27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 14.května 2016 uspořádal Sokol Mistrovice Krajský přebor mládeže v rapidu, kterého se ve čtyřech věkových kategoriích zúčastnilo 115 hráčů ze 13 oddílů celého kraje.V kategorii H/D 10 zvítězil Martin Stoček před Vítem Pilařem (oba Polabiny) a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře.V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější Michal Jareš ze Železných hor jen na pomocné hodnocení před Robertem Junem z Chotěboře, třetí byl Adam Švanda z Poličky a nejlepší dívkou byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..V kategorii H/D 14 kraloval Vojtěch Říha před Michalem Ročňákem (oba Hlinsko) a Danielem Zemanem z Poličky, z dívek byla nejúspěšnější Julie Kalousová z Lanškrouna.Kategorie H/D 16-20 byly spojeny do jediného turnaje, jehož vítězem se stal Jakub Cach z Polabin před Petrem Pospíšilem a Ondřejem Švandou (oba Polička), z dívek byla nejlepší Veronika Šmajzrová Ústí n/O.
Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2016
Organizátor :
TJ Sokol Mistrovice
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní
rozhodčí : Martin Šmajzr
Bedenkzeit :
2x15 min. + 5 s./tah
Místo :
Mistrovice
Datum :
2016/05/14
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Stoček Martin
H10
1376
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
8,5
39,5
51
47,25
2
1
Pilař Vít
H10
1553
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7,5
42
53,5
42,75
3
6
Kobr Matěj
H10
1279
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
7
40
52,5
36,5
4
3
Ďuriančík Michal
H10
1413
Tj Štefanydes
Polička
6,5
41
53
34,25
5
5
Juchelka Marek
H10
1343
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6,5
39
50,5
32,25
6
8
Roub Radek
H10
1224
Šachový spolek
Železné hory
6
36,5
47,5
29,5
7
14
Jun Robert
H10
1084
Tj Chs Chotěboř
6
36
46,5
27
8
15
Šafář Václav
H10
1051
TJ Štefanydes
Polička
6
34
44
24,5
9
7
Pejřimovská Viola Ruby
D10
1266
Tj Chs Chotěboř
5,5
40,5
53
28,75
10
12
Třasáková Adéla
D10
1161
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
37
48
25,25
11
11
Pejřimovský Tadeáš Rubel
H10
1168
Tj Chs Chotěboř
5,5
31,5
41
23,25
12
2
Pešek Martin Jakub
H10
1452
ŠO Hlinsko
5
40,5
52
25
13
10
Šulcová Tereza
D10
1178
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
39
51,5
24,5
14
37
Schmidt Jakub
H10
1000
ŠO Hlinsko
5
37,5
49
21,5
15
17
Bartoš Andrej
1045
TJ Štefanydes
Polička
5
33
42
20
16
20
Tran Tuan Anh
H10
1013
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
32
40,5
20
17
23
Brázda Zdeněk
H10
1000
ŠK Svitavy
5
30,5
39,5
19
18
31
Klapka Matyáš
H10
1000
ŠO Hlinsko
5
30
37
16,5
19
41
Šlesinger David
H10
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
25
33
16,5
20
19
Vašíček Martin
H10
1018
Šachový spolek
Železné hory
4,5
34
41
15,75
21
27
Halamková Karolína
D10
1000
ŠO Hlinsko
4,5
32,5
42,5
16
22
29
Jun Rostislav
H10
1000
Tj Chs Chotěboř
4,5
28,5
37,5
16
23
18
Přibyl Adam
H10
1020
TJ Lanškroun
4
33
43
16,5
24
16
Holásek Tomáš
H10
1049
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
32
41,5
16,5
25
9
Voborník Jiří
H10
1190
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
32
40
12
26
32
Macan Tomáš
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
31,5
37,5
12
27
28
Hanyš Marek
H10
1000
TJ Lanškroun
4
31
40
16,75
28
13
Šmajzrová Dominika
D10
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
29,5
41
13
29
25
Fajgl Patrik
H10
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
26
37,5
13,75
30
39
Večeř Martin
1000
TJ SOKOL Horní
Čermná
4
25
31
10
31
24
Bureš Daniel
1000
Šachový spolek
Železné hory
3,5
30,5
40
12,75
32
33
Nastoupil Adam
H10
1000
Tj Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
29
38
12,5
33
40
Vodičková Nikol
D10
1000
Šk Svitavy
3,5
25,5
30
7,75
34
38
Valenta Jakub
H10
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
22
27
5,5
35
36
Sadílek Filip
H10
1000
TJ Lanškroun
3
29
38
10,75
36
22
Beil Florian
H10
1000
ŠK Svitavy
3
27,5
35
6,5
37
35
Ravonnjison
Martin
1000
ŠK Svitavy
3
27,5
33,5
6
38
34
Nováček Jakub
H10
1000
Tj Chs Chotěboř
3
25,5
30,5
4
39
26
Faltus Marek
1000
TJ Spartak
Letohrad
3
21,5
28
4,25
40
30
Kalousová Eva
D10
1000
TJ Lanškroun
3
21,5
26,5
5
41
42
Šítek Vojtěch
H10
1000
Sokol Mistrovice
1
25
30
0
42
21
Bartoš Nikola
1000
0
22
27
0
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Jareš Michal
H12
1602
Šachový spolek
Železné hory
7,5
40
52
41,25
2
1
Jun Rudolf
H12
1703
Tj Chs Chotebor
7,5
39,5
51
40,25
3
4
Švanda Adam
H12
1595
TJ Štefanydes
Polička
7
40,5
51,5
37
4
2
Jiroušek Jan
H12
1633
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
38
49,5
37
5
8
Dudlová Kateřina
D12
1299
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5,5
37,5
48,5
23,75
6
11
Moravec Jakub
H12
1237
ŠK Svitavy
5,5
35,5
45,5
20,75
7
7
Málková Barbora
D12
1311
TJ Lanškroun
5
39,5
50,5
24,5
8
5
Píše Michal
H12
1398
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
36
47,5
22
9
13
Zlatník Jiří
H12
1186
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
34
42
18
10
6
Leksova Sona
D12
1318
Tj Lokomotiva
Ceska Trebova
5
32
42
19
11
23
Kotizová Lucie
D12
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
28
36,5
18,5
12
10
Hruban Oliver
H12
1267
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
27
37
18,5
13
19
Dušek Ondřej
H12
1077
Sokol Mistrovice
5
27
34
16
14
9
Rožek Jan
H12
1285
Šachový spolek
Železné hory
4,5
35,5
47
21,25
15
17
Hlína Adam
H12
1115
Šachový spolek
Železné hory
4,5
32
43
17,75
16
12
Pospíšil Šimon
H12
1237
Šachový spolek
Železné hory
4
35,5
46
18
17
15
Michalička Patrik
H12
1155
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
29,5
39,5
14
18
14
Šulc Jiří
H12
1165
ŠO Hlinsko
4
29,5
37
11,5
19
16
Balcar Michal
H12
1147
TJ Sokol Horní
Čermná
4
25,5
33,5
9,5
20
24
Kössler Ondřej
H12
1000
ŠK Svitavy
3,5
31
39
13,5
21
22
Kosuk Richard
1000
3,5
27,5
34
8,5
22
26
Pauk Patrik
1000
3,5
27,5
33,5
12,25
23
18
Holásková Markéta
D12
1097
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
26,5
34,5
9,75
24
21
Dušek Bohuslav
H12
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
26
32
8,5
25
25
Novotný Samuel
H12
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
25,5
32
6,5
26
20
Zachař Michal
H12
1052
ŠK Svitavy
2,5
28,5
35
7
27
28
Vízdal Jan
H12
1000
ŠK Svitavy
2
24
30
4
28
27
Sadílek Jakub
H12
1000
TJ Lanškroun
1
23,5
30,5
3,5
Kategorie H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Říha Vojtěch
H14
1867
ŠO Hlinsko
8
37,5
48,5
43,5
2
9
Ročňák Michal
H14
1462
ŠO Hlinsko
6,5
34,5
46
29,75
3
3
Zeman Daniel
H14
1581
TJ Štefanydes
Polička
6
38
49,5
29,75
4
4
Pavlíček Lukáš
H14
1528
TJ Štefanydes
Polička
5,5
38,5
51
30,75
5
5
Brokl Daniel
H14
1526
TJ Štefanydes
Polička
5,5
36
47,5
26
6
1
Novotný Ondřej
H14
1881
ŠO Hlinsko
5,5
36
47,5
25,75
7
8
Bém Tadeáš
H14
1475
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5,5
31
37,5
18,25
8
12
Simon Michal
H14
1352
TJ Štefanydes
Polička
5
35,5
47
23,5
9
6
Kalousová Julie
D14
1517
TJ Lanškroun
5
34
43,5
22,75
10
15
Liška Kryštof
H14
1231
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
33
44,5
21,25
11
10
Vašková Marie
D14
1407
ŠO Hlinsko
5
33
40
17,25
12
13
Holásková Veronika
D14
1325
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
30
40,5
17
13
7
Klabenes Petr
H14
1478
Tj Chs Chotebor
4,5
33,5
44
19
14
11
Pilná Jitka
D14
1405
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
31
39
17,5
15
19
Leksa Roman
H14
1079
Tj Lokomotiva
Ceska Trebova
4,5
23,5
29,5
12
16
14
Martínek Michal
H14
1270
TJ Štefanydes
Polička
4
33
42
13,5
17
16
Bulva František
H14
1207
ŠK Svitavy
4
31,5
38,5
12
18
23
Valenta Lukáš
1000
4
30
38,5
14,5
19
17
Baláš Vojtěch
H14
1144
Sokol Mistrovice
4
26,5
32
10,5
20
20
Bohuňovská Tereza
D14
1000
ŠK Svitavy
4
23,5
30,5
10
21
22
Tanko Pavel
1000
ŠK Svitavy
3
26,5
32,5
6,5
22
18
Šejnoha Jan
H14
1101
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
24
29,5
5,5
23
21
Mráz Václav
H14
1000
ŠK Svitavy
1
25,5
33,5
0,5
Kategorie H/D
16-20
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Cach Jakub
H18
1864
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7,5
38
48
39,25
2
3
Pospíšil Petr
H20
1836
TJ Štefanydes
Polička
6,5
37,5
48,5
33
3
1
Švanda Ondřej
H16
1885
TJ Štefanydes
Polička
6
38,5
50,5
30,75
4
4
Lorenc Adam
H20
1785
TJ Spartak OEZ
Letohrad
6
36,5
47,5
29,5
5
9
Ježek Jakub
H16
1601
TJ Lanškroun
6
34,5
45
26,75
6
7
Kupsa Matěj
H16
1651
TJ Lanškroun
6
33,5
44,5
27,75
7
5
Cach Ondřej
H16
1732
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
36,5
47
27,75
8
13
Bouchal Lukáš
H16
1420
Sokol Mistrovice
5
38
49
23
9
12
Šmajzrová Veronika
D16
1474
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
34,5
43,5
21,75
10
10
Holásek Vojtěch
H16
1577
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
34
40,5
16,5
11
17
Plíva Petr
H16
1146
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
28,5
37,5
17,5
12
8
Píše Jiří
H16
1627
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
34,5
44
18,5
13
6
Holásek Vít
H18
1690
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
31,5
40,5
17,5
14
20
Biedla Vojtěch
H18
1087
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
24,5
29,5
11,25
15
15
Obermajerová Gabriela
D16
1164
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
33,5
40
12
16
24
Štebalský Martin
1000
4
27
32
10
17
11
Simon Jakub
H16
1526
TJ Štefanydes
Polička
3,5
38,5
49
16,5
18
19
Heger Michal
H18
1095
TJ Lanškroun
3,5
28
34
8,75
19
14
Hrdina Filip
H16
1238
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
26
33,5
7,75
20
16
Balcar Vojtěch
H16
1161
TJ Sokol Horní
Čermná
3,5
26
32
9,75
21
18
Mikmek Jonáš
H16
1123
Sokol Mistrovice
3
29
37
11
22
21
Gajdoš Jan
H18
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
29
35
7
23
23
Pauk Jiří
1000
3
25,5
30
7
24
22
Kubiš Jakub
1000
0
26
34
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .