal P.
2125
6.
Vojta P.
2175
0:1
Šťastný J.
2197
7.
Umanec F.
2255
1/2
Chalupa I.
2159
7.
Bujupi F.
H
2165
1:0
Forman Š.
2312
8.
Postupa P.
2278
1:0
Vaněk P.
2117
8.
Zvára D.
2103
0:1
Tázlar P.
2218
7 : 1
2.5 : 5.5
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Unichess
10
9
0
1
27
56.5
:
23.5
44
2.
AD Jičín
10
7
2
1
23
47.5
:
32.5
32
3.
2222 ŠK Polabiny
10
6
1
3
19
45.5
:
34.5
30
4.
TJ Neratovice
10
5
0
5
15
38.5
:
41.5
25
5.
GROP Praha
10
4
2
4
14
43
:
37
27
6.
1. Novoborský ŠK
B
10
4
2
4
14
41
:
39
21
7.
ŠK Sokol
Vyšehrad
10
4
2
4
14
40
:
40
27
8.
TJ Praha-Pankrác
10
4
2
4
14
39
:
41
23
9.
QCC České
Budějovice
10
4
1
5
13
35.5
:
44.5
22
10.
TJ Slavia Hradec
Králové
10
3
1
6
10
35
:
45
19
11.
Spartak Vlašim
10
1
2
7
5
31.5
:
48.5
20
12.
Sokol
Praha-Kobylisy
10
1
1
8
4
27
:
53
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .