27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole první ligy východ vybojovala Polička nečekaný bod za remizu 4:4 v Orlové (!), díky čemuž se o poslední místo v tabulce už dělí s dalšími dvěma družstvy. Další výsledky: Ostrava - Karviná 6:2, Lokomotiva Brno - Zlín 6:2, Opava - Staré Město 5:3, Grygov - Moravská Slavia Brno 3:5, Kroměříž - Frýdek-Místek B 5,5:2,5
Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
TJ Ostrava
"A"
-
ŠK Karviná "A"
SK Slavia Orlová "A"
-
TJ Štefanydes Polička
Klíma Lukáš (H,Z)
2324F
1
-
0
2280F
Mroziak Maciej (C,Z)
Talla Vladimír (H,Z)
2454F
0
-
1
2278F
Červený Petr (Z)
Walek Milan (H,Z)
2326F
1
-
0
2261F
Sobek Jaroslav (Z)
Neděla Vlastimil (Z)
2334F
0
-
1
2380F
Sabol Marian (H,Z)
Malík Jan (H,Z)
2312F
½
-
½
2201F
Olšar Jaroslav (Z)
Rodhstein Tereza (Z)
2292F
0
-
1
2173F
Pekař Václav (H,Z)
Hladík Oto (Z)
2191F
1
-
0
2214F
Lys Josef (Z)
Olšarová Karolína (Z)
2252F
½
-
½
2126F
Trhal Tomáš (H,Z)
Růžička Petr (Z)
2227F
½
-
½
2142F
Tauš Martin (Z)
Zabystrzan Pavel (Z)
2296F
½
-
½
2150F
Komárek David (Z)
Mrva Marek (Z)
2203F
1
-
0
2122F
Zimniok Lubomír
Mrázek Lumír
2243F
1
-
0
2042F
Houška Bronislav (Z)
Šplíchal Stanislav (Z)
2171F
½
-
½
2102F
Walowy Bohumír
Kuboš Rostislav
2129F
1
-
0
1906F
Sodomka Adam
Břečka Ivan
2318F
½
-
½
2046F
Káňa Pavel
Kostka Vít
2149F
1
-
0
1697F
Schaffer David
6
:
2
4
:
4
Lokomotiva
Brno "A"
-
ŠK Zlín "A"
A64 VALOZ Grygov
-
Moravská Slavia Brno "A"
Zwardoň Vojtěch (H,Z)
2446F
0
-
1
2493F
Ponížil Cyril (H,Z)
Biolek Richard (H,Z)
2414F
1
-
0
2524F
Polák Tomáš (H,Z)
Plát Vojtěch (H,Z)
2473F
1
-
0
2399F
Roubalík Jakub (Z)
Kaňovský David (H,Z)
2454F
½
-
½
2339F
Vyskočil Neklan (H,Z)
Šimáček Pavel (H,Z)
2436F
1
-
0
2322F
Vojtek Vladimír (C,Z)
Biolek Richard (H,Z)
2453F
½
-
½
2409F
Blahynka Martin (H,Z)
Kratochvíl Josef (Z)
2246F
½
-
½
2310F
Rubal Adam (Z)
Hrabal Michal (Z)
2088F
0
-
1
2289F
Holemář David (Z)
Šklíba Martin (Z)
2244F
1
-
0
2165F
Šenkýř Martin (Z)
Fuksík Jakub (Z)
2171F
0
-
1
2161F
Věchet Stanislav (Z)
Kulovaná Eva (Z)
2182F
1
-
0
2107F
Dubina Pavel
Švancara Petr
2030F
½
-
½
2150F
Skácelík Petr (Z)
Sochorová Petra (Z)
2173F
½
-
½
2111F
Bednařík Josef (H)
Zajíček Tomáš
2011F
½
-
½
2197F
Bureš Vít
Hofírek Benedikt
2252F
1
-
0
2072F
Beneš Miroslav
Bareš Jáchym
1948F
0
-
1
1951F
Vávra Michal
6
:
2
3
:
5
KVS EKODIVIZE
Opava
-
ŠK Staré Město "A"
Slavia Kroměříž "A"
-
Beskydská šachová škola F-M "B"
Caletka Radomír (H,Z)
2336F
½
-
½
2382F
Zpěvák Pavel (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z)
2455F
½
-
½
2405F
Rojíček Vojtěch (V,Z)
Adámek Jiří (H,Z)
2342F
½
-
½
2345F
Sosna Jan (H,Z)
Lanč Alois (C,Z)
2325F
½
-
½
2346F
Vesselovsky Serguei (V,Z)
Černín Radim (Z)
2283F
1
-
0
2351F
Bažant Petr (Z)
Mudrák Josef (Z)
2294F
1
-
0
2316F
Rabatin Jakub (Z)
Nábělek Marek (Z)
2246F
½
-
½
2341F
Worek Joanna (C,Z)
Karlík Vladimír (Z)
2264F
½
-
½
2292F
Piesik Piotr (C,Z)
Židek Václav (Z)
2176F
0
-
1
2261F
Dobeš Vojtěch (Z)
Pastirčák Milan (Z)
2362F
½
-
½
2231F
Novosadová Kristýna (Z)
Rakús Pavel (H,Z)
2135F
½
-
½
2265F
Bažant Petr (Z)
Cagašík Tomáš (Z)
2163F
1
-
0
2188F
Pecha Tomáš (Z)
Muratidis Nikos (Z)
2174F
1
-
0
2231F
Vrána František (Z)
Kapusta Petr
2116F
1
-
0
2185F
Holeksa Zdeněk
Čempel Jaroslav (Z)
2150F
1
-
0
2180F
Buráň Jaroslav (Z)
Sojka Aleš
2121F
½
-
½
2105F
Fusková Martina
5
:
3
5½
:
2½
Tabulka po 7. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
Slavia Kroměříž
"A"
6
1
0
19
37
24
2.
Lokomotiva Brno
"A"
5
2
0
17
35,5
25
3.
ŠK Staré Město
"A"
5
0
2
15
34
24
4.
SK Slavia Orlová
"A"
3
3
1
12
31,5
19
5.
TJ Ostrava
"A"
3
1
3
10
29
18
6.
Moravská Slavia
Brno "A"
3
1
3
10
28,5
17
7.
KVS EKODIVIZE
Opava
3
1
3
10
28
17
8.
ŠK Zlín
"A"
3
0
4
9
24,5
16
9.
ŠK Karviná
"A"
2
0
5
6
23,5
14
10.
A64 VALOZ Grygov
1
1
5
4
23,5
12
11.
Beskydská šachová
škola F-M "B"
1
1
5
4
22,5
12
12.
TJ Štefanydes
Polička
1
1
5
4
18,5
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .